Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak wygląda Twoje życie? Czy masz partnerkę, która jest spełnieniem Twoich marzeń o drugiej połówce? A może nie szukasz związku i po prostu delektujesz się jednonocnymi przygodami z licznymi kochankami z którymi utrzymujesz kontakt? Nie? Nie tak wygląda Twoje życie? A dlaczego? Czyżbyś nie wiedział jak grać w tę grę zwaną uwodzeniem? W takim razie zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Dlaczego uwodzenie jest jak gra komputerowa?

Perfect Dating


Uwodzenie jest jak gra komputerowa? Co za dziwne porównanie! Czy aby jednak na pewno? Nie twierdzę wcale, że powinieneś traktować kobiety jak kolejne porcje punktów do zdobycia, które podbijają Twój wynik końcowy i sprawią, że będziesz numerem jeden w lokalnej tabeli wyników.


Nie chodzi mi również o to, że musisz „farmić” godzinami najlepsze dostępne przedmioty oraz ubrania dzięki czemu staniesz się na tyle silną postacią, że żaden „quest” nie będzie Ci straszny i tym samym w końcu odnajdziesz upragnioną kobietę.

Masz dość ciągłych porażek i chciałbyś w końcu poczuć się doceniony przez kobietę, która Ci się podoba?


O co w takim razie mi chodzi? Już tłumaczę:


1.    Każdy może nauczyć grać

Perfect Dating


Dokładnie tak! Niezależnie od tego ile masz lat, jakie masz wykształcenie, jak wyglądasz i jaki masz doświadczenie – jeśli tylko jesteś zdrową psychicznie osobą, to jesteś się w stanie tego nauczyć! Dokładnie tak samo jak z grą komputerową! Jednemu zajmie to dzień, innemu miesiąc, ale każdy jest w stanie tego dokonać!


Wszystko zależy tak naprawdę od Twojej motywacji do działania. Od tego jak bardzo chcesz tego dokonać. Jeśli nie będziesz odpowiednio tego pragnął, to pierwszej nieudanej rozgrywce porzucisz próby i na długi czas nie powrócisz do tej gry…


2.    Zawsze możesz zacząć od nowa

Perfect Dating


Niezależnie od tego jak bardzo definitywne wydaje Ci się być „GameOver”, którego właśnie doświadczyłeś, to ZAWSZE możesz zacząć od początku – podobnie jak w grze komputerowej. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś zacząć całą rozgrywkę od nowa i tym razem spróbował podejść do problemu odrobinę inaczej aby zakończyć poziom sukcesem.


Oczywiście czasami wydaje Ci się, że próbowałeś już wszystkiego i dalej mimo to widzisz napis „GAME OVER” Odpowiedz sobie szczerze na pytanie: „Czy naprawdę spróbowałem już WSZYSTKIEGO aby osiągnąć sukces? Czy podjąłem wszelkie możliwe starania aby nauczyć się uwodzenia i zdobyć kobietę mojego życia?Uwierz mi – ta gra się nie kończy dopóki Ty tak nie postanowisz.


Masz dość ciągłych porażek i chciałbyś w końcu poczuć się doceniony przez kobietę, która Ci się podoba?


3.    Musisz nauczyć się wszystkich etapów

Perfect Dating


Żadna gra komputerowa nie zaczyna się od tego, że musisz pokonać ostatniego „BOSSA”, którego przygotowali dla Ciebie jej twórcy. Pokonujesz kolejne etapy, które stają się coraz trudniejsze aż w końcu dochodzisz do wyczekiwanego finału, który jest prawdziwym sprawdzianem Twoich umiejętności.


Podobnie jest z uwodzeniem – nigdy nie zaczynasz waszej znajomości od seksu. Najpierw musisz choć trochę poznać i przede wszystkim poderwać dziewczynę, a tym samym musisz opanować wszystkie niezbędne etapy. Bardzo wielu mężczyzn popełnia ten błąd – skupiają się na tym jak iść z dziewczyna do łóżka podczas gdy nie potrafią nawet odpowiednio podać jej dłoni na przywitanie co i rusz podając tzw. „śledzia”. Czy też do nich należysz? Jeśli tak, to najwyższy czas abyś spojrzał na uwodzenie jak na PROCES, a nie WYDARZENIE.


Wszystko jest w Twoich rękach. Czujesz się na siłach aby stać się profesjonalnym graczem? W takim razie „NEW GAME” i do dzieła!

Masz dość ciągłych porażek i chciałbyś w końcu poczuć się doceniony przez kobietę, która Ci się podoba?

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin