Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

wprostJan Gajos, trener naszej szkoły relacji damsko – męskich Perfect Dating wypowiedział się dla tygodnika „Wprost” na temat przyszłości oraz jakości uwodzenia Polaków. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

 


„Uwodzenie ma przyszłość” – Jan Gajos w tygodniku "Wprost"

wprost


„We WPROST także o tym, że Polacy nie umieją flirtować. Od dziecka uczy się nas, jak jeść, wiązać sznurówki czy prowadzić samochód, ale nikt nie uczy nas odpowiedniego podejścia do kobiet – ocenia Jan Gajos, trener z Perfect Dating, czyli szkoły relacji damsko-męskich. I dodaje, że dla mężczyzny najtrudniejsze jest nawiązanie znajomości, a potem utrzymanie rozmowy na ciekawym poziomie. Tu poległo wielu, ale niewielu potrafi się do tego przyznać. Wśród Polaków wciąż czkawką odbija się ego macho, który pozjadał wszystkie rozumy i za nic ma swoje porażki. A jak wynika z badań, kobiety takich typów nie lubią. Pewien producent kosmetyków dla mężczyzn zbadał sposoby podrywania stosowane przez Polaków. Zdefiniował każdy z nich i sporządził polską mapę podrywu. Wynika z niej, że kobiety zdecydowanie odrzucają facetów, którzy stosują metody szpanera, pakera i gangstera. Dobrze wypadają za to żartownisie i romantycy.   Dlaczego Polacy nie umieją flirtować – w nowym WPROST.”

wprost


(kliknij w zdjęcie aby zobaczyć je w wyższej rozdzielczości) 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin