Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingCzy zdarzyło ci się kiedykolwiek być na randce z facetem, który okazał się być całkowicie nieinteresujący ? Był zbyt miły, nachalny, nieśmiały, wulgarny, nudny albo po prostu czułaś, że do siebie nie pasujecie? Zastanawiasz się jak go spławić w taki sposób aby nie poczuł się nazbyt urażony ale też nie robił sobie nadziei na kolejne spotkania? W takim razie zapraszam do lektury naszego najnowszego artykułu!

 

Dla kobiet: Jak spławić faceta?

Perfect Dating


Pod koniec takiej randki facet zaprasza cię na kolejne spotkanie, a ty nie wiesz co robić. Masz lekkie wyrzuty sumienia, ponieważ jesteś nim całkowicie niezainteresowana, ale z drugiej strony nie chcesz zbytnio ranić jego uczuć. Myślę, że powinnaś wiedzieć kilka rzeczy na temat zachowania się w takiej sytuacji.


Ostatnio spotkałem się z moim kolegą Pawłem, który opowiedział mi, że jego znajomy próbował zeswatać go ze swoją siostrą, Karoliną. Dał mu jej numer, ponieważ uważał, że będą wspólnie tworzyć udaną parę.


Zadzwonił do niej i powiedział mi, że wydawało mu się, że jest nim zainteresowana. Pogadali przez kilka minut i stwierdził, że wytworzyła się pomiędzy nimi więź, więc zaprosił ją na randkę, a ona się zgodziła. Następnie przestała  odbierać od niego telefon. Próbował i próbował, ale nie mógł się do niej dodzwonić ani nie odpisywała na jego smsy. Przez calutki tydzień zero kontaktu. Nie mógł zrozumieć całej sytuacji.


Chciałabyś zdobyć więcej informacji na temat relacji damsko-męskich i uwodzenia mężczyzn?  KLIKNIJ TUTAJ ABY ZDOBYĆ WIĘCEJ INFORMACJI!


1.    3 ważne elementy zerwania

Perfect Dating


„Dlaczego po prostu nie powiedziała mi, że nie jest zainteresowana?” Odpowiedź jest prosta – ponieważ nie była zainteresowana i nie chciała ranić jego uczuć przekazując mu tę informację, więc postanowiła w lekko „tchórzowski” sposób uciąć kontakt. Jeśli też tak robisz, to proszę cię – przestań.


Jeśli chcesz zakończyć znajomość z klasą, to powinnaś zrobić 3 rzeczy:


1.    Okaż prawdziwe uczucia
2.    Bądź autentyczna
3.    Powiedz to co masz do powiedzenia w miły i zdecydowany sposób


2.    O komunikacji z mężczyzną słów kilka

Perfect Dating


Bycie odrzuconym zawsze jest do bani, ale jest to lepsze niż życie w niepewności karmiąc się wizjami potencjalnej relacji.


Dla mężczyzny komunikacja ma trzy najważniejsze elementy:


1.    Przemyślana
2.    Prosta
3.    Szczera


Jeśli więc masz problem z odmawianiem, to zacznij ćwiczyć tę umiejętność najczęściej jak to tylko możliwe.  Mów to co myślisz i myśl co mówisz – staraj się aby twój przekaz nie był wredny. Wiem, że może to być trudne, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która stara się sprawiać przyjemność innym osobom, ale praktyka doda ci niezbędnej odwagi i będziesz w stanie tego dokonać.


3.  Po co to wszystko?

Perfect Dating


Jednym z największych wyzwań randkowania jest znalezienie osoby, która polubi nas równie mocno jak my ją. Czasami w grę wchodzi złe zgranie czasowe, brak chemii albo fakt, że on ma już 40 lat i dalej mieszka z rodzicami (a nawet jest z tego powodu dumny).


My faceci jesteśmy bardziej wrażliwi niż mogłoby ci się wydawać, ale z drugiej strony wolimy usłyszeć prawdę, nawet jeśli nie jest ona tym czego się spodziewaliśmy.


Nie mów: „No co ty – dałeś kelnerce tylko 5 zł napiwku? Ale z ciebie sknera!


Zamiast tego powiedz: „Nie wiem czy mamy ze sobą na tyle dużo wspólnego aby spotkać się ponownie. Choćby luksusowe wakacje w twoim apartamencie we Włoszech


Nie mów: „Twój piwny brzuch zdecydowanie na mnie nie działa”.


Zamiast tego powiedz: „Zdrowy styl życia jest dla mnie bardzo ważny i chciałabym być z kimś, kto tak jak ja lubi wyciskać z siebie siódme poty na siłowni i z kim będę mogła chodzić na siłownię 5 razy w tygodniu.” Jeśli to nie dotrze do faceta, który prowadzi raczej siedzący tryb życia, to możesz wspomnieć o jego brzuchu piwnym… Żartowałem, ale możesz wtedy być bardziej bezpośrednia.


Jeśli wydaje ci się, że bardziej widzisz go jako przyjaciela, to możesz powiedzieć:


Postrzegam cię bardziej jako przyjaciela, więc możemy wyskoczyć wspólnie na imprezę albo rowery, ale nie chcę abyś oczekiwał po tej znajomości czegoś więcej.”


Najważniejsze jest abyś podchodziła do randek z otwartym umysłem, ponieważ nawet jeśli nie spotkasz miłości swojego życia, to możesz znacząco poszerzyć grono swoich przyjaciół o osoby o zainteresowaniach podobnych do twoich.


Pamiętaj - nigdy nie wiesz kiedy wszechświat ześle ci niespodziankę. Zastanów się jednak czy jesteś na nią gotowa?

Chciałabyś zdobyć więcej informacji na temat relacji damsko-męskich i uwodzenia mężczyzn?  KLIKNIJ TUTAJ ABY ZDOBYĆ WIĘCEJ INFORMACJI!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin