Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingKażdy z nas ma swoje potrzeby, których zaspokojenie jest bardzo ważne. Jest również wiele teorii naukowych, które te potrzeby klasyfikują z czego ta najpopularniejsza nazywana jest piramidą potrzeb ludzkich Masłowa. W tym rozdziale chciałbym podzielić się z Tobą trochę inną klasyfikacją, która z pewnością przyda Ci się na Twojej drodze do samorealizacji. Zainteresowany? W takim razie zapraszam do lektury!

 

Najważniejsze potrzeby każdego człowieka   

Perfect Dating


Niezależnie od tego kim jesteś i czym się zajmujesz na co dzień kierują tobą podobnie jak innymi ludźmi pewna siła, która kieruje naszymi działaniami oraz emocjami. Określa ona jakość naszego życia i w większej części nasze przeznaczenie.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego twoja lista celów oraz twoje marzenia wyglądają w taki, a nie inny sposób? Dlaczego pragniesz osiągnąć akurat te konkretne rzeczy, a nie inne? Dlaczego chcesz być np. bogaty, a nie nauczyć się profesjonalnie szydełkować? Ponieważ każdy z nas ma cztery pierwotne potrzeby do których realizacji zawzięcie dąży. W zależności od osoby hierarchia tych czterech potrzeb może być ułożona w odmienny sposób przez co nasze działania się od siebie różnią. Oprócz tego dochodzą jeszcze dwie potrzeby duchowe, których realizacja jest równie istotna. Są to fundamentalne siły, które kierują naszym życiem ku nadaniu mu znaczenia.

Potrzebujesz więcej materiałów tego typy? KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ kopię naszego ebooka poświęconego w całości rozwojowi osobistemu!

Oto one:


1.    Pewność/bezpieczeństwo

Perfect Dating


Każdy potrzebuje stabilności i zapewnienia sobie zrealizowania podstawowych rzeczy takich jak jedzenie, schronienie oraz wszystkie materialne rzeczy. Kiedy ludzie nie mają wpływu na swoje otoczenie z racji sytuacji w której się znajdują (więzień lub też np. ciężko chora osoba) mogą szukać jej realizacji poprzez wprowadzenie się w odpowiedni stan umysłu ( pozytywne myślenie lub też oddanie się religii)

2.    Niepewność/zróżnicowanie

Perfect Dating

Ludzie mają potrzebę zmiany swojego stanu aby ćwiczyć swoje ciało i móc odczuwać różne emocje. Poszukują zróżnicowania poprzez różnego rodzaju zachowania – stymulacji, zmiany scenerii, aktywności fizycznej, zmiany nastroju, rozrywki, pracy, jedzenia itp.


3.    Poczucia ważności

Perfect Dating


Każdy pragnie czuć się ważny oraz wyjątkowy w pewien sposób. Ludzie szukają poczucia ważności poprzez otrzymywania uznania od innych albo od samych siebie. Kiedy człowiek czuje się nieważny może spróbować to zmienić poprzez wzbudzenie w sobie agresji/złości. Może również zaspokoić swoją potrzebę poczucia ważności poprzez uświadomienie innym jako mało znaczy albo pokazanie im jak wielkim problemom musi stawiać czoła każdego dnia swojej egzystencji. Ważne jest abyś zrozumiał, że dla wielu osób poczucie beznadziei stanowi ich siłę.

4.    Miłości/przynależności

Perfect Dating

Ludzie mają ogromną potrzebę poczucia przynależności do kogoś lub czegoś – osoby, wartości, nawyku czy też rodzaju tożsamości jaką reprezentują swoim wyglądem oraz wyznawanymi wartościami. Przynależność może przybrać formę miłości albo ogromnego zaangażowania z ich strony – często tę potrzebą zaspokajają różnego rodzaju sekty.

Oprócz tego istnieją również dwie potrzeby duchowe:

5.    Rozwoju

Perfect Dating

Wszystko we wszechświecie albo się rozwija albo umiera – nie ma tutaj trzeciej drogi. Ludzie nie są zaspokojeniu dopóki nie mają wrażenia, że ciągle się rozwijają, a tym samym ich horyzonty oraz umiejętności ulegają poszerzaniu.

6.    Oddania/kontrybucji

Perfect Dating

Tak jak ludzie nie są w stanie przeżyć bez choćby najmniejszej pomocy ze strony innych (żadne dziecko nie jest w stanie samodzielnie przetrwać w pierwszym okresie swojego życia), tak nie czują się spełnieni duchowo dopóki w jakikolwiek sposób nie poczynią swojego wkładu do społeczności.

Teraz kiedy już wiesz jakie jest 6 głównych potrzeb każdego człowieka warto abyś przejrzał listę swoich celów i zastanowił się którą z tych potrzeb ma za zadanie zaspokoić każdy z nich. Być może okaże się, że dobrałeś zły cel do zaspokojenia danej potrzeby i dlatego ciężko jest ci go zrealizować – w takim wypadku warto się zastanowić nad lepiej pasującą alternatywą, która spełni twoje oczekiwania.

Zastanów się w jaki sposób możesz spełnić każdą z tych potrzeb zarówno w sposób  pozytywny jak i negatywny.

Nie jest to proste zadanie, ale jeśli poświęcisz mu odpowiednio dużo zaangażowania oraz uwagi z pewnością będziesz zadowolony z osiąganych rezultatów. Pełne zrozumienie siebie oraz własnych potrzeb stanowi ogromy krok ku poczuciu szczęścia oraz samorealizacji. Trzymam za ciebie kciuki!


Potrzebujesz więcej materiałów tego typy? KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ kopię naszego ebooka poświęconego w całości rozwojowi osobistemu!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin