Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingTyle nasłuchałeś się o „przyjaźni damsko-męskiej z benefitami”, że sam zapragnąłeś posiąść coś takiego. Tylko jak tego dokonać jeśli wszystkie twoje relacje z kobietami prowadzą do związku lub przyjaźni? Po odpowiedź zapraszam cię do naszego najnowszego artykułu!

 


Uwodzenie: Jak przeżyć przygodę seksualną?

Perfect Dating


Wielu facetów uważa, że jednocie przygody z kobietami są praktycznie niemożliwe, ponieważ wszystkie przedstawicielki płci pięknej od razu dążą do związku albo najlepiej małżeństwa. Jest to wierutną bzdurą – wiele kobiet nie ma nic przeciwko niezobowiązującemu stosunkowi z nowopoznanym mężczyzną. Są jednak w tej kwestii bardzo ostrożne, ponieważ zdają sobie doskonale sprawę, że dalej żyjemy w społeczeństwie bardzo mocno patriarchalnym przez co kobiece pragnienia seksualne czy też ich otwartość na przygody z tym związane są po prostu tematem tabu.


Mężczyzna który miał wiele partnerek jest określany mianem  amanta, podrywacza, a czasami nawet bohatera. Natomiast kobieta w takiej sytuacji będzie opisywana za pomocą praktycznie wyłącznie pejoratywnych określeń – łatwa, puszczalska, „szmata” itd. Nie ma się co dziwić, że większość z nich nie obnosi się ze swoją seksualnością aby nie narazić się na nieprzychylną opinię społeczeństwa. Są w tej kwestii bardzo dyskretne, ale z drugiej strony  - zdecydowana większość kobiet na pewnym etapie swojego życia przeżyła przynajmniej jedną tego typu przygodę.


Jeśli chcesz iść z nowopoznaną kobietą do łóżka, ale nie chcesz się z nią wiązać ani nie traktujesz tej waszej znajomości to powinieneś pamiętać o trzech ważnych rzeczach:


1.    Pokaż dyskrecję

Perfect Dating


Kobiety nienawidzą facetów, którzy na prawo i lewo rozpowiadają komu tylko mogą o swoich licznych podbojach seksualnych (z czego prawdopodobnie większość i tak stanowi wyimaginowane fantazje i pobożne życzenia) – żadna z nich nie chce stać się bohaterką tego typu opowieści, która ma podbudować ego samca w grupie jego kolegów.


Jeśli więc zamierzasz przeżyć przygodę seksualną z jakąś kobietą, to dobrze abyś pokazał jej, że jesteś dyskretny i w przypadku gdy wylądujecie razem w łóżku, to zostanie to pomiędzy wami. Możesz to zrobić na wiele sposób, m.in. opowiadając jej o swoim koledze, który wszystkim przechwala się jak to nie sypie z różnymi kobietami komentując przy tym jego zachowanie jako szczeniackie i pozbawione klasy…


Nie potrafisz rozmawiać z kobietami w intrygujący i budujący napięcie seksualne sposób? Tutaj znajdziesz konkretne metody jak to zmienić!


2.    Nie mów, że ją kochasz!

Perfect Dating


Jeśli chcesz przespać się z dziewczyną, to nie możesz wytwarzać pomiędzy wami więzi, która prowadzi do związku. To technika, którą stosuje wielu facetów nieznających się zupełnie na uwodzeniu – starają się rozkochać w sobie kobietę, przespać się z nią i potem ją zostawić.


Po pierwsze jest to całkowicie niemoralne i nieetyczne – zdecydowanie nie popieramy tego typu podejścia uważając je po prostu za niegodne prawdziwego mężczyzny oraz uwodziciela. Po drugie jest ono bardzo czasochłonne i zazwyczaj ma umiarkowane szanse powodzenia. Kobiety nie są głupie i najczęściej bardzo szybko są w stanie wyczuć twój fałsz.


Naprawdę nie trzeba aż tak bardzo kombinować wymyślając niestworzone intrygi i wielowarstwowe plany aby przespać się z kobietą. Po prostu nie kierunkuj waszej rozmowy w stronę związku, poznawania waszych rodziców, wspólnej przyszłości, poznawaniu wspólnych przyjaciół itd. Zamiast tego skup się na bardziej luźnych tematach i podtekstach seksualnych w swojej wypowiedzi… Wiesz dobrze z innych artykułów na naszej stronie jak bardzo jest ważny jest proces komunikacji dla każdej kobiety. Skup się na tym zamiast na tworzeniu chamskich bezsensownych manipulacji.


3.    Dotyk głupcze!

Perfect Dating


Jeśli chcesz przespać się z tą kobietą, to musisz wytworzyć pomiędzy wami napięcie seksualne! Sama rozmowa (choćby nie wiem jak bardzo bogata w podteksty seksualne) tutaj nie wystarczy. Musisz rozwinąć pomiędzy wami kontakt fizyczny. Jedno delikatne muśnięcie dłoniom jej skóry jest warte tysiąca minut waszych rozmów!


Pamiętaj, że dla kobiety pierwszym testem twojej męskości będzie pocałunek – namiętny i pozostawiający niedosyt czy też zachłanny i ciągnięty aż do obrzydzenia. Jeśli należysz do ludzi, których pocałunek można zawrzeć w drugiej grupie, to najwyższy czas to zmienić!


Dobry kochanek zdaje sobie sprawę z faktu, że gra wstępna zaczyna się już w momencie, gdy podacie sobie ręce na przywitanie…. Nachalny pocałunek czy zbyt usilny dotyk może wszystko zniweczyć… Dwa kroki w przód, jeden w tył – to najlepsza strategia.


Pamiętaj – nie musisz wykorzystywać i manipulować kobiet aby stać się ich kochankiem. Powodzenia!


Nie potrafisz rozmawiać z kobietami w intrygujący i budujący napięcie seksualne sposób? Tutaj znajdziesz konkretne metody jak to zmienić!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin