Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

MotywacjaPodejmujesz się w swoim życiu wielu różnorakich zadań. Na co dzień spotykasz się z dziesiątkami problemów dla których nieustannie szukasz rozwiązań. Masz marzenia do których starasz się dążyć, ale czujesz, że czegoś brakuje Ci w Twoim życiu. Większość z tych rzeczy robisz bez większego przekonania i radości. W poniższym artykule zaprezentuję Ci jak zdobyć prawdziwą motywację do działania.

 


Jak zacząć realizować swoje marzenia?

Motywacja


Często nawet zdarza Ci się odwlekać pewne zadania, robiąc milion innych, mało znaczących rzeczy żeby tylko odwlec w czasie moment kiedy zajmiesz się realizowaniem tych trudniejszych wyzwań, które mogą Cię przybliżyć do spełnienia marzeń i osiągnięcia wymarzonego życia.


Nie przejmuj się, wielu ludzi działa w bardzo podobny sposób. Dryfują przez całe swoje życie bez bliżej obranego kierunku i celu, mając nadzieję, że kiedyś nastąpi cud, który wszystko odmieni i od tej pory będzie już tylko „żył długo i szczęśliwie po kres swych dni”.


Muszę Cię jednak zasmucić – prawdopodobieństwo, że coś takiego nastąpi jest bliskie zera. Nie przejmuj się jednak, to tak naprawdę dobra wiadomość. Oznacza, że możesz stać się kapitanem na swoim statku i popłynąć dokładnie tam gdzie chcesz, wystarczy tylko trochę motywacji do działania!


No tak, ale skąd wziąć energię potrzebną do napędzania nas w drodze do realizacji swoich marzeń? Jak sprawić, „żeby chciało nam się tak bardzo jak nam się nie chce?


Przede wszystkim trzeba wiedzieć czego się chce

Motywacja


Ciężko podjąć jakiekolwiek działania, jeśli nie wie się czego naprawdę oczekuje się od życia. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to określić dokładnie czego oczekujemy od życia.


Usiądź sobie wygodnie w swoim ulubionym miejscu, weź kartkę i długopis i zastanów się przez chwilę – jak chcesz żeby wyglądało Twoje życie? Nie spiesz się, właśnie teraz określasz bardzo ważną rzecz – kierunek swoich działań! Wypisz wszystkie rzeczy, które chciałbyś osiągnąć w swoim życiu. Nie patrz na to co mówią inni na ten temat – to jest Twoje życie i nikt inny go za Ciebie nie przeżyje! Ważne jest również żebyś swoje marzenia określał jak najbardziej konkretnie – nie „chcę być bogaty”, ale „chcę posiadać na swoim koncie oszczędnościowym 49 milionów złotych”. Samo bogactwo to nie jest cel do którego możesz zmierzać, a jedynie hasło pod którym może kryć się naprawdę bardzo wiele rzeczy. Dla jednego bogactwo to miliony na koncie, a drugiej osobie wydaje się, że jak będzie zarabiać trzy tysiące złotych, to już będzie mogła określić sobie jako bogatą osobę. Wiesz o czym mówię, prawda?


Masz już wszystko, to dobrze, teraz czas na


Plan działania

Motywacja


Samo wypisanie tego co chcesz w życiu osiągnąć, to tylko pobożna lista życzeń, która nie za wiele ma wspólnego z rzeczywistością. Ważne jest teraz żebyś przy każdym punkcie na Twojej liście wypisał działania, które uważasz, że należy podjąć aby osiągnąć dany cel. Nie wiesz co powinieneś zrobić? Nieprawda, uwierz mi. Ludzki mózg to naprawdę fascynujący mechanizm, który znajdzie odpowiedź na wszystkie problemy, prawdziwą sztuką jest tylko i wyłącznie zadawanie mu odpowiednich pytań. Daj sobie chwilę czasu, a sam się przekonasz, że mówię prawdę.


Powstał już cała lista rzeczy, które chcesz osiągnąć w swoim życiu, do każdej z nich masz opracowany plan działania, a mimo wszystko brakuje Ci jakiejkolwiek ochoty żeby się za to wszystko zabrać… No właśnie, potrzebna jest


Motywacja do działania!

Motywacja


To, że masz już wszystko przygotowane i zaplanowane, to jeszcze za mało żeby osiągnąć swoje zamierzone cele… potrzebne jeszcze działanie! Ale przecież Ci się nie chce, przecież masz jeszcze czas, przecież jeszcze jest jeszcze tyle innych ważnych rzeczy, które musisz zrobić zanim się tym zajmiesz… Masz jeszcze czas… Może od jutra, najpierw przecież musisz się do tego przygotować… przemyśleć jeszcze raz… zastanowić się czy to wszystko ma sens…


Pomyśl przez chwilę, popatrz na te wszystkie rzeczy, które teraz wypisałeś. Chciałbym teraz żebyś przy każdej pozycji wypisał co się stanie jak osiągniesz ten cel. Jak zmieni się Twoje życie, ale przede wszystkim co będziesz CZUŁ kiedy to osiągniesz. Wyobraź to sobie i dokładnie zanotuj wszystko co podsunie Ci Twoja wyobraźnia.


Skup się przede wszystkim na swoich uczuciach, które będą Ci towarzyszyć kiedy osiągniesz każdą z tych rzeczy.


Teraz pomyśl sobie co się stanie kiedy nie podejmiesz danego działania ze swojej listy i nie spełnisz tego marzenia…. Zanotuj jak będzie wyglądało Twoje życie, jak będziesz się teraz czuć.. Pomyśl, ile stracisz, ile rzeczy Cię ominie, jak długo  będziesz żyć w świecie, który tak naprawdę nie wygląda tak jakbyś sobie tego życzył…


Kolejne lata zmarnowane na bezczynność i marzenie o zmianach, to dręczące Cię uczucie, że powinieneś coś zrobić, ale tego nie robisz…


Zanotuj to wszystko bardzo dokładnie.


Oto Twoja kompletna mapa do celu i jednocześnie najbardziej poręczny motywator. Za każdym razem kiedy będziesz potrzebował motywacji do działania, to wystarczy, że spojrzysz na swoją listę i przeczytasz co SAM napisałeś, że się stanie i jak się będziesz czuł jeśli nie podejmiesz żadnego dziania… Już nie będzie Ci brakować motywacji.


Chcesz zdobyć więcej wiedzy z zakresu motywacji oraz rozwoju? W takim razie weź udział w naszym DARMOWYM szkoleniu!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin