Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingZastanawiasz się w jaki sposób wygląda nasze flagowe szkolenie Mistrz Uwodzenia? Ciekawi Cię część praktyczna naszego treningu? Jak wygląda podchodzenie i rozmowa z nieznajomymi kobietami? W takim razie zapraszamy do lektury!

 

[VIDEO] - JAK WYGLĄDA CZĘŚĆ PRAKTYCZNA NASZEGO SZKOLENIA ?


Niedawno swoją premierę miał film dokumentalny pt. „21 dni”, którego przekaz jest bardzo mocno związany z naszą szkołą Perfect Dating. Opowiada on historię Michała, który dzięki naszemu szkoleniu pragnie zmienić swoje życie i znaleźć w końcu tę wymarzoną kobietę. Kamera towarzyszy mu zarówno w trakcie samego kursu (część teoretyczna oraz praktyczna) jak i podczas wykonywania planu 21 dniowego.


Możesz dzięki temu zobaczyć jak wygląda szkolenie, w jaki sposób zarówno trenerzy jak i kursanci podchodzą do nieznajomych kobiet, a przede wszystkim – czy nasze metody są skuteczne. Czy wiedza oraz umiejętności, które przekazaliśmy Michałowi pomogły mu zmienić jego życie? Po odpowiedź na te i wiele więcej pytań zachęcam Cię do obejrzenia dokumentu „21 dni”.


Poniżej prezentujemy Ci opis filmu:


„Michał, 28-letni mieszkaniec Warszawy, który, na co dzień wozi jej mieszkańców jednym z setek miejskich autobusów, próbuje poznać kobietę swojego życia. Po wielu próbach, szukając rozwiązania, trafia na kursy gdzie ma otrzymać narzędzie niezbędne do tego by móc wreszcie poznać tę jedyną. Tym narzędziem jest tzw. 'Plan 21-dniowy', gdyż według naukowców ludzki umysł potrzebuje właśnie 21-dni, żeby wyuczyć się nowych zachowań. Czy na końcu tej drogi czeka na niego miłość?"


Niestety film jest cały czas w dystrybucji, dlatego z racji praw autorskich jesteśmy Ci w stanie zaprezentować wyłącznie jego trailer (postaramy się opublikować całość najszybciej jak to tylko będzie możliwe). Jeśli chciałbyś zobaczyć cały dokument już teraz, to możesz zakupić swoją kopię pod TYM  adresem.


Nie przejmuj się jednak, ponieważ to nie jedyny materiał na którym widać jak wygląda część praktyczna naszego szkolenia. Jeśli czujesz niedosyt, to poniżej prezentuję Ci listę większej ilości filmów:

 


Wkrótce postaramy się opublikować więcej filmów z części praktycznej naszego szkolenia, a tymczasem zapraszam do zapoznania się z pozostałymi artykułami z naszej strony.

Perfect DatingDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin