Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingUmiesz już podejść do nieznajomej kobiety i zacząć z nią rozmowę w praktycznie dowolnym miejscu? Potrafisz bez problemu wziąć numer telefonu i umówić się na kolejne spotkanie? Nie jest dla Ciebie większym wyzwaniem doprowadzenie waszej znajomości do etapu seksu? A mimo to czegoś dalej Ci brakuje… Chciałbyś zacząć czerpać radość i satysfakcje z uwodzenia… Szukasz materiałów dla zaawansowanych? Zapraszam do lektury!

 


Uwodzenie dla zaawansowanych: Osobowość 2.0

Perfect Dating


Miałem swego czasu przyjemność współpracować w ramach coachingu indywidualnego z Pawłem. Paweł w momencie naszego spotkania miał 28 lat i całkiem nieźle radził sobie z kobietami. Udało mu się całkiem wysoko wspiąć po szczeblach kariery w jednej z warszawskich korporacji, jeździł autem dobrej klasy, spędzał wakacje za granicą w hotelach o przyzwoitej liczbie gwiazdek – czyli po prostu raczej nie miał zbytnich powodów do narzekań. Oprócz tego jak sam twierdził, nie miał większych problemów z poderwaniem dziewczyny na jednonocną przygodę seksualną, a dłuższe związki go póki co zbytnio nie interesowały. Wydawałoby się więc, że wszystko jest w porządku, a mimo to postanowił skorzystać z pomocy Perfect Dating… Dlaczego? Otóż tak naprawdę nie czerpał praktycznie żadnej radości ze swojego życia, a uwodzenie po prostu go męczyło. Przebył kilka szkoleń, przeczytał sporo materiałów i radził sobie naprawdę dobrze, a mimo to czuł, że coś jest nie w porządku… Czy taka sytuacja brzmi dla Ciebie znajomo?


Jeśli już miałeś styczność z materiałami związanymi z uwodzeniem i pracowałeś nad sobą aby osiągnąć lepsze rezultaty w kontaktach z kobietami, to z pewnością zauważyłeś, że umiejętności stricte techniczne (teksty, gotowe zachowania, wyćwiczone gesty, żarty itd.) mają całkowicie drugorzędne znaczenie. To co tak naprawdę się liczy, to co masz w swojej głowie. Praktycznie 70% Twojego sukcesu z kobietami stanowi Twoja psychika. Zgodzisz się ze mną, że w takim wypadku umiejętność czerpania radości z samego procesu uwodzenia ma niebagatelne znaczenie.
Na początku oczywiście sam fakt przełamania strachu przed podejściem i odkrycie, że kobiety tak naprawdę „nie gryzą” jest wielkim odkryciem i powodem do radości. Każdy kolejny tj. wzięcie numeru telefonu czy też umówienie się na kolejne spotkanie również dostarcza ogromne poczucie satysfakcji i sporą dozę pozytywnych emocji… po czasie jednak przestaje to wystarczać.  Nikt nie ma 100% skuteczności, ale ta którą Ty posiadasz całkowicie Ci wystarcza, a mimo to nie jesteś szczęśliwy.


Jak na powrót zacząć czerpać radość z uwodzenia? Oto trzy sprawdzone sposoby


1.    W którą stronę zmierzasz?

Perfect Dating


Pamiętasz jak zacząłeś stawiać pierwsze kroki w świecie uwodzenia? Dlaczego zdecydowałeś się na ten krok? To chyba oczywiste  - aby zacząć otaczać się w życiu pięknymi kobietami! Czy aby jednak na pewno taki był właśnie główny powód Twojej decyzji?


To co motywowało Cię do pracy nad sobą ma teraz bezpośrednie przełożenie na Twoje samopoczucie i umiejętność czerpania radości z całego procesu. Jeśli chciałeś stać się uwodzicielem aby manipulować kobietami i zaciągać je do łóżka kiedy tylko zapragniesz albo chciałeś pokazać innym, że nie jesteś wcale frajerem i możesz mieć piękną kobietę (dzięki czemu teraz Twój facebook pełen jest zdjęć z różnymi kobietami itp.), to nie dziw się, że teraz jesteś wypalony. Tak naprawdę uciekałeś w uwodzenie od rzeczy, które Ci się nie podobały w sobie czy też otaczającej Cię rzeczywistości zamiast dążyć ku lepszemu zrozumieniu kobiet i tym samym, poprzez wzrost empatii, zwiększenia jakości swoich relacji z nimi.


Głębsze zrozumienie powodów dla których wkroczyłeś do tego świata i które jednocześnie określają Twoje podejście do kobiet, a przede wszystkim przekonania jakie żywisz względem nich, to pierwszy krok ku odzyskaniu radości z całego procesu.


2.    Jak ważne się to dla Ciebie stało?

Perfect Dating


Jak ważne jest dla Ciebie uwodzenie kobiet? Czy prowadzisz statystyki podejść, konkurujesz sam ze sobą aby pobić własny wynik szybkich numerków z nieznajomymi kobietami co miesiąc, a może wydajesz sporą część swoich dochodów na nowe materiały licząc, że dzięki nim kiedyś uda Ci się osiągnąć skuteczność na poziomie 100% ?


Bardzo często byłem świadkiem jak osoby, które opanowały sztukę uwodzenia całkowicie zatracały się w tym świecie. Poderwanie dziewczyny stawało się głównym celem ich życia i wszystko inne schodziło na dalszy plan – pasje, praca, rodzina oraz znajomi stawały się całkowicie bez znaczenia. Musiałeś być najlepszy i mieć najlepszy wynik… chociaż nie ma tutaj żadnych zawodów i nikt nie rozdawał żadnych nagród.


Pomyśl- czy czasem nie zatraciłeś się w uwodzeniu? Czy zamiast jednym z elementów Twojego życia, które jest ciekawe i może dostarczyć pozytywnych emocji nie stało się JEDYNYM jego elementem gdzie dodatkowo obarczasz się gigantycznymi oczekiwaniami względem siebie?


3.    Ile jest w Tobie naturalności?

Perfect Dating


Ostatnim bardzo ważnym elementem czerpania radości z procesu uwodzenia jest Twoja naturalność. Jak to jest z Twoim uwodzeniem? Udajesz kogoś kim nie jesteś na potrzeby roli, która doprowadzi kobietę do Twojego łóżka czy może działasz całkowicie swobodnie prezentując własną osobowość w oparciu o ramy skutecznego uwodzenia? Im więcej grasz i udajesz, tym bardziej jesteś niespójny ze sobą i w dłuższej perspektywie czasu będziesz się z tym źle czuł. Prawdziwą drogą do czerpania radości z uwodzenia jest całkowita naturalność w kontaktach z kobietami, którą wyrabiasz poprzez pracę nad sobą i swoimi przekonaniami oraz umiejętne ćwiczenie uwodzenia bez wchodzenia w role i uczenia się czegokolwiek na pamięć.


Jeśli chcesz więcej informacji na temat zaawansowanych technik uwodzenia, to napisz o tym w komentarzu, a tymczasem życzę Ci miłego dnia i przede wszystkim zdrowego podejścia do całego procesu! Pamiętaj, że nikt nie da Ci żadnej nagrody za przespanie się ze 100 przypadkowymi kobietami…

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin