Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingDla początkujących adeptów uwodzenia podchodzenie do nieznajomej kobiety i rozpoczynanie z nią rozmowy może wydawać się ogromnym wyzwaniem, które poziomem trudności może dorównywać jedynie nagiej wspinaczce na Mount Everest, ale na szczęście „strach ma wielkie oczy”.  Jak zwiększyć skuteczność swoich podejść na początku? Zapraszamy do lektury!

 


Jak nauczyć się uwodzenia? Trzy błędy przy podejściu.

Perfect Dating


Przede wszystkim na samym początku chciałbym zwrócić uwagę na jedną bardzo ważną kwestię – podejścia bezpośrednie zostaw sobie na koniec. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z uwodzeniem i dalej masz problemy z zagadaniem do nieznajomej kobiety, to po prostu podejścia pośrednie dają ci o wiele większy margines błędu i tym samym lepsze pole do ćwiczeń.


Nie chcę tutaj zbytnio rozwijać tematu odnośnie tego czym różnią się obie te metody (pisaliśmy o tym wielokrotnie w pozostałych artykułach na naszej stronie, więc jeśli podejście „bezpośrednie” i „pośrednie” nic ci nie mówi, to zachęcam cię bardzo gorąco do ich lektury), a jedynie zwrócić ci uwagę na fakt, że lepiej zastosować to pośrednie na początku.


Jednakże sam fakt, że podchodzisz do dziewczyny i nie ujawniasz od razu wszystkich swoich intencji prowadząc z początku czysto neutralną konwersację wcale nie oznacza, że od razu odniesiesz sukces. Jest kilka rzeczy na które powinieneś zwracać szczególną uwagę i dzisiaj chciałbym opowiedzieć ci o trzech z nich.

Nie potrafisz przełamać strachu przed podejściem samodzielnie? Pomożemy Ci to zmienić! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ!


1.    Jak się witasz?

Perfect Dating


Zawsze na szkoleniach powtarzam, że gra wstępna zaczyna się tak naprawdę w momencie gdy podajesz dziewczynie rękę na przywitanie i tym samym przyzwyczajasz ją do swojego dotyku już od pierwszych sekund waszej znajomości. Warto więc aby był on odpowiedni. Jeśli podajesz rękę na tzw. „śledzia” czyli praktycznie luźną rękę i nie ściskasz ręki kobiety w żaden sposób (lub robisz to niezauważalnie), to przegrałeś już na samym początku. Zapamiętaj sobie  - KOBIETY TEGO NIENAWIDZĄ!


Kobiety lubią zdecydowane i pewny uścisk dłoni – lepiej zrobić to trochę za mocno aniżeli za słabo. Nawet jeśli jeszcze masz braki w pewności siebie, to i tak jesteś w stanie wyćwiczyć swoje przywitanie tak aby było ono pewne i zdecydowane. Nie jest to zbyt trudne, a daje BARDZO WIELE.


2.    Nuda

Perfect Dating


Większość facetów w trakcie pierwszych minut rozmowy pyta się o to skąd jest dziewczyna, gdzie studiuje/pracuje czy też jak ma na imię i czy jest tutaj sama albo w najtragiczniejszej wersji – „jak się bawi?”


Są to pytania przez które jesteś przez nią automatycznie wrzucany do worka „ci nudni kolesie, którzy zawracają mi głowę.” Nieważne jak ciekawą i fascynującą jesteś osobą – jeśli zachowujesz się tak jak większość, to jesteś traktowany tak jak większość. Jest naprawdę ogrom ciekawych tematów, które możesz poruszyć z kobietą, więc dlaczego decydujesz się na te najbardziej banalne. Zresztą odpowiedz sobie szczerze – czy naprawdę na samym początku tak bardzo interesuje cię to jaki kierunek studiuje albo gdzie pracuje?


Jeśli chcesz zacząć odnosić sukcesy na tym polu, to musisz wykazać się choćby odrobiną kreatywności.


3.    Zachowaj trochę tajemniczości

Perfect Dating


Nie musisz od razu na samym początku mówić jak masz na imię, ile masz lat i jaka jest twoja ulubiona potrawa. To nie casting na chłopaka, a odrobina tajemniczości zdecydowanie doda atrakcyjności całej konwersacji. Im mniej o sobie powiesz na początku tym więcej dziewczyna będzie miała do odkrycia w dalszych etapach waszej znajomości.


Jeśli zapyta cię o twoje imię to możesz je jej jak najbardziej wyjawić ale nie ma sensu abyś w tej materii wychodził ze zbytnią inicjatywą. Pamiętaj, że to co jest nazbyt znane zazwyczaj staję się od razu mniej interesujące.


Mam nadzieję, że udało mi się pomóc ci rzucić trochę światła na meandry podchodzenia do nieznajomych kobiet i rozpoczynania z nimi rozmowy. Jeśli tak, to nie czekaj – wyjdź na zewnątrz i rozmawiaj! Nigdy nie wiesz czy to właśnie nie dzisiaj poznasz prawdziwą miłość swojego życia w trakcie niewinnej rozmowy


autor: Krzysztof Król

Nie potrafisz przełamać strachu przed podejściem samodzielnie? Pomożemy Ci to zmienić! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ!

 

 

 

Komentarze   

+2 # Alexxxx 2014-07-01 08:56
Dokładnie! Sam na początku nie wiedziałem co robiłem źle przy podejściu do nieznajomej kobiety - dopiero jedna koleżanka powiedziała mi, że mój uścisk dłoni jest jakby ktoś podał jej starą, zdechłą rybę - potem oczywiście było w drugą stronę, za mocno - ale po paru tygodniach skalibrowałem się i wiedziałem jak podejść do kobiety!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Marcin 2014-07-18 19:04
Witam. Znalazłem się w dośc skomplikowanej sytuacji. Poznałem dziewczynę, spotkaliśmy się wiele razy, jest naprawdę wspaniałą osobą. Dobrze się razem czuliśmy, były żarty, podteksty, dotyk, masaże, leżenie nad stawem w samotności wieczorami, wszystko można by rzec książkowo:) Problem polega na tym, że była z facetem (tak, wiem toksyczna kobieta) ale to była końcówka ich związku. Koleś ją olewał, nie dzwonił nie pisał, zawodził ją gdy miała jechac do lekarza itp. A między nami rozkwitało. Do momentu kiedy u mnie na grilu, zabrałem ją do parku, z winkiem pólwytrawnym, siedzieliśmy, dokuczaliśmy sobie, śmialiśmy... Pocałowaliśmy się! (Po jednej lampce wina, więc o upiciu nie może byc mowy). Powiedziała mi,że jest wolna. Ale nie chce mnie skrzywdzic, nie chce żebym był tym drugim, bo byłego nadal ma w sercu. Sama nie wie czy chce jakiegokolwiek związku (zroumiałe). Później całą noc potajemnie się całowaliśmy. Po kilku dniach powiedziała mi to samo: że jestem dla niej ważną osobą, że myśli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Marcin 2014-07-18 19:11
o tym byłym. Nadmieniam, że to był jej pierwszy chłopak, byli ze sobą 4 lata. Tak, nie pytałem o niego wcale, dla mnie nie istniał, sama trochę o nim opowiadała. Heh, teraz z nim jest na urlopie, w miejscu gdzie zawsze jeździli ale nie wiem czy są parą czy na stopie koleżeńskiej. Cały czas do mnie pisze, pisze w 1 os. l.poj. "ja byłam na spacerze" a nie "my byliśmy..." -może to nieistotne. Dziwne dla mnie jest, że kiedy poznaliśmy się w marcu, zaproponowałem jej (chyba w maju) wyjazd w lipcu na Festiwal i.... sama się o niego zapytała czy jeszcze mam plan z nią tam pojechac. To już było po naszej ropzmowie dotyczących naszej relacji. W zasadzie nadal się przytulamy, trzymamy za ręce, dajemy buziaki w policzek (nie całujemy się). Gdyby nie moja silna wola, i pomóc dwóch osób dawno bym się zdołował, w zasadzie schudłem 6kg w 2 tyg. mam stres. Kurcze, co robic? Ciągnąc tą znajomośc dalej? Odejśc jak facet? Zaczekac, bo to świeża sprawa? Wypytac? Aha, ma trudności w domu, rodzice chorzy,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Marcin 2014-07-18 19:12
Matka sparaliżowana, ma ogrom obowiązków, mało czasu i sporo pasji. Pewnie dlatego mówi, żę mogę byc z nią nieszczęśliwy. Ok, kończę. Ona ma 25 lat, ja stary - 30 lat :) Pomocy!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin