Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingNie ma co ukrywać, że cały proces uwodzenia oraz flirtu prędzej czy później ma za zadanie doprowadzić cię do seksu z kobietą, która ci się podoba. Sam wzwód to jednak trochę za mało aby uszczęśliwić kobietę i doprowadzić ją do orgazmu…  Jak stać się dobrym kochankiem?

 


Seks: Jak stać się dobrym kochankiem?

Perfect Dating


Nie zdawałem sobie sprawy jak zła jest sytuacja dopóki nie nauczyłem się skutecznego uwodzenia i ilość kobiet z którymi wylądowałem w łóżku nie zaczęła drastycznie rosnąć. Okazało się, że wielu facetów w Polsce żyje dalej w przekonaniu, że ich rola w seksie kończy się „na włóż i wyjmij do czasu aż będzie wytrysk”. Spora część moich partnerek uprawiała seks tylko w pozycji misjonarskiej w sypialni (często przy zgaszonym świetle)… gra wstępna, orgazm dla kobiety, dopasowanie seksualne, eksperymenty – to były dla nich tylko puste i nic nieznaczące hasła.


Skoro jesteś na tej stronie, to zakładam, że chcesz być dobry w uwodzeniu, flircie oraz seksie. To dobrze, bo uwierz mi – bycie dobrym kochankiem ułatwia bardzo wiele spraw. Zresztą zasada wzajemności działa bez zarzutu również i w tym obszarze twojego życia – jeśli zadbasz o potrzeby seksualne kobiety, to ona odwzajemni ci się tym samym. Każdy mężczyzna obyty w ars amandi zdaje sobie sprawę z faktu, że elementarną podstawą udanego seksu jest poświęcenie całej swojej uwagi na zaspokojeniu przede wszystkim potrzeb partnerki zamiast egoistycznie starać się jak najszybciej doprowadzić do swojego wytrysku (co stanowi podstawę zachowania większości mężczyzn i to nie tylko w Polsce).


Dzisiaj dam ci trzy rady, które powinny pomóc ci zwiększyć jakość twoich zbliżeń. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej:


1.    Wyczuj jej preferencje.

Perfect Dating


Najgorsze co możesz zrobić, to dopytywać się swojej partnerki o to co sprawia jej przyjemność w łóżku i jak chce abyś to robił… w momencie gdy już to robicie. Nie ma nic złego (a nawet zachęcam cię do tego) abyście rozmawiali o swoich potrzebach i preferencjach seksualnych najczęściej jak się da, ale to nie jest czas ani miejsce na takie rzeczy – zwłaszcza jeśli dopiero się poznajecie i to jest wasz pierwszy raz razem.  Pamiętaj, że dla kobiety seks jest przeżyciem głównie na płaszczyźnie emocjonalnej, a nie fizycznej (jak dla ciebie) przez co bardzo łatwo możesz jej go zrujnować m.in. takimi zapytaniami.


Są kobiety, które lubią bardziej zdecydowane ruchy, są też takie, które zdecydowanie preferują romantycznych gentlemanów również w trakcie igraszek. Jak sprawdzić do której grupy zalicza się ta z którą jesteś w danym momencie w łóżku? W trakcie gry wstępnej! Działaj i tak i tak bacznie obserwując przy tym zarówno reakcje jej ciała jak i intensywność artykułowania przez nią przyjemności werbalnie. Jeśli podejdziesz do tego poważnie i rzeczywiście będziesz obserwować jej zachowanie, to bez większego problemu odkryjesz jej preferencje, a tym samym szybciej doprowadzisz ją do orgazmu.

Słyszałeś kiedyś o kobiecym wytrysku? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat!


2.    Nie graj na trzy sekundy.

Perfect Dating


Kobiecie zajmuje dojście do orgazmu o wiele dłużej niż mężczyźnie, jest to dla nich trudniejsze i bardzo często nie udaje się przy pierwszych waszych zbliżeniach (brak zaufania do ciebie, lekki wstyd itd.) Jeśli jednak będziesz się o nią starał, to brak orgazmu wcale nie będzie dla niej stanowił wielkiego problemu. Mało tego, w niedalekiej przyszłości z pewnością będzie on jej przychodził łatwiej. Jeśli jest to tylko jednonocna przygoda, to przynajmniej będziesz przez nią dobrze zapamiętany.


Jeśli nie jesteś już prawiczkiem, to z pewnością jesteś w mniejszym lub większym stopniu świadomy swojej seksualności, a co za tym idzie – wiesz co w seksie z kobietą najszybciej doprowadza cię do wytrysku. Może to być pozycja od tyłu, dotykanie kobiecych piersi w trakcie penetracji itd. Ważne jest abyś poprowadził wasz stosunek w taki sposób by nie zakończył się w przeciągu dwóch minut.


3.    Ważne jak mężczyzna kończy.

Mistrz Uwodzenia


Kobiety są jeszcze podniecone długo po zakończonym stosunku przez co chcą się do ciebie przytulić i porozmawiać. Nie chcą być z tym samym emocjonalnym pozostawione samym sobie… co jednak robi większość mężczyzn? Odwraca się tyłem i idzie spać. Jeśli chcesz być postrzegany jako dobry kochanek, to zdecydowanie musisz nauczyć się unikać takiego zachowania!


Porozmawiaj z nią, przytul i wysłuchaj – bądź prawdziwym mężczyzną. Ona to doceni i w przyszłości będzie się jeszcze bardziej starać aby wasze wspólne igraszki były dla ciebie niesamowitą przygodą.


Chcesz poczytać więcej na ten temat? Napisz o tym w komentarzach, a stworzymy kolejny artykuł poświęcony tej tematyce. W końcu Perfect Dating, to projekt, który tworzymy dla Ciebie!

Słyszałeś kiedyś o kobiecym wytrysku? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin