Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pierwsza randkaUdało się! W końcu masz numer telefonu dziewczyny, która tak bardzo Ci się podoba. Dzięki nauce uwodzenia pierwsza rozmowa z nią przebiegła naprawdę dobrze i teraz stajesz przed kolejnym dylematem: gdzie zabrać ją na pierwszą randkę? Po odpowiedź zapraszamy do naszego najnowszego artykułu.

 


Podryw: Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę?

Pierwsza randka


Większość facetów postępuje według schematu tak utartego, że aż nudnego – zawężają sposób spędzenia pierwszej randki do dwóch pomysłów. Zapraszają dziewczynę do kina lub do restauracji na drogą kolację. Z dalszej części artykuły dowiesz się dlaczego obydwa te pomysły nie należą do najlepszych (oprócz oczywistego faktu, że są całkowicie pozbawione oryginalności).  Zresztą jako, że mieszkam w Krakowie, to wiele moich koleżanek z tego miasta jest zapraszanych przez swoich amantów i potencjalnych partnerów do jednej z najbardziej słynnych restauracji (pewnie aby im zaimponować pokazać klasę). Doszło już do sytuacji, gdy część z nich zna menu tej restauracji na pamięć i potrafi nieźle zawstydzić faceta gdy od razu po wejściu do środka zamawia sobie posiłek bez patrzenia w kartę….


Kupowanie uwagi kobiet za pomocą pieniędzy to chyba najdziwniejszy pomysł jaki może przyjść mężczyźnie do głowy, a mimo to jest on aż tak popularny, Zrozum – kobiety nie lecą na kasę (oprócz tego drobnego procenta tzw. ”blachar”, ale raczej nie ma co o nich wspominać) tylko na CECHY CHARAKTERU, które prowadzą to pieniędzy. To dobra wiadomość, bo możesz je posiąść wcale nie będąc osobom majętną finansowo.


W trakcie waszych pierwszych spotkań (w tym pierwszej randki) tak naprawdę chodzi o to abyś pokazał się kobiecie od jak najlepszej strony, wzbudził w niej zainteresowanie swoją osobą i aby chciała dowiedzieć się o tobie więcej, spędzać z tobą więcej czasu, rozwijać z tobą kontakt fizyczny itp.


Jeśli chcesz to zrobić z głową, to warto abyś na miejsce waszej pierwszej randki wybrał miejsce, które spełnia trzy bardzo ważne kryteria. Jakie? Czytaj dalej:


1.    Porozmawiajcie

Pierwsza randka


Pamiętaj, że celem waszych pierwszych spotkań jest poznanie siebie nawzajem na tyle abyście mogli ocenić czy chcecie się dalej spotkać. Musicie więc mieć możliwość w miarę swobodnej rozmowy – dlatego właśnie kino jest tak chybionym pomysłem. Nie znacie się jeszcze zbyt dobrze, więc intymny kontakt fizyczny po zgaszeniu świateł odpada, a rozmawiać za bardzo nie ma, więc zazwyczaj w takich sytuacjach facet siedzi obok swojej sympatii i kombinuje przez cały film co by tu zrobić… Niezręczność tej sytuacji czuć na kilometr.


Pomyśl  - jest wiele miejsc w których możecie na spokojnie porozmawiać, a kino zostaw sobie na dalsze etapy waszej znajomości.


Brakuję Ci tematów do rozmowy na pierwszej randce? TUTAJ znajdziesz ich naprawdę sporo!


2.    Bez wodotrysków

Perfect Dating


Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? Bardzo wielu mężczyzn stara się wypaść jak najlepiej w czasie swoich pierwszych spotkań z kobietą, która się im podoba, więc nierzadko planują swoje randki na poziomie iście hollywoodzkim… To bardzo miło, że chcesz zaimponować tej dziewczynie i pokazać jej jakim jesteś fantastycznym facetem, ale postępując w ten sposób ustawiasz sobie poprzeczkę bardzo wysoko już na samym początku i potem będziesz przez całą waszą znajomość utrzymywać taki poziom, co może się okazać naprawdę trudnym zadaniem.


Przecież tak naprawdę jeszcze nie znasz tak dobrze tej dziewczyny… zostaw więc „wodotryski” na później, a teraz skup się na tym spędzić z nią trochę czasu w miłej atmosferze i przede wszystkim ocenić czy chcesz się z nią dalej widywać. Nawet zwykły spacer po parku może być dla niej niezapomnianym doświadczeniem jeśli będziesz postępował zgodnie z zasadami Perfect Dating w trakcie waszego spotkania.


3.    Neutralnie, ale z głową

Pierwsza randka


Jeśli chcesz zabrać swoją potencjalną partnerkę to jakiejś knajpki aby porozmawiać z nią przy kubku kawy albo kuflu piwa czy też drinku, to najlepszym rozwiązaniem będzie miejsce które znasz i w którym czujesz się komfortowo. Nie ma nic gorszego dla kobiety niż facet, który czuje się niezręcznie w miejscu do którego ją zabiera i dodatkowo przegląda pół godziny kartę nie mogąc zdecydować się co zamówić… Z drugiej strony nie chodzi abyś zaimponował jej swoimi pieniędzmi, więc wybierz jakieś przytulne miejsce w którym dobrze się czujesz, ale nie musi to wcale być najdroższa knajpa twoim mieście. Pamiętaj również, że jeśli się upijesz w trakcie spotkania, to raczej ciężko będzie ci liczyć na umówienie kolejnego.


Mam nadzieję, że dzięki tym kilku radom będzie ci łatwiej znaleźć pomysł na pierwszą randkę.


Powodzenia!

Brakuję Ci tematów do rozmowy na pierwszej randce? TUTAJ znajdziesz ich naprawdę sporo!

 

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

 

 

 

Komentarze   

-9 # Mariolka 2016-02-22 09:26
Moja pierwsza randka z chłopakiem była dość dawno, ale nadal ją pamiętam. Zapewnił mi niezłą atrakcję. Z powodu, że mieszkamy w Lesznie mamy niedaleko do tunelu aerodynamiczneg o freeflycenter. Tam właśnie byliśmy. Pomysł, jak i sam lot bardzo mi się podobał. Mój chłopak wie jak mnie zaskoczyć - pewnie dlatego tak mi imponuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin