Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingMonotonia to słowo, które wywołuje dreszcze dla każdego kto znajduje się w związku, ponieważ zazwyczaj jest pierwszym z symptomów jego końca. Na szczęście trafiłeś na naszą stronę! Jak poradzić sobie z monotonią w związku? Po odpowiedź zapraszamy do naszego najnowszego artykułu.

 


Jak poradzić sobie z monotonią w związku?

Perfect Dating


Monotonię w związku rozpozna każdy. Jest jak choroba, która nieleczona  prowadzi do „śmierci” związku. Nagle zaczynamy się nudzić,  partner lub partnerka coraz bardziej nas drażni, wspólne oglądanie filmu, które wcześniej obojgu sprawiało przyjemność teraz jest tylko pretekstem do wyrzucenia:  „bo ty w ogóle się nie starasz”, „ciągle robimy to samo”, „niczego nie potrafisz  wymyślić”, „no zaskocz mnie w końcu czymś!”.

Chciałbyś spotkać się z nami na szkoleniu, ale mieszkasz w Anglii? KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się na szkolenie Mistrz Uwodzenia w Londynie!


Po pierwsze nie obwiniaj

Perfect Dating


Za rutynę w związku jesteście odpowiedzialni oboje. Dlatego też, zamiast obwiniać, zacznij działać, niezależnie od tego, czy uważasz, że winę ponosisz Ty, czy partner. Na początek skorzystaj z poniższych rad, a jeśli to nie zadziała, wówczas warto zrobić bilans związku, który pokaże, czy przypadkiem Wasz związek nie przechodzi poważniejszego kryzysu i problem nie jest większy, niż tylko zwykła rutyna.


Zaskocz  czymś, czyli zrób to, czego sam oczekujesz

Perfect Dating


Zanim jednak wymyślisz coś zaskakującego, zastanów się dobrze, co Twój partner/Twoja partnerka lubi, bo może się okazać, że starannie przygotowywana niespodzianka okaże się klapą. Bardzo ważne, żeby było to coś, czego do tej pory nigdy nie robiłeś i czego Twoja druga połówka się kompletnie nie spodziewa.

Chciałbyś spotkać się z nami na szkoleniu, ale mieszkasz w Anglii? KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się na szkolenie Mistrz Uwodzenia w Londynie!


Uważaj, żeby niespodzianki nie stały się nudne

Perfect Dating


 Twój partner bardziej doceni, że ugotujesz raz w miesiącu jego ulubiony obiad, niż gdybyś codziennie serwowała mu wymyślne danie, które w dodatku może mu nie smakować i o ile uda Ci się go zaskoczyć, to już niekoniecznie miłe.

Partnerka natomiast bardziej doceni, jeśli raz na jakiś czas, podczas jej nieobecności w domu, obsypiesz całą sypialnię płatkami róż, niż gdybyś na każdą okazję przynosił jej te same kwiaty, bo choć pamiętanie o przynoszeniu kwiatów na różne okazje jest bardzo mile widziane, to już kupowanie tych samych, lub podobnych robi się przewidywalne, a to co jest przewidywalne szybko się nudzi.


Zastosuj metodę odwrotności

Perfect Dating


Jeżeli spędzacie ze sobą dużo czasu, dużo ze sobą rozmawiacie, znacie każdy swój krok, to na kilka dni zmień to. Sprawi to, że Twój partner/partnerka zacznie się zastanawiać, co jest przyczyną Twojej zmiany, a ponowne wzbudzenie zainteresowania sobą jest jednym z najlepszych sposobów na pokonanie nudy w związku. I odwrotnie, jeśli brakuje Wam dla siebie czasu, rzadko ze sobą rozmawiacie, to sam zaplanuj, kiedy moglibyście nadrobić zaległości i zaproś gdzieś swojego partnera (takie zaproszenie będzie kolejnym elementem zaskoczenia).

Chciałbyś spotkać się z nami na szkoleniu, ale mieszkasz w Anglii? KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się na szkolenie Mistrz Uwodzenia w Londynie!Komplementy i uznanie

Perfect Dating


Jeżeli rzadko prawisz komplementy i doceniasz swojego partnera, to zacznij to robić i odwrotnie, jeśli robisz to często, a z kolei brakuje Ci tego ze strony partnera, przestań i poczekaj aż on zacznie doceniać Ciebie.

Taką metodę odwrotności można stosować do wszystkich czynności i zachowań, ale nie można przesadzić, bo może się okazać, że nasz partner przestanie nas poznawać, a przecież pamięta, w kim się zakochał i to jest kolejny sposób:


Bądź taki, jak na początku związku

Perfect Dating


Jeżeli na początku potrafiłeś zaskoczyć i rozśmieszyć partnera, a teraz przez cały tydzień robisz to samo, sam nie żartujesz, a i żarty partnera Cię nie śmieszą, do tego ciągle narzekasz, to nie dziw się, że w Wasz związek wkradła się rutyna. Przypomnij sobie, jaki byłeś na początku znajomości, czym urzekłeś swojego partnera. Najlepiej wypisz wszystko w punktach na kartce, a obok zostaw miejsce na zaznaczenie, czy coś się w Tobie do tego czasu zmieniło. Jeśli tak, a były to dobre zachowania i nawyki, to postaraj się je na nowo wcielić w Wasze życie.


autor: Monika Kwiatkowska 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin