Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingPewność siebie zaczyna być w dzisiejszych czasach Świętym Graalem wielu dziedzin życia. Chcesz mieć dziewczyną swoich marzeń? Wystarczy abyś był pewny siebie! Chcesz mieć pracę marzeń? Bądź pewny siebie! Chcesz… itd. Jak zdobyć pewność siebie? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

 


Pewność siebie a Twoje marzenia – czy istnieje jakiś związek?

Perfect Dating


Temat pewności siebie jest zbyt szeroki aby konstruktywnie przedstawić go w jednym artykule. Czy to oznacza, że nie ma sensu go czytać?  Myślę, że jest, ponieważ to co chcę Ci przekazać powinno Ci zdecydowanie pomóc w zbliżeniu się do osiągnięcia tego mitycznego Świętego Graala Współczesności.


Zdobywałeś pilnie wiedzę zarówno w podstawówce, liceum jak i na studiach wyższych. Zresztą, byłeś nawet dumny, że udało ci się dostać na tak przyszłościowy kierunek. W końcu wszyscy wkoło mówili, że wykształcenie wyższe to podstawa sukcesu. Wierzyłeś w to i dlatego postanowiłeś poświęcić 5 lat na zdobycie papierka poświadczającego twoją edukację. Dziś wstajesz rano, wracasz wieczorem z pracy i zamiast obiecanego szczęścia wynajmujesz mieszkanie lub jesteś umoczony na najbliższe 30 lat w kredycie, który sprawia, że czasami budzisz się w nocy z krzykiem. Nienawidzisz swojej pracy ale z drugiej strony jeśli byś ją stracił, to możesz stać się bezdomny. Obiecana przez rząd emerytura wzbudza w tobie jedynie uśmiech politowania. Wstajesz z rana, wychodzisz, wracasz wieczorem, 2-3 godziny i idziesz spać i na następny dzień tak samo. W weekendy starasz się to wszystko odreagować dlatego zdarza ci się wypić sporo za dużo. Myśl o tym, że tak teraz będzie wyglądać reszta twojego życia jest przerażająca… - Brzmi znajomo?


Czy żyjesz takim życiem jakie pragniesz mieć? Czy robisz w życiu to co kochasz? Jak wygląda twój dzień? Wstajesz codziennie z uśmiechem na ustach czy prowadzisz epickę bitwę ze swoim budzikiem? Jesteś zadowolony ze swoich zarobków, a może żyjesz od pierwszego do pierwszego? Masz plany i marzenia czy raczej wolę przetrwania kolejnego dnia? Zadawałeś sobie kiedykolwiek takie pytania? Jeśli nie, to może NAJWYŻSZY czas to zrobić.


Dlaczego tak jest? Chciałbym zwrócić dzisiaj twoją uwagę na trzy, bardzo istotne według mnie kwestie:


1.    Porażka

Perfect Dating


Pewnego dnia powiedziałeś sobie :"Dość! Nie wytrzymam już dłużej pracy na etacie! Mam powyżej uszu słuchanie rozkazów tego idioty, który tytułuje się moim szefem. Przez ostatnie kilka lat oszczędzałem, ciężko pracowałem i nie jeździłem w sumie nigdzie na wakacje. Mam odłożone trochę gotówki – idę na swoje". Postanowiłeś założyć franszyzę. Okazuje się jednak, że zamiast wolnego czasu pracujesz 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin, a opłaty za nią  sprawiają, że nie jesteś w stanie zatrudnić żadnego managera na swoje miejsce, ponieważ to co by zostało, nie wystarczy ci na przeżycie. Ciągniesz tak jakiś czas, aż postanawiasz sprzedać to wszystko i na nowo poszukać jakiegoś etatu…. Poniosłeś porażkę?


No właśnie – poniosłeś porażkę czy nie? W jaki sposób definiujesz swoje niepowodzenia? Jako definitywną przegraną czy też naukę na przyszłość? Jeśli raz ci coś nie wyszło, to od razu porzucasz  pomysł czy też starasz się wprowadzić modyfikacje i spróbować jeszcze raz.


Jeśli od razu się poddajesz z przekonaniem, że po prostu nie nadajesz się do takiego życia i twoje miejsce jest na etacie z kredytem mieszkaniowym i co wieczorną modlitwą o nie zawalenie się systemu emerytalnego, to poczytaj sobie biografie ludzi sukcesu… Myślisz ze Steve Jobs od razu wymyślił Iphone? Bill Gates stał się miliarderem z dnia na dzień? Poczytaj o tych ludziach, być może rzuci to nowe światło na twój proces podejmowania decyzji, a tym samym twoje poczucie kontrolowania własnego życia, a tym samym – pewności siebie!


Spodobał Ci się ten temat i chciałbyś przeczytać więcej o kwestiach związanych z pewnością siebie, spełnianiem swoich marzeń oraz rozwojem osobistym? W takim razie KLIKINJ TUTAJ i odbierz swoją kopie naszego Ebooka!


2.    Podcięte skrzydła

marze
Kiedy pójdziesz do jakiekolwiek przedszkola i zadasz dzieciakom pytanie kto z nich umie śpiewać, to zdecydowana większość z nich podniesie rękę do góry. Gdy zadasz to samo pytanie gimnazjalistom już tylko garstka będzie miała uniesioną rękę… Dlaczego? Przedszkolakom NIKT JESZCZE NIE POWIEDZIAŁ, ŻE NIE UMIEJĄ!!! Zastanów się, dlaczego nie robisz w życiu tego o czym marzyłeś? Bo ktoś powiedział ci, że nie możesz? Ile razy w swoim życiu miałeś podcięte skrzydła przez to, że wszyscy mówili, że to niemożliwe? Co chwilę ktoś osiąga niesamowity sukces na świecie, wiesz dlaczego? Powodów jest wiele – ciężka praca, ambicja, umiejętność adaptacji itdp. Przede wszystkim jednak WIERZY, że MOŻE! Zastanów się – dlaczego nie robisz tego czego pragniesz? Czy powody, które przychodzą Ci do głowy naprawdę są aż tak istotne i ważne, że blokują Ci drogę przed podążaniem za swoimi marzeniami? Pamiętaj – nie musisz widzieć schodów do sukcesu, wystarczy, że wejdziesz na pierwszy stopień…


3.    Wracaj do stada!

Perfect Dating


„Nie ma sensu tego robić”, „W tej branży jest taka konkurencja, że nigdy nie uda ci się wybić”, „Wiesz ile firm upada każdego roku?”, „Po co kombinujesz? Jak nie masz znajomości, to pierwszy milion trzeba ukraść!”, „Jak założysz firmę, to będziesz musiał użerać się z pracownikami, którzy będą szukać każdej możliwej okazji aby cię oszukać!" – ile razy słyszałeś tego rodzaju sformułowania od twoich znajomych oraz najbliższych. Nazywam takich ludzi „złodziejami marzeń”. Nie zawsze mają złe pobudki przekazując takie informacje, czasami ich system przekonań i światopogląd jest problemem. Cały proces edukacji jaki przebywamy jest nakierowany na to aby stworzyć z nas posłusznych i wydajnych pracowników, którzy swoją konsumpcją oraz kredytami utrzymują gospodarkę przy życiu. Podążanie za marzeniami jest ryzykowne, a ryzyko to słowo, które jest czymś bardzo pejoratywnym dla większości ludzi.


Nikt nie przeżyje za ciebie twojego życia, więc jeśli chcesz aby wyglądało ono tak jak tego pragniesz, to nie możesz pozwolić wszystkim dookoła podejmować za ciebie decyzji. Czy gdybyś chciał nauczyć się jeździć na nartach, to pobierałbyś nauki u nauczycielki baletu? Oczywiście, że nie! Przecież to głupie! To dlaczego kiedy chcesz założyć firmę szukasz rad u znajomych, którzy pracują na etacie?


Pewność siebie to między innymi świadomość kontrolowania własnego życia i podążania za własnymi marzeniami. Mam nadzieję, że dzisiejszy artykuł pozwolił ci spojrzeć na pewne sprawy na nowo! Pamiętaj – tylko TY masz możliwość zmiany swojego życia! Jak? Uczyń pierwszy krok ku swoim marzeniom!


autor: Jan Gajos


Spodobał Ci się ten temat i chciałbyś przeczytać więcej o kwestiach związanych z pewnością siebie, spełnianiem swoich marzeń oraz rozwojem osobistym? W takim razie KLIKINJ TUTAJ i odbierz swoją kopie naszego Ebooka!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin