Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

PocałunekNa naszej stronie możesz znaleźć wiele bardzo przydatnych materiałów z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko-męskich. Jednym z kolejnych etapów flirtu z kobietą jest pocałunek. Nie musimy chyba nikomu tłumaczyć jak bardzo jest on przyjemny dla obu stron. Dzisiaj chcielibyśmy natomiast przybliżyć ci 8 korzyści płynących z pocałunku. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do lektury!

 


8 korzyści płynących z pocałunku.

Pocałunek


Pocałunek od wielu lat fascynuje ludzi nauki. Jest to czynność pozbawiona sensu z logicznego punktu widzenia, a mimo to zarówno mężczyźni jak i kobiety do niej dążą… to coś więcej niż tylko zetknięcie się ust w celu wymiany odrobiny śliny pomiędzy partnerami. Zresztą poświęciliśmy ładnych kilka artykułów temu tematowi – od tego jak doprowadzić do pocałunku z kobietą aż po techniki, które sprawią, że będzie on niezapomnianym doświadczeniem dla was obojga. Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z tobą kilkoma ciekawymi faktami na temat pocałunku. Oto one:


1.    Namiętny pocałunek stymuluje wytwarzanie oksytocyny, która bywa nazywana hormonem miłości. Sprawia on, że para utrzymuje zażyłe relacje i darzy się wzajemnie miłością.


2.    W trakcie pocałunku używamy aż 29 mięśni naszej twarzy. Dzięki temu zapobiegamy zmarszczkom poprzez zwiększeniu przepływu krwi w nich, a tym samym dłużej utrzymujemy swoją młodość.


3.    W trakcie pocałunku wymieniamy się minerałami, tłuszczami oraz proteinami. Pomaga to wytworzyć przeciwciała niezbędne do zwalczania niektórych chorób. Można więc powiedzieć, że pocałunek czyni nas zdrowszymi i bardziej odpornymi.


4.    Normalny pocałunek pozwala nam spalić od 2 do 3 kalorii podczas gdy francuski 5-6. Większa ilość pocałunków może pomóc ci w walce z nadmiarem kalorii.

Perfect Dating

Nie potrafisz doprowadzić do pocałunku z kobietą? KLIKNIJ TUTAJ i zdobądź wiedzę, która pomoże co to zmienić.


5.    Dotyk ustami jest 200-krotnie bardziej czuły niż przy pomocy palców.


6.    Głęboki i przepełniony pasją pocałunek na ponad godzinę zwiększa ciśnienie krwi, puls i poziom hormonów w organizmie, co działa bardzo pozytywnie na nasze zdrowie.

Pocałunek


7.    Pocałunek obniża poziom kortyzolu, który jest uznawany za hormon stresu. Zwiększa również poziom serotoniny w mózgu. Efekt pocałunku jest zbliżony do tego jaki otrzymujemy po głębokiej medytacji.


8.    Zwiększa poziom endorfiny w twoim organizmie co sprawia, że jesteś bardziej szczęśliwy i masz lepszy nastrój.

Nie potrafisz doprowadzić do pocałunku z kobietą? KLIKNIJ TUTAJ i zdobądź wiedzę, która pomoże co to zmienić.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin