Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

LondynNie każda randka na którą się wybierzesz musi zakończyć się sukcesem. Czasami pomimo twoich najlepszych chęci nic nie wychodzi tak jak to sobie zaplanowałeś. Możesz nad tym rozpaczać, albo postarać się wyciągnąć cenne wnioski z nieudanego spotkania, które posłużą ci w przyszłości. Jakie są trzy lekcje, które możesz wyciągnąć z nieudanej randki? Zapraszamy do lektury!Trzy lekcje, które możesz wyciągnąć z nieudanej randki.

Londyn

Pierwsza randka może być naprawdę niezapomnianym przeżyciem, albo dlatego, że była bardzo udana, albo wręcz przeciwnie -była tak koszmarna, że nie zapomnisz jej do końca życia. Nie martw się jednak! Te okropne randki spotykają nas po to, żeby nas czegoś nauczyć. Nawet jeśli uważasz, że na twojej pierwszej randce wypadłeś bardzo źle, nie oznacza to jeszcze tego, że nie masz żadnych szans na druga randkę.


Co, jeśli byłeś zbyt zdenerwowany?

Londyn
Jeżeli podczas randki kilkakrotnie zapadła niezręczna chwila ciszy, bo najzwyczajniej nie wiedziałeś, co powiedzieć, to nie martw się, bo jest to całkowicie naturalne! Wszyscy denerwujemy się, gdy po raz pierwszy spotykamy kogoś nowego. To, co możesz poprawić przed następną randką, to po prostu się przygotować. Przypomnij sobie, w których momentach byłeś najbardziej zestresowany i zastanów się, co musiałoby się wydarzyć, żeby następnym razem było lepiej. Dobrze, żebyś zanotował sobie również kilka rzeczy, których chciałbyś się dowiedzieć od osoby, z którą umawiasz się na randkę, aby w chwili ciszy móc się uratować zadaniem pytań. Jeżeli poznałeś tę osobę przez Internet, to warto przejrzeć historię waszych rozmów, żeby wychwycić kilka interesujących informacji, o które będziesz mógł dopytać podczas spotkania. Co ważne, używaj otwartych pytań (czyli nie zaczynających się od 'czy'), aby zachęcić rozmówcę to powiedzenia o sobie więcej.

Mieszkasz w Anglii i nie możesz spotkać się z nami w Polsce? Zapisz się na szkolenie w Londynie! KLIKNIJ TUTAJ! 


Co, jeżeli osoba, z którą się umówiłeś kompletnie cię rozczarowała?

Londyn
Staraj się do każdej randki podchodzić z otwartością, żeby osoby, z którymi się umawiasz naprawdę móc zobaczyć takimi, jakimi są. Pamiętaj, że na pierwszej randce każdy chce wypaść, jak najlepiej, a to wywołuje zdenerwowanie, które niestety przynosi odwrotny efekt. Poza tym, ta osoba rzeczywiście może mieć powód, dla którego jest inna w realu, niż była podczas waszych rozmów online taki, jak
na przykład nieśmiałość, albo po prostu zły dzień.


Co, jeżeli kompletnie wszystko poszło źle?

Londyn
Jeśli w drodze na autobus wichura porwała ci parasolkę, przez co przemokłeś doszczętnie i spóźniłeś się na randkę, a siadając do stolika z nerwów potraciłeś szklankę i oblałeś osobę, która czekała na ciebie od dobrych kilku minut -nie przejmuj się! Każdemu z nas zdarzają się dni, kiedy absolutnie wszystko idzie źle. Uśmiechnij się i pomyśl, że tylko od ciebie zależy z jakim nastawieniem do tego podejdziesz i jeśli randka ostatecznie jednak się udała, to dlaczego nie wybrać numeru i nie zaprosić na drugą randkę?

Autor: Monika Kwiatkowska

Mieszkasz w Anglii i nie możesz spotkać się z nami w Polsce? Zapisz się na szkolenie w Londynie! KLIKNIJ TUTAJ! 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin