Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingLubisz plażować? Nie podchodzisz do innych lasek niż tylko HB10? Nie jesteś jeszcze gotowy na związek dlatego wychodzisz wieczorem na miasto aby zaliczyć jakiś ONS? Mówiąc w skrócie – jesteś PUA i jesteś z tego dumny? W takim razie zapraszam Cię do lektury!

 


Sztuka Uwodzenia – Chcesz być PUA?

Perfect Dating


Nasz wszystkie określenia, których użyłem powyżej? Jeśli nie, to nie jest artykuł dla ciebie i spokojnie możesz przeskoczyć do kolejnego dostępnego na naszej stronie. Jeśli jednak doskonale zdajesz sobie sprawę o czym mówię, a nawet byłbyś w stanie wymienić mi o wiele więcej tego typu sformułowań, to znaczy, że jesteś albo chcesz być członkiem społeczności PUA. W takim razie mam pytanie do Ciebie – po co?


1.    Społeczność

Perfect Dating


Z punktu widzenia psychologicznego rozumiem twoją postawę – stosując tego typu określenia będziesz rozumiany tylko i wyłącznie przez innych członków społeczności PUA, a to będzie dawało ci poczucie przynależności do zamkniętej społeczności o szczególnej wartości. W podobny sposób (poprzez zwroty językowe zrozumiałe tylko dla członków danej społeczności) tworzą się gangi, subkultury, grupy znajomych itd.


Nie ma nic przeciwko temu, tylko z drugiej strony – czy naprawdę potrzebujesz uczyć się całej tej terminologii aby stworzyć związek lub wyrywać dziewczyny na jedną noc? Musisz powiedzieć, że zaliczyłeś ONS zamiast po prostu powiedzieć „przespałem się z laską, którą poznałem wczoraj w klubie?

Chcesz zacząć otaczać się kobietami w swoim życiu i niekoniecznie musisz przy tym znać cały słownik pojęć PUA? W takim razie KLKNIJ TUTAJ i zmień swoje życie już dzisiaj!


2.    Fora Internetowe

Perfect Dating


Fora Internetowe są wręcz przepełnione tego typu sformułowaniami – zwłaszcza w popularnych „field raportach”, które skupiają się na opisywaniu podrywu danego użytkownika. Czy odczuwasz potrzebę opisywania swoich przygód z kobietami na jakimś portalu? Jeśli tak to po co? Dla poklasku ze strony innych? Ubarwiasz tego typu wpisy? Czujesz się lepiej gdy inni biją Ci brawo?


Jeśli potrzebujesz podbudowania własnej wartości ze strony innych, obcych ci osób (to, że wymieniliście kilka postów nie czyni z was przyjaciół skoro nawet nie wiesz jak dana osoba wygląda), to znak, że zdecydowanie musisz nad nią popracować. Nie mówię ci tego aby ci dopiec, mówię ci to jako przyjaciel, który chce ci pomóc.


Uprawiałeś seks z dziewczyną, którą poderwałeś – czy nie stanowi to o kunszcie twoich umiejętności? Wiesz dlaczego wszyscy kochają Jamesa Bonda? Bo jest TAJEMNICZY I DYSKRETNY! Pomyśl o tym… Co gdy kiedyś zapragniesz wejść w związek (a dla zdecydowanej większości z nas prędzej czy później nadchodzi taka pora), to jak myślisz – co się stanie gdy odkryje, że pisałeś takie posty opisujące twój seks z innymi kobietami traktując je jak kolejną cyfrę, a waszą relację poddając ocenie innym ludziom? Czy spodoba się jej takie podejście? Pamiętaj, że twoje działania dziś będą miały swoją konsekwencję również w przyszłości. Warto o tym pomyśleć gdy następnym razem przystąpisz do pisania nowego posta na forum. Inna sprawa jest taka, że wiele z tych field reportów jest po prostu… zmyślona.


3.Techniki czy naturalność?

Perfect Dating


Każdy dobry uwodziciel którego zapytasz o jego klucz do sukcesu z kobietami z pewnością odpowie ci, że robi to już całkowicie naturalnie. Nie myśli o tym czy w tym momencie powinien zastosować nega, czy ta dziewczyna dała mu trzy IOI-e (lub też „miękkie piłki”), czy musi zastosować „chłodnik”, nie umawia się z kolegami na „plażowanie”, nie okazuje jej DHV itd.  Dobry uwodziciel robi to już naturalnie – ma NAWYK UWODZENIA. Setki godzin interakcji z kobietami sprawiło, że jego działania są już całkowicie automatyczne i bardzo często pozbawione świadomej kontroli.


Zamiast więc uczyć się słowniczka pojęć PUA skup się na praktykowaniu swoich umiejętności i przede wszystkim poznawaniu kobiet. Nie tylko na seks czy do związku, ale też tak po prostu… choćby na pogawędkę o ulubionym zespole muzycznym, która zostawi uśmiech na jej twarzy. Nigdy się już nie spotkacie, ale podniosłeś o ułamek procenta swoje umiejętności, a jej dałeś uśmiech. Jak myślisz – warto było?


Chcesz zacząć otaczać się kobietami w swoim życiu i niekoniecznie musisz przy tym znać cały słownik pojęć PUA? W takim razie KLKNIJ TUTAJ i zmień swoje życie już dzisiaj!
 

 

 

 

Komentarze   

+1 # Bartek 2014-09-13 08:44
Znakomity artykuł. Zgadzam się w 100%
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin