Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingWiesz już, że uwodzenie nie kończy się w momencie gdy wchodzicie w związek, ale niewiele zmienia to Twoją sytuację, ponieważ dalej nie masz zbytniego pomysłu jak możesz to w takim razie rozegrać. Zapraszamy Cię do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Jak skutecznie uwodzić w związku?

Perfect Dating


Nie przejmuj się, nie zostawimy Cię samemu sobie. Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, ten ebook podchodzi bardzo kompleksowo do wszystkich elementów waszej relacji w związku, więc i tutaj otrzymasz od nas kilka bardzo cennych oraz przede wszystkim skutecznych porad.

Pierwsze 3-4 miesiące waszej relacji to tak naprawdę „okres miodowy” gdy oboje staracie się wypaść jak najlepiej przed sobą i tym samym angażujecie dużo swojego czasu oraz energii by pokazać drugiej stronie jak wspaniałymi jesteście osobami utwierdzając ich tym samym o słuszności decyzji wejścia z wami w związek. Oczywiście nie trwa to wiecznie - nie możesz chodzić z szybciej bijącym sercem i „motylami w brzuchu” przez 24 godziny na dobę do końca swojego życia bo byś po prostu psychicznie tego nie wytrzymał. Tak samo poziom zaangażowania w waszą relację, który prezentowałeś na początku waszej znajomości będzie raczej trudny do utrzymania bez zawalenia wszystkich ważnych dla Ciebie elementów Twojego życia. Zazwyczaj w miarę upływu czasu rutyna oraz monotonia zaczyna coraz śmielej wkraczać w wasze życie. Przestajecie idealizować własną osobą i pozwalacie sobie na pierwsze „bąki”, pierwszy „weekend w samych gaciach” czy też kilkudniowy maraton w nową grę komputerową bez najmniejszego zainteresowania otaczającym Cię światem.

Uwodzenie schodzi na coraz dalszy plan, aż w końcu praktycznie całkowicie zanika. No bo przecież nie możesz nazwać uwodzeniem powiedzenie na odczepne raz na czas „kocham cię” czy też zabrać ją na lody do pobliskiej kawiarni. Twoje zaniedbanie na tym polu może w dłuższym okresie czasu doprowadzić do pojawienia się coraz bardziej poszerzającego się dystansu pomiędzy wami, narastających nieporozumień oraz kłótni, wzajemnych oszczerstw i w końcu rozstania. Uwodzenie w związku daje Twojej kobiecie poczucie bezpieczeństwa, ponieważ pokazujesz tym, że nieustannie Ci na niej zależy, a oprócz tego wachlarz pozytywnych emocji, które są dla niej bardzo ważne.


KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT!

Perfect Dating

Istnieje słynna anegdota: Małżeństwo z 40 letnim stażem siedzi przy kolacji w milczeniu zajęte konsumpcją. W pewnym momencie kobieta nie wytrzymuje i mówi: „Ty już mi w ogóle nie mówisz, że mnie kochasz!”. Na co mąż spokojnie podnosi głowę i odpowiada „powiedziałem raz i wystarczy. Jak się coś zmieni, to dam Ci znać”.

Kobiety potrzebują abyś od czasu do czasu zapewnił je o swoim uczuciu. Z drugiej strony nie możesz zrobić ze sformułowania „kocham cię” frazy wypowiadanej co 10 minut, która całkowicie straciła na swoim znaczeniu. Pilnuj aby te słowa miały czas znaczenie i niosły ze sobą odpowiednie przesłanie. Kobieta to doceni.

W trakcie etapu podrywu i pierwszych randek zdecydowanie odradzamy komunikowanie się poprzez smsy jako, że ich przekaz zazwyczaj jest zazwyczaj interpretowany odmiennie od naszych zamierzeń i zalecamy ograniczenie się do prostych i zwięzłych komunikatów w stylu „nie mogę rozmawiać”, „spóźnię się 5 minut” itp. W związku jest inaczej. Upłynęło już trochę czasu i Twoja partnerka zdążyła sobie skojarzyć bardzo silne emocje z Twoją osobą, a oprócz tego macie najprawdopodobniej swoje wzajemne określenia stanowiące wasz prywatny kod związkowy („misiaczku”, „żuczku”, „stokroteczko”) stanowiący o waszej wzajemnej relacji i również nacechowany emocjonalnie. Warto więc od czasu do czasu napisać czułego sms-a swojej partnerce aby pokazać jej, że o niej myślisz i że Ci na niej zależy. Od razu lepiej zrobi się jej na sercu. Pamiętaj tylko aby również tutaj zachować umiar – jeśli będziesz jej wysyłał dziesiątki wiadomości dziennie, to stanie się to po prostu męczące i straci swoją moc.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT!

Perfect Dating

Bycie romantycznym w związku jest jak najbardziej w porządku! Zdecydowane większość kobiet uwielbia drobne gesty w stylu kwiatka bez żadnej okazji czy też kartki z kilkoma ciepłymi słowami zostawioną na stole w kuchni jeśli wychodzisz z waszego mieszkania pierwszy. Zamiast zabrać ją do drogiej restauracji możesz też ugotować coś w domu jeśli nie robisz tego na co dzień i podać w ładnej formie. Nie musi to być wcale najbardziej smaczna i wykwintna potrawa na świecie, ale Twoja partnerka doceni to ile pracy włożyłeś w to by przygotować dla niej posiłek i do tego podać go w odpowiedni sposób.


Kobiety mają o wiele cieńszą skórę od mężczyzn, przez jest ona wrażliwa na dotyk i dlatego tak bardzo lubią się przytulać. Nie odmawiaj tego swojej partnerce. Jeśli chcesz być postrzegany jako jej wymarzony partner, to nie możesz zapomnieć o tym, że Twoja kobieta chce być czule przytulana i nie musi to za każdym razem prowadzić do seksu pomiędzy wami.

Nawet jeśli jesteś zapracowany każdego dnia, ponieważ chcesz zapewnić wam byt na odpowiednim poziomie, to nie zapominaj o swojej dziewczynie. Wiem, że często zdarza Ci się wrócić naprawdę zmęczonym i jedyne o czym marzysz to aby wszyscy dali Ci spokój byś mógł usiąść na swoim ulubionym fotelu i w spokoju oddać się relaksowi… ale nie możesz zapominać, że jesteś w związku i masz kobietę, która cały dzień Cię nie widziała i chciałaby spędzić z Tobą choć trochę czasu. Jeśli ją kochasz i naprawdę poważnie myślisz o tej relacji, to bezproblemowo znajdziesz 30 minut, które jej całkowicie poświęcisz. Kobieta nie jest głupia i widzi, że jesteś zmęczony i się stara i tym bardziej doceni to, że mimo wszystko znajdujesz siłę na to aby pielęgnować waszą relację.

Pamiętasz jak zaczynaliście się spotykać i jak dużo wysiłku wkładałeś w to aby wasza randka była ciekawa oraz nietuzinkowa. Chciałeś jej zaimponować i udało ci się to osiągnąć  - w końcu jesteście razem. Pokochała Cię za to, więc nie możesz jej tego dożywotnio zabierać. Nie mówię aby każdy wasz wspólny dzień był pasmem niekończącej się przygody, ale przynajmniej raz w miesiącu pasowałoby abyś wykazał się kreatywnością i zabrał ja na randkę, która będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem – dokładnie tak jak na początku. Pamiętaj również, że ciekawa randka wcale nie oznacza drogiej randki – od najlepszej restauracji w mieście o wiele lepszy może się okazać spacer zakończony samodzielnie przygotowanym piknikiem w naprawdę urokliwym miejscu.


KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT!

Perfect Dating

Zrozum – uwodzenie kobiety jest PROCESEM, a nie WYDARZENIEM. Wszystkie rzeczy, które wymieniłem w tym rozdziale przyczyniają się do tego aby wasza miłość nie uległa osłabieniu w miarę upływu czasu. Możesz odnieść wrażenie, że to trochę dziwne, a nawet niesprawiedliwe, ponieważ piszę tylko o tym co TY musisz zrobić aby w waszym związku było dobrze całkowicie przy tym pomijając rolę kobiety. Robię to dlatego, że ten poradnik przygotowaliśmy przede wszystkim dla Ciebie, ale to wcale nie oznacza, że jeśli zrobisz wszystko o czym tutaj piszę, to Twoja partnerka będzie tylko i wyłącznie biernym odbiorcom, który czerpie same korzyści nie dając przy tym od siebie nic w zamian.

Wręcz przeciwnie – jak wszędzie tak i tutaj bezbłędnie zadziała zasada wzajemności. Kiedy Twoja druga połówka dostrzeże jak bardzo ją kochasz i starasz się to okazywać poprzez nieustanne jej uwodzenie, to nie pozostanie dłużna i również będzie się starać okazywać Ci swoje uczucie. Prawdziwie udany związek to praca zespołowa oparta na synergii gdzie 1+1 równa się o wiele, wiele więcej niż 2.

Artykuł ten stanowi fragment ebooka „Perfect Relationship – Jak stworzyć idealny związek”.


KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin