Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

DecyzjeChcesz zmienić swoje życie? Jesteś nieusatysfakcjonowany tym, gdzie pracujesz, gdzie mieszkasz, z kim je dzielisz, jaką dietę stosujesz, jakich masz przyjaciół i znajomych? Nie przejmuj się, nie jesteś wyjątkiem. W poniższym artykule postaram Ci się przybliżyć sposób na wprowadzenie zmian w swoim życiu – podejmowanie decyzji.

 


Rozwój osobisty – Jak nauczyć się podejmowania decyzji?

Decyzje


Dużo ludzi narzeka na to, że ich życie nie do końca jest takie jakby chcieli. Rodzi się w nich frustracja, złość oraz zwątpienie we własne możliwości. To z czego nie zdają sobie sprawy, to fakt, że tak naprawdę bardzo niewiele dzieli ich od tego żeby wszystko wyglądało dokładnie tak jakby tego chcieli.


1.    Kilka prostych kroków

Decyzje


Chciałbym Cię przekonać w tym artykule, że nie jest ważne żeby od razu wiedzieć JAK dojść do pożądanego celu. Ważne jest natomiast, by mieć pewność, ŻE ZNAJDZIESZ NA TO JAKIŚ SPOSÓB. Wystarczy skupić się na kilku prostych krokach, a sam przekonasz się jak wiele jesteś w stanie zdziałać:


1.    Zdecyduj, czego chcesz.
2.    Przystąp do działania.
3.    Obserwuj co się sprawdza, a co nie.
4.    Zmieniaj zachowanie dopóty, dopóki nie osiągniesz zamierzonego celu.


Podjęcie decyzji o działaniu, to najtrudniejszy etap całego procesu. Dopóki tylko zastanawiasz się nad tym co chciałbyś zrobić i rozważasz wszystkie dostępne warianty, to wszystko jest możliwe. Podjęcie konkretnej decyzji zawęża jednak krąg możliwości i naprowadza Cię na określone działania. Zmusza Cię do opuszczenia strefy komfortu. Dążenie do określonego celu pociąga za sobą serię wydarzeń.


Jeśli zdecydujesz czego chcesz, weź się do realizacji tego, wyciągaj wnioski i zmieniaj sposoby działania, a wtedy z pewnością uzyskasz impet do osiągnięcia danego celu. Jeśli tylko naprawdę poświęcisz się zdobywaniu czegokolwiek, odpowiedź na pytanie „Jak?”, znajdzie się sama.


Jak to powiedział Johann Wolfgang Goethe: „ Biorąc pod uwagę wszystkie akty tworzenia, odkrywa się jedną elementarną prawdę: gdy się czemuś prawdziwie poświęcamy, wspiera nas Opatrzność”


Wydaje się to proste? Nawet zbyt proste? Ale dokładnie TAKIE TO JEST! Dlaczego więc ludzie nie idą za tą jakże prostą radą: „Po prostu zrób to!”?


Chcesz wiedzieć więcej na temat rozwoju osobistego? TUTAJ znajdziesz konkretne informacje!


2.    Czym jest decyzja?

Decyzje


Patrząc na to jak funkcjonuje większość społeczeństwa można dojść do wniosku, że ludzie zazwyczaj nie wiedzą nawet, co to znaczy podjąć prawdziwą decyzję. Nie zdają sobie sprawy z siły zmian, jakie niezłomna i konsekwentna decyzja przynosi.


Prawdziwy problem tkwi w tym, że słowo „decyzja” jest używane w zbyt niezobowiązujący sposób, że wręcz zaczyna być używane jako opisywanie swoich niesprecyzowanych do końca marzeń.


Podjęcie prawdziwej decyzji to nie stwierdzenie: „Chciałbym rzucić palenie”. Nie jest to konkretnie podjęta decyzja, a jedynie pobożne życzenie, które może kiedyś się spełni, ale wcale nie musi się tak stać.


Słowo „decyzja” pochodzi od łacińskiego „de” i „caedere”, które oznaczają „od” i „ciąć”.  Na podstawie tego można wysnuć definicję „decyzji”, która brzmi: DECYZJA OZNACZA POŚWIĘCENIE SIĘ OSIĄGANIU OKREŚLONEGO CELU ORAZ ODCIĘCIE SIĘ OD WSZELKICH INNYCH EWENTUALNOŚCI”.


To bardzo ważne! Jeśli poświęcasz się realizacji jakiegoś celu, to skupiasz na nim całą swoją uwagę i nie zastanawiasz się nad alternatywnymi rzeczami. Jeśli postanowiłeś, że nie palisz, to nie będziesz palił. To jest decyzja! Nie od jutra, nie jak zaczniesz chodzić na siłownię albo znajdziesz sobie drugą połówkę, która nie lubi zapachu tytoniu, ale TERAZ I JUŻ!


Nigdy więcej nie rozważysz nawet możliwości zapalenia kolejnego papierosa. Jeśli należysz do grona osób, które poznały w swoim życiu potęgę podejmowania prawdziwych decyzji, to z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę jak dużą moc ma takie działania!


Problemem większości z nas jest fakt, że tak dawno nie podejmowaliśmy prawdziwych decyzji, że już zapomnieliśmy, co się wtedy czuje. Niektórzy z nas mają nawet problem z tym, żeby zdecydować się co chcą zjeść dzisiejszego wieczoru na kolację.


3.    Jak zacząć podejmować PRAWDZIWE decyzje?

Decyzje


Jak więc to zmienić? Sposobem na poprawienie swojej decyzyjności i podejmowanie lepszych decyzji jest podejmowanie ich jak najczęściej! Ważne jest jednak żeby z każdej decyzji wyciągać konstruktywne wnioski. Będą one dla Ciebie bezcenną lekcją, która pomoże Ci lepiej oceniać sytuację w przyszłości, a w konsekwencji podejmować lepsze decyzje.


Im częściej będziesz podejmował decyzje, tym częściej będziesz miał okazję się przekonać, że całkowicie panujesz nad swoim życiem, a to jest fantastyczne uczucie, prawda?


Wystarczy tak niewiele! Zacząć podejmować decyzje! Uwierz mi, albo lepiej nie, sam się przekonaj jak to działa! Po bardzo niedługim czasie takiego życia zaczniesz z niecierpliwością oczekiwać na kolejne okazje żeby podjąć decyzję i dzięki temu podniesienia jakości swojego  życia na kolejny poziom.


Zastanów się przez chwilę jak będzie wyglądało Twoje życie jeśli nie zaczniesz działać już dzisiaj za 5, 10 a nawet 15 lat od teraz. Taki okres czasu bez żadnych zmian, tkwiąc dalej w tym samym punkcie co teraz…. Żyjąc marzeniami i będąc całkowicie nieszczęśliwą osobą… Nie musi tak być! Wystarczy, że posłuchasz mojej rady i już dzisiaj podejmiesz pierwszą ważną decyzję: rzucenie palenia, telefon do starego znajomego, uporządkowanie biblioteki, zapisanie się na siłownię – Ty wiesz co chcesz zrobić… DO DZIEŁA WIĘC!

Chcesz wiedzieć więcej na temat rozwoju osobistego? TUTAJ znajdziesz konkretne informacje!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin