Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak bardzo to co myślisz o sobie oraz otaczającym cię świecie ma wpływ na jakość twoich relacji  kobietami oraz skuteczność twojego uwodzenia? Czy przeprowadziłeś kiedykolwiek sam ze sobą na tyle szczerą rozmowę aby odkryć jakim jesteś człowiekiem i dokąd zmierzasz? Czy chciałeś kiedykolwiek zmienić którekolwiek ze swoich przekonań wiedząc, że prowadzi cię ono do miejsca w którym nie chciałbyś się znaleźć? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś przecząco, to ten artykuł jest skierowany właśnie do ciebie. Miłej lektury!

 


Rozwój osobisty a uwodzenie – Potęga Twoich przekonań.

Perfect Dating


Uwodzenie kobiet, to umiejętność, którą pragnie posiąść każdy heteroseksualny mężczyzna. Niestety większość zamiast spojrzeć na siebie krytycznym okiem i popracować nad sobą i swoim podejściem do tematu szuka szybkich i tanich rozwiązań w postaci magicznych tekstów mających zmanipulować kobietę aby poszła z nim do łóżka albo też z góry wyreżyserowanych zachowań, czyli tzw. „rutyn”, które mają podobny cel.


Oczywiście Internet aż roi się od tego typu ofert, które obiecują niesamowite efekty w krótkim czasie i niskim nakładem pracy – nie muszę ci mówić, że jest to po prostu szybki i łatwy sposób na łowienie naiwnych.


Skuteczne uwodzenie nie opiera się na zestawie gotowych zachowań i tekstów, których powinieneś się z wielką sumiennością wyuczyć na pamięć, a zestawu wielu elementów takich jak twoja mowa ciała, mimika twarzy, sposób rozmowy itp., (o wszystkim możesz przeczytać w innych artykułach dostępnych na naszej stronie) i przede wszystkim – twoich przekonań.


Dlaczego ma to tak ogromne znaczenie w świetle skuteczności twojego podrywu oraz generalnie jakości twoich relacji z kobietami? Jest to temat niezmiernie szeroki, ale postaram się wytłumaczyć całą koncepcję w oparciu o trzy przykłady. Gotowy? No to jedziemy!


1.    Kobiety

Perfect Dating


Zupełnie inaczej będziesz traktował kobiety jeśli uważasz, że są one kretynkami, których miejsce jest w kuchni i najlepiej nadają się do robienia loda aniżeli w sytuacji gdy są dla ciebie nieosiągalnymi boginiami chadzającymi po tym łez padole i raczej nie masz większych szans aby choć schronić się w jej cieniu, a co dopiero stworzyć z nią jakąkolwiek trwałą lub też krótkotrwałą relację.


Są to oczywiście dwie bardzo mocno przejaskrawione końce skali, ale myślę, że warto abyś teraz poświęcił chwilę swojego cennego czasu i zastanowił się gdzie uplasowałbyś swoje własne przekonania na ten temat.


Jeśli nie lubisz kobiet i uważasz je za dużo gorsze od siebie, to ta niechęć będzie wychodziła w trakcie rozmowy z nimi skutecznie sabotując twój podryw. Z drugiej strony jeśli uważasz, że nie jesteś godny ich uwagi, to za każdym razem gdy będziesz przebywać w ich towarzystwie twoja nieśmiałość będzie cię paraliżować w takim stopniu, że często nie będziesz w stanie wydukać nawet jednego sensownego zdania i nawet najlepsze teksty, których wyuczysz się na pamięć niewiele tutaj zmienią.


Chcesz popracować nad swoimi przekonaniami? Ta książka znacząco Ci w tym pomoże!


2.    Twoje życie

Perfect Dating


Praktycznie każdy aspekt własnego życia możesz definiować w różnoraki sposób. Fakt może być taki, że masz 25 lat i studiujesz dziennie bardzo trudny kierunek przez co nie masz czasu na aktywną pracę zarobkową i tym samym nie dysponujesz zbytnio rozbudowanymi finansami podczas gdy większość twoich znajomych już od dawna zarabia sama na siebie. Możesz się tego wstydzić i starać się to ukrywać za każdym razem gdy dziewczyna zapyta cię o jakieś aspekty twojego życia, a możesz też być dumny z faktu, że starasz się coś w swoim życiu osiągnąć i podjąłeś się studiowania bardzo trudnego kierunku, który zapewni ci świetlaną przyszłość, ale w obecnym momencie twojego życia pochłania większość twojego czasu. Ten sam fakt, ale w zależności jakie są twoje przekonania na ten temat, przedstawisz go kobiecie w inny sposób – jeden, który czyni cię bardziej atrakcyjnym w jej oczach i jeden, który zdecydowanie ją do ciebie zniechęci.


Który z nich wybierasz?


3.    Świata

Perfect Dating


Żyjesz w świecie, który jest przepełniony okazjami, a porażki są tak naprawdę świetnymi okazjami do wyciągnięcia odpowiednich wniosków i dalszego działania czy też w takim w którym wszystko działa na twoją niekorzyść i każdy dzień jest desperacką walką o przetrwanie?


Dla kobiety rozmowa jest głównie procesem wymiany emocji i teraz zastanów się przez chwilę – jakie emocje będziesz jej przekazywał w każdym z tych przypadków? Zrozum – nic nie jest tak naprawdę ani dobre, ani złe – jeśli umówiłeś się na piknik ze swoją sympatią, to deszcz będzie dla Ciebie przykrym rozczarowaniem, ale z drugiej strony jeśli stworzyłeś sobie przydomowy ogródek, to jego brak w dłuższej perspektywie czasu będzie czymś bardzo niekorzystnym. Jest to dosyć prosty przykład, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi.


Zastanów się w jaki sposób definiujesz otaczającą cię rzeczywistość i czy faktycznie jest to definicja, która pcha cię do przodu czy raczej może hamuje i skutecznie sabotuje twoje działania tym samym odbierając ci radość życia?
Teraz już wiesz jak ważne są twoje przekonania w całym procesie uwodzenia, więc warto abyś bardzo wnikliwie je przestudiował. Kto wie – może zmiana tylko jednego z nich sprawi, że już w przyszłym tygodniu przestaniesz o sobie mówić singiel? Powodzenia!

Chcesz popracować nad swoimi przekonaniami? Ta książka znacząco Ci w tym pomoże!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin