Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingNiezależnie od tego czy wierzysz w to, że człowiek jest kowalem własnego losu czy też, że wszystko zależy od „mitycznego losu”, który jest ci pisany, musisz podejmować decyzję. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak dalekosiężne konsekwencje może mieć każda z nich? Wiesz co to jest Efekt Motyla? Zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu po więcej informacji!

 


Rozwój osobisty: Efekt motyla

Perfect Dating


Film „Efekt Motyla” (2004) z Ashtonem Kutcherem w roli głównej w bardzo obrazowy sposób pokazuje w jakie sposób nawet najmniejsza z naszych decyzji ma wpływ na całe nasze życie. Główny bohater ma możliwość podróży w czasie i „korygowania” swoich wyborów, ale okazuje się, że wcale niekoniecznie wychodzi mu to na dobre. Co ciekawe jego decyzje mają wpływ nie tylko na niego samego, ale też na najbliższe mu osoby….


Jak wygląda u Ciebie proces podejmowania decyzji? Planujesz swoje życie i dążysz do spełnienia swoich marzeń czy dajesz się porwać dniu codziennemu w rytm motta „capre diem” całkowicie nie przejmując się możliwymi konsekwencjami swoich wyborów?


Dzisiaj możesz czuć jeszcze jako młody człowiek, że cały świat leży u twych stóp i dzięki temu jesteś praktycznie niezniszczalny, ale jak myślisz – jak szybko nadejdzie jutro? Jutro w którym będziesz musiał zapłacić rachunek za kredyt, który wystawiłeś sobie w młodości?


Jest to portal poświęcony uwodzeniu, więc dam Ci prosty przykład odnoszący się do tej tematyki:


Idziesz do swojego ulubionego baru napić się drinka i po prostu posiedzieć. Nie masz zamiaru zbytnio się socjalizować z innymi ani tym bardziej nie chcesz podrywać żadnych kobiet. Po prostu idziesz posiedzieć w swoim ulubionym miejscu i pomyśleć przy dobrym drinku nad kilkoma ważnymi kwestiami, które ostatnimi czasy chodziły ci po głowie.  Kiedy niespiesznie kończysz pierwszą szklankę zauważasz kątem oka, że z drugiego końca sali przygląda ci się całkiem ładna blondynka. Jako, że nie jesteś zainteresowany podrywem, postanawiasz nie zwracać na ten fakt większej uwagi. Po chwili jednak dziewczyna postanawia widocznie wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ podchodzi do ciebie i zaczyna rozmowę. Nie mija dłuższa chwila gdy składa ci propozycję niezobowiązującego seksu. Masz teraz dwa wyjścia – możesz z nią pójść i przeżyć szybki numerek albo bardzo delikatnie podziękować za złożoną propozycję i wrócić do degustacji swojego drinka. Co robisz? 


Przypuśćmy, że ulegasz pokusie chwilowej przyjemności i idziesz z nią do łóżka. Krótka chwila rozkoszy i nad ranem rozchodzicie się aby nigdy więcej się już nie spotkać. Po miesiącu okazuje się, że tamtej nocy złapałeś paskudną chorobę weneryczną. Na jej leczenie musiałeś wydać sporo pieniędzy, a oprócz tego znacząco ograniczyłeś sobie wybór przyszłej partnerki. Jedna, prosta decyzja całkowicie zmieniła twoje życie. W innym wariancie pomimo, że stosowaliście zabezpieczenie, ona zaszła w ciążę… Brawo! Jesteś ojcem! Czy jednak aby na pewno tak sobie to wyobrażałeś? W kolejnym wariancie okazuje się za 10 lat, że to siostra twojej narzeczonej, którą poznałeś już długo po tym spotkaniu, ale gdy dowiaduje się, że spałeś z jej siostrą, to nie może tego przeboleć i wasz związek się rozpada… (wiem, że akurat ten wariant jest nieco naciągany, ale wcale nie niemożliwy). W ostatnim wariancie nic się takiego nie stało. Tym razem po raz kolejny udało ci się oszukać przeznaczenie… Tylko czy następnym razem też tak będzie?


Czy dało się tego uniknąć?

Nie potrafisz podejmować decyzji, które przybliżają Cię do realizacji swoich marzeń? KLIKNIJ TUTAJ po rozwiązanie tego problemu!


1.    Naucz się myśleć o konsekwencjach

Perfect Dating


Czy można było tego uniknąć? Oczywiście! Jeśli tylko pomyślałbyś o możliwych konsekwencjach swojej decyzji. Pomyśl – skoro dziewczyna proponuje seks kompletnie nieznajomemu facetowi po kilku minutach rozmowy, to jakie jest prawdopodobieństwo, że robiła tak już wielokrotnie w przeszłości? Skoro prowadzi taki styl życia (w żaden sposób nie zamierzam jej oceniać – ma do tego całkowite prawo!), to jakie według ciebie są szanse na to, że jest nosicielką jakiejś choroby wenerycznej? W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest ulec korzyści bieżącej zamiast pomyśleć o potencjalnych skutkach swojego czynu.


Podejmowanie każdej decyzji po rozważeniu wszelkich konsekwencji byłoby bardzo czasochłonne i mogłoby doprowadzić cię na skraj szaleństwa (no bo kto normalny rozważa wszystkie za i przeciw każdej jednej czynności w życiu), ale zauważyłem, że większość ludzi daje sobie czas na przemyślenia tylko przy tych naprawdę poważnych (kupno mieszkania, zmiana pracy, operacja zmiany płci) całkowicie przy tym pomijając te średniego szczebla (seks z nieznajomą, prowadzenie samochodu po kilku drinkach, zjedzenie po raz 12 w tym miesiącu obiadu w fast foodzie itp.)


Może warto to zmienić?


2.    Emocje

Perfect Dating


Ile razy zdarzyło Ci się podjąć decyzję wyłącznie pod wpływem emocji? Jesteś już bardzo pijany, ale twój znajomy używa zdania klucza: „ze mną się nie napijesz?!” To sformułowanie drażni twoje ambicje oraz poczucie własnej wartości i ulegasz jego namowom. Kilka minut później lądujesz cały obrzygany pod stołem. W mniej optymistycznej wersji w trakcie upadku uderzasz głową o kant stołu, rozcinasz sobie głowę i tym samym tworzysz pamiątkę w postaci blizny na resztę lat twojego życia. Czy można było tego uniknąć? Oczywiście! Każdy od czasu do czasu podejmuje decyzje wyłącznie pod wpływem emocji i raczej niemożliwym byłoby wyeliminowanie w całości tego procesu, ale jeśli czujesz, że w ten sposób wygląda zdecydowana większość wyborów, to znak, że najwyższy czas to zmienić! Jak? Jeśli chcesz o tym przeczytać to napisz w komentarzu pod artykułem,  a przygotujemy dla ciebie odpowiednią treść.


3.    Planowanie

Perfect Dating


Czy masz jakikolwiek plan na życie, czy raczej żyjesz z dnia na dzień licząc, że pewnego dnia wszystko się ułoży, a ty będziesz szczęśliwy? Jeśli postępujesz według drugiej opcji, to nie jest pewnie dla ciebie problemem przeleżenie kilku popołudniowych godzin z rzędu przez kilka dni przed telewizorem (możesz sobie wstawić w to miejsce dowolną, nieproduktywną czynność), prawda? W czasie gdy ty kręcisz się w kółko ze swoim życiem ktoś inny ciężko pracuje aby zrealizować marzenia, które również dla ciebie są cenne. Jeśli nie masz żadnego planu działania, to nie masz również żadnego odniesienia do swoich decyzji. Samo powiedzenie sobie „chcę być szczęśliwy oraz bogaty” jest tak mocno abstrakcyjne i odległe, że w żaden sposób nie wpływa na twoje postrzeganie dnia bieżącego i decyzji z nim związanych. Nie wiesz jak zaplanować swoje życie? Na naszej stronie masz wiele artykułów poświęconych tej tematyce… Wystarczy tylko trochę poszukać. Zrobisz to czy odpuścisz? Jaką podejmiesz decyzję?


Nie potrafisz podejmować decyzji, które przybliżają Cię do realizacji swoich marzeń? KLIKNIJ TUTAJ po rozwiązanie tego problemu!

 

 

 

Komentarze   

+2 # Mateusz 2014-09-16 02:16
Świetny artykuł, daje sporo do myślenia, oczekuje, że w najbliższym czasie pojawią się nowe tego typu artykuły. Serdecznie Pozdrawiam! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin