Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingStarasz się poznać dziewczynę i stworzyć związek, ale po prostu Ci to nie wychodzi. Jest to o tyle frustrujące, że większość twoich znajomych ma już swoją drugą połówkę, a wcale nie interesuje się  uwodzeniem tak jak ty… Dlaczego tak jest? Dlaczego w dalszym ciągu jesteś singlem? Po odpowiedź zapraszam lektury!

 


Uwodzenie: Dlaczego w dalszym ciągu jestem singlem?

Perfect Dating


Jeśli jesteś z singlem z wyboru (albo tak po prostu sobie wmawiasz twierdząc przed całym światem,  że tak jest wygodniej), to ten artykuł będzie dla ciebie stratą czasu i w takim razie zapraszam Cię do zapoznania się z pozostałymi treściami dostępnymi na naszej stronie.


W innym przypadku już na samym początku chciałbym ci powiedzieć abyś spojrzał na swoją sytuację pod nowym kątem – nie jesteś sam w swojej samotności. Czy będzie to dla ciebie jakimś pocieszeniem? Z pewnością nie, ale mam dla ciebie dobrą wiadomość – nie jesteś skazany na samotność!


Skoro uczysz się uwodzenia czytając i oglądając różne materiały, to z pewnością oczekujesz w końcu konkretnych rezultatów. Być może udało ci się przełamać strach przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, opanować branie numeru telefonu, pocałunek oraz umawianie kolejnego spotkania… Jednak pomimo tego dalej jesteś sam. Rozumiem, to może być frustrujące. Dlatego przyjrzymy się trzem potencjalnym powodom takiego stanu rzeczy.


Chciałbyś zdobyć więcej informacji na ten temat? TUTAJ je znajdziesz!


1.    Nadmiernie ciśniesz!

Perfect Dating


Jak bardzo przeszkadza Ci fakt, że jesteś dalej samotny? Czujesz się już nie dasz rady tak dłużej i za wszelką cenę starasz się zapełnić pustkę w swoim życiu kobietą? Jeśli tak, to mam dla ciebie smutną wiadomość – nikt nie lubi osób zdesperowanych. To po prostu nie jest atrakcyjne. Kobiety wyczuwają w tobie tą nachalność i po prostu nie mają ochoty więcej się z tobą widzieć. Nawet jeśli wydaje ci się, że dobrze się z tym maskujesz, to niestety ale to co myślisz bardzo mocno odzwierciedla się w twojej mowie ciała, tonacji głosu oraz mimice twarzy – a te jak już dobrze wiesz, są bardzo łatwo istotne dla kobiet.


Jak sobie z tym poradzić? Nauczyć się cieszyć z bycia singlem! Dopóki nie pokochasz swojego życia takim jakim jest i nauczysz się być samemu, to będzie ci bardzo trudno (o ile wręcz nie stanie się to niemożliwe) znaleźć drugą połówkę. No bo skoro ty sam nie możesz ze sobą wytrzymać, to jak mógłby zrobić to ktoś inny?


2.    Zbyt wybredny

Perfect Dating


To trochę inna sytuacja niż ta opisana w punkcie powyżej. Czy czasem nie jest tak w twoim życiu, że zazwyczaj odpuszczasz sobie kolejna spotkania z daną dziewczyną. Okazuje się, że ma ona sporo wad i po prostu nie będzie do ciebie pasować? A czy nie zastanawiałeś się, że być może jesteś nazbyt wymagający i to po prostu wymówka, którą sobie tworzysz aby uniknąć zaangażowania, którego być może podświadomie się obawiasz?


Pomyśl – kobiety w rzeczywistości nie wyglądają jak modelki z bannerów reklamowych (czyli „jak dobrze grafik zna photoshopa?”), a nie jesteś w stanie jej aż tak dobrze poznać na jednym spotkaniu. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak powinna wyglądać twoja wymarzona partnerka? Jakie powinna mieć cechy charakteru? Zainteresowania? Marzenia? Osobowość? Być może zamiast umawiać się na kolejne pozbawione sensu spotkania warto usiąść i przemyśleć ten temat, stworzyć jakąś listę? Dzięki temu będziesz miał przynajmniej jakiś punkt odniesienia i przede wszystkim świadomość czego tak naprawdę szukasz u swojej potencjalnej parnterki…


Następnie obniż swoje oczekiwania – nigdy nie znajdziesz kobiety, która spełni wszystkie te punkty (no chyba, że dla ciebie liczy się tylko to aby miała dwie nogi, dwie ręce i nie uciekała na drzewo przy każdej okazji – ale skoro jesteś na tej stronie to wątpię) dlatego warto zastanowić się, które z nich możesz odpuścić…


3.    Ona nie jest taka jak moja była…

Perfect Dating


Czy dalej myślisz o swojej byłej pomimo, że upłynęło już sporo czasu od waszego rozstania. Jeśli każdą napotkaną na swojej drodze porównujesz do swojej eks i na siłę szukasz różnic, które ją dyskwalifikują jako twoją potencjalną partnerkę, to ewidentny znak, że nie poradziłeś sobie jeszcze po poprzednim rozstaniu.


Zanim więc zaczniesz szukać sobie kolejnej partnerki warto abyś sobie to wszystko przemyślał i popracował trochę nad sobą. Jak? O tym możesz przeczytać w innych artykułach na tej stronie.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat, który poruszyliśmy w tym artykule, to napisz o tym w komentarzach, a postaramy się rozwinąć ten temat. W końcu Perfect Dating, to projekt, który tworzymy dla ciebie!


autor: Jan Gajos


Chciałbyś zdobyć więcej informacji na ten temat? TUTAJ je znajdziesz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin