Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingOtrzymujemy od was bardzo wiele maili z różnymi pytaniami odnośnie rzeczy związanych z uwodzeniem oraz relacjami damsko – męskimi. Część z nich pojawia się o wiele częściej niż inne i dlatego dzisiaj chcielibyśmy odpowiedzieć na trzy, które naszym zdaniem są bardzo istotne z punktu widzenia skutecznego podrywu. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do lektury!

 


Uwodzenie - Trzy ważne pytania.

Perfect Dating


Dla kogoś, kto stawia dopiero swoje pierwsze kroki w świecie świadomego uwodzenia i flirtu cały proces może wydawać się nad wyraz złożony. Jest to całkowicie naturalne i podobnie jest np. w przypadku nauki jazdy samochodem. Na początku wszystko wydaje Ci się praktycznie nie do ogarnięcia, ponieważ wiele rzeczy trzeba robić jednocześnie i dodatkowo skupiać się na tym co się dzieje na drodze, ale po spędzeniu kilkunastu godzin za kółkiem wszystko staje się być coraz prostsze i bardziej naturalne aż do momentu gdy masz już prawo jazdy od jakiegoś czasu, zamyślisz się w trakcie jazdy i nawet nie pamiętasz drogi, którą pokonałeś.


Im dłużej będziesz uczył się uwodzenia i przede wszystkim sprawdzał nabytą wiedzę w praktyce, tym bardziej cały proces interakcji z kobietami będzie stawał się dla ciebie coraz bardziej naturalny i będzie odbywać się na mniej świadomym poziomie twojej świadomości.


Zanim to jednak nastąpi czeka Cię sporo pracy (zwłaszcza jeśli postanowiłeś uczyć się na własną rękę w oparciu o dostępne materiały) i z pewnością pojawia się w twojej głowie sporo pytań na które chciałbyś poznać odpowiedzi. Dzisiaj damy Ci trzy całkiem konkretne.


Masz więcej pytań z zakresu relacji damsko męskich na które chciałbyś poznać odpowiedź? Tutaj je znajdziesz!


1.    Kiedy i czy komplementować dziewczynę?

Perfect Dating


Bardzo często pytacie nas o to w jaki sposób komplementować dziewczynę aby zdobyć jej zainteresowanie i tym samym pchnąć waszą wspólną znajomość do przodu. Odpowiedź na to pytanie jest niezmiernie prosta – NIE KOMPLEMENTUJEMY wyglądu dziewczyny aż do momentu gdy jesteście w związku lub praktycznie dzieli was od tego jedno/dwa spotkania. Większość mężczyzn aż nadmiernie komplementuje wygląd kobiety, która chce poderwać jako, że nie mają lepszego pomysłu na jej poderwanie przez co kobiety słysząc kolejną wiązankę zachwytów na temat swojego wyglądu zazwyczaj czują się tym zniechęcone. Ty znając techniki uwodzenia wcale nie musisz, a nawet nie powinieneś postępować w taki właśnie sposób.


Zgodnie ze ścieżką Perfect Dating możesz na odpowiednim etapie waszej rozmowy komplementować jej cechy charakteru i na tym bym poprzestał na początku jeśli chcesz utrzymać szanse swojego powodzenia na wysokim poziomie.


2.    Gdzie zabrać ją na pierwszą randkę?

Perfect Dating


Pierwsza randka jest tak naprawdę bardziej spotkaniem zapoznawczym w trakcie którego oboje będziecie oceniać czy wasze pierwsze wrażenie nie było mylne i faktycznie pasujecie do siebie, a tym samym jest sens dalej rozwijać tę znajomość. Warto więc aby była ona przygotowana przez ciebie w taki sposób abyście mogli spokojnie porozmawiać dlatego wszelkiego rodzaju seanse filmowe oraz spektakle teatralne raczej odpadają.


Spójrz na to również z tej strony – jeśli na pierwszą randkę przygotujesz coś naprawdę niesamowitego, to już od samego początku ustawisz sobie poprzeczkę bardzo wysoko i kobieta będzie od Ciebie oczekiwać tego typu wydarzeń w przyszłości. Czy jest sens działać właśnie w ten sposób?


Zostaw sobie „fajerwerki” na przyszłe spotkania, a na początku skup się na tym żeby lepiej ją poznać i tym samym ocenić czy dalsze rozwijanie waszej znajomości w ogóle ma sens.


3.    Podoba mi się, ale ma chłopaka. Co robić?

Perfect Dating


Jest naprawdę wiele singielek, które są fascynującymi  kobietami i z którymi z pewnością mógłbyś stworzyć ciekawą relację jednak z drugiej strony stare powiedzenie głosi, że „serce nie sługa”, więc jeśli upodobałeś sobie dziewczynę, która posiada obecnie chłopaka, to nic straconego. Osobiście jestem przeciwny rozbijaniu związków, ale też nie mogę zmuszać się w żaden sposób do przejmowania mojego światopoglądu dlatego podpowiem Ci w jaki sposób możesz osiągnąć zamierzony cel.


- nie bądź „tamponem emocjonalnym”. Nie możesz stać się jej powiernikiem wszystkich tajemnic, który będzie zawsze gotowy wysłuchać jej problemów i dodatkowo zawsze będzie służyć jej wsparciem i dobrą radą. Wbrew temu co może ci się wydawać, takie podejście w żaden sposób nie buduje twojej atrakcyjności w jej oczach.


- musisz wykazać się nie lada wyczuciem. Jak najbardziej możesz stosować zasady i techniki opisywane na naszej stronie, ale musisz czynić to z ogromnym wyczuciem i wysublimowaniem. Pamiętaj – „kropla drąży skałę”.


- nigdy nie najeżdżaj na jej chłopaka. To jej wybór, że z nim jest w danej chwili i jeśli będziesz starał się jej uświadomić jak złego dokonała wyboru to w 9 na 10 przypadkach będzie go bronić (broniąc tym samym słuszności swojego wyboru) przez co tylko oddalisz się od upragnionego celu. Zamiast tego staraj się go czasami nawet BRONIĆ, dzięki czemu ona zacznie coraz bardziej argumentować swoje złe zdanie na jego temat…. i tym samym zbliżać się powoli do decyzji o zakończeniu swojego związku.


Mam nadzieję, że odpowiedzi, które od nas uzyskałeś w tym artykule są dla ciebie pomocne. Jeśli masz więcej pytań, to zachęcam cię do kontaktu z nami zarówno mailowo jak i telefonicznie.


Powodzenia!


Masz więcej pytań z zakresu relacji damsko męskich na które chciałbyś poznać odpowiedź? Tutaj je znajdziesz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin