Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJeśli odwiedziłeś naszą stronę, to znaczy, że szukasz sprawdzonych i skutecznych metod aby nauczyć się uwodzenia i zacząć poruszać się płynnie po obszarze relacji damsko – męskich. W takim wypadku warto na początek popracować nad własną atrakcyjnością W oczach kobiet. W jaki sposób? Zapraszam do lektury!

 


Jak zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet?

Perfect Dating


Mam takiego kolegę, którego na potrzebę tego artykułu nazwę Przemek, co by zbytnio nie ujawniać jego personaliów. Otóż Przemka znam jeszcze z czasów gdy kompletnie nie miałem pojęcia o uwodzeniu i w klubach spędzałem czas głównie na upijaniu się i podpieraniu ścian. Otóż mój kolega już w tamtym czasie nie miał większego problemu z podrywaniem kobiet i bardzo rzadko kończył wieczór samotnie.


Było to dla mnie niezmiernie dziwne, ponieważ nigdy nie uważałem się za szczególnie przystojnego (a w tamtych czasach dodatkowo nie ubierałem się jeszcze zbyt odpowiednio), ale w porównaniu z nim mogłem być światowej klasy modelem. Nie będę cię kłamać – był naprawdę brzydki. W końcu postanowiłem z nim porozmawiać aby odkryć źródło jego sukcesu. Powiedział mi, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest atrakcyjny, ale w żaden sposób nie przeszkadza mu to w uwodzeniu, no bo co mu może powiedzieć taka laska : „sp……aj, jesteś paskudny!”, albo tego  typu rzeczy. ON JUŻ O TYM WIE, ŻE TAKI JEST, więc po prostu idzie dalej i się tym nie przejmuje. Wyszedł z prostego założenia: „jestem brzydki, więc co gorszego może się stać?!” Ze swojej słabości uczynił swoją broń i od wielu lat wychodzi mu to wspaniale! Prawdziwy szok!


 Dopiero gdy zdobyłem wiedzę oraz umiejętności z zakresu uwodzenia zrozumiałem, że wygląd nie ma kluczowego znaczenia przy udanym podrywie. Z drugiej strony jeśli niczego sobą nie reprezentujesz, to właśnie wtedy to czy jesteś przystojny będzie głównie brane pod uwagę przez kobietę z którą rozmawiasz. Istnieje przekonanie, że przystojniejsi faceci mają łatwiej… Jest w tym nutka prawdy, ale jedynie na początku. Taki facet może mieć nieco łatwiej na starcie, ale bardzo szybko może stracić swoje „dodatkowe punkty”,  gdy tylko otworzy swoje usta i wypowie pierwsze zdanie.


Ty również możesz nabić sobie kilka punktów na start, które zdecydowanie zwiększą ilość pozytywnych reakcji ze strony kobiet na początku, a tym samym bardziej zmotywują Cię do działania. Sam doskonale pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę z uwodzeniem – każda pozytywna reakcja ze strony kobiety była na wagę złota. Nie musisz być przystojny aby podrywać kobiety… Możesz natomiast zwiększyć w bardzo łatwy sposób swoją atrakcyjność w oczach kobiet. Jak? Czytaj dalej!


Nie potrafisz uwodzić? Nie przejmuj się, nauczymy Cię tego! KLIKNIJ TUTAJ!


1.    Twoja mowa ciała

Perfect Dating


Twoja mowa ciała ma gigantyczne znaczenie jeśli chodzi o twoje powodzenie u kobiet. Jeśli chodzisz na ogół lekko przygarbiony z rękami w kieszeniach i za wszelką cenę unikasz kontaktu wzrokowego, to niestety, ale nie wróżę ci zbytnich sukcesów w uwodzeniu.


Tutaj również istotna jest twoja mimika twarzy oraz ton głosu. Jeśli mówisz łamliwym szeptem bez krzty uśmiechu na twarzy to możesz równie dobrze założyć, że z dużym prawdopodobieństwem czeka cię dożywotni celibat


Są to rzeczy, które jest relatywnie łatwo i szybko zmienić. Możesz o tym poczytać w innych artykułach na naszej stronie, do czego bardzo gorąco cię zachęcam.


2.    Twój ubiór

Perfect Dating


Bycie dobrze ubranym wcale nie oznacza drogich ciuchów. Sam pamiętam jak kiedyś wybrałem się do ciucholandu w celu skompletowania swojej garderoby do klubu. Wydałem nieco ponad 50 zł za marynarkę, koszulę oraz spodnie. Wieczorem w trakcie rozmowy dziewczyna poprosiła mnie abym postawił jej drinka. Na moje pytanie dlaczego miałbym to robić, odpowiedziała „przecież widać po tobie, że nie zbiedniejesz”. Gdyby tylko wiedziała ile dałem za te ciuchy…


Dopasowanie kolorystyczne, nie noszenie obcisłych rzeczy przy zbytniej nadwadze czy też nadmiernie luźnych przy zbyt dużej niedowadze.. to tylko niektóre z bardzo istotnych zasad kompletowania własnej garderoby. Jeśli kompletnie się na tym nie znasz, to warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże ci dobrać ubrania odpowiednie do twojej sylwetki.


3.    Odpowiednie nastawienie

Perfect Dating


Większość mężczyzn od razu z góry zakłada, że musi wziąć od danej dziewczyny numer telefonu czy też umówić się z nią na randkę lub też pocałować – mają ogromne oczekiwania wobec danej interakcji  przez co zaczynają się stresować i to widać.


Pomyśl – przecież tak naprawdę nie znasz tej kobiety, więc skąd wiesz, że będzie na tyle ciekawa, że będziesz chciał się z nią spotkać ponownie? Tego typu nadmiernie oczekiwania względem tej rozmowy mogą ją skutecznie zniszczyć. Zamiast skupić się na poznaniu danej kobiety i ocenieniu czy ci się podoba, będziesz na siłę starał się jej jak najbardziej przypodobać – a to najkrótsza droga do zakończenia rozmowy. Zapamiętaj – żaden nachalny i nadmiernie proszący się facet nie jest atrakcyjny dla kobiet!


Jeśli podejdziesz poważnie do tych trzech rzeczy, to twoja skuteczność uwodzenia znacząco wzrośnie. Powodzenia!


Nie potrafisz uwodzić? Nie przejmuj się, nauczymy Cię tego! KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin