Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJeśli uważasz, że swojej partnerce możesz zapewnić poczucie bezpieczeństwa poprzez wyrobienie sobie największego obwodu bicepsa na osiedlu i najbardziej cenioną przez nią umiejętnością jest Twój prawy sierpowy, to zdecydowanie zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Jak dać poczucie bezpieczeństwa kobiecie?

Perfect Dating


W praktycznie co drugim poradniku poświęconym relacjom damsko- męskim możesz znaleźć informacje o tym, że kobieta poszukuje faceta, który będzie jej w stanie zapewnić poczucie bezpieczeństwa, ale nigdzie nie jest to wyjaśnione zbytnio dokładnie. Doszło do tego, że powstało sporo mitów i legend na ten temat.


Przede wszystkim już na samym początku musisz zrozumieć, że poczucie bezpieczeństwa nijak ma się do Twojego wyglądu fizycznego. Nie żyjemy już w czasach gdy groziło nam pożarcie przez wielkiego zwierza i o ile nie przechadzasz się wieczorami po gorszych dzielnicach swojego miasta z szalikiem nielubianej drużyny sportowej, to zaatakowanie przez rycerzy ortalionu też nie jest czymś codziennym. Kobiety oczekują partnera, że będzie dawał im poczucie bezpieczeństwa codziennie, a nie tylko „od święta i wyjątkowych okolicznościach”.

Potrzebujesz popracować nad swoimi umiejętnościami? Z chęcią Ci pomożemy! Kliknij TUTAJ i umów się z nami na spotkanie.


Jak to osiągnąć? Jest to temat dosyć rozbudowany i nie da się go kompletnie przedstawić w jednym artykule (robimy to na naszych szkoleniach), ale dam Ci konkretne wskazówki, które powinny Ci pomóc poradzić sobie z tym tematem:


1.    Pieniądze

Perfect Dating


Wielu facetów błędnie traktuje posiadanie pieniędzy jako ekwiwalent poczucia bezpieczeństwa dla kobiety. Twój stan portfela nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Możesz być bez grosza przy duszy, ale jeśli kobieta zobaczy, że jesteś facetem z pasją, który ma ciekawą osobowość i dąży do spełnienia swoich marzeń (czego efektem ubocznym będzie zmiana Twojego stanu posiadania), to będzie w stanie to zaakceptować. Jeśli natomiast całymi dniami spisz do południa, spędzasz długie godziny przed komputerem/konsolą/telewizorem narzekając, że nie ma pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem i czekając na cud to…. raczej ciężko będzie Ci znaleźć wartościową kobietę.


Najważniejsze jest to jak TY CZUJESZ SIĘ ze swoją sytuacją. Jeśli Ci to nie przeszkadza, ponieważ wiesz, że wkrótce się to zmieni i jesteś w stanie cieszyć się z tego co masz i zaakceptować otaczającą Cię rzeczywistość przy jednoczesnym dążeniu do realizacji swoich marzeń, to będziesz dla większości kobiet o wiele bardziej atrakcyjnym facetem niż zblazowany milioner, który osiągnął szczyt swoich możliwości i brakuje mu planu na swoje życie. Umiejętność zarządzania swoim życiem jest dla kobiety jednym z elementów poczucia bezpieczeństwa.


2.    Umiejętność prowadzenie

Perfect Dating


„Kochanie co chciałabyś dzisiaj robić?” – to chyba jeden z najgorszych tekstów jakie może usłyszeć każda kobieta. Poczucie bezpieczeństwa dla Twojej partnerki, to świadomość, że wiesz co robisz i jesteś w stanie ją poprowadzić przez życie. Nie oznacza to oczywiście, że masz być tyranem, który nie liczy się kompletnie z jej zdaniem, ale z drugiej strony nie potrzebuje „dziecka” któremu musi planować czas. Poczucie bezpieczeństwa to świadomość, że masz plan na to jak możecie razem spędzić czas i nie jest to wiecznie siedzenie przed telewizorem i oglądanie kolejnych głupich programów.


3.    Stabilność charakteru.

Perfect Dating


Jeśli zdarza Ci się nakrzyczeć na swoją dziewczynę bez powodu, miewać huśtawki nastrojów lub długie stany depresyjne, których ona jest mimowolnym świadkiem, to wiedz, że poczucie bezpieczeństwa jest hen daleko od waszej relacji. Prawdziwy mężczyzna dający poczucie bezpieczeństwa kobiecie to taki, który jest przewidywalny emocjonalnie i nie odstawia niepotrzebnych scen co chwilę.


Nie myl tego z przewidywalnością, bo to nie to samo! Oczywiście warto abyś zaskakiwał dziewczynę na wiele pozytywnych sposobów, ale z pewnością nie należy do nich „huśtawka nastrojów”. Kobiety są bardzo emocjonalne z natury i jeśli mają partnera, który kompletnie nie radzi sobie z własnym samopoczuciem i nigdy nie są w stanie przewidzieć, czy nagle romantyczna randka nie przerodzi się w kłótnie stulecia z nim, ponieważ nagle nie spodobał mu się jakiś szczegół… to z pewnością nie będą się czuć przy nim bezpiecznie.


Teraz już wiesz o trzech bardzo ważnych elementach składowych tworzących poczucie bezpieczeństwa u kobiety. Jeśli brakowało ich w Twoim życiu, to wiesz już dlaczego nie zawsze układało Ci się z kobietami po Twojej myśli. Nie czekaj, wprowadź je jak najszybciej do swojego życia.


Powodzenia!

Potrzebujesz popracować nad swoimi umiejętnościami? Z chęcią Ci pomożemy! Kliknij TUTAJ i umów się z nami na spotkanie.

 

 

 

Komentarze   

+3 # Madralaaa 2016-03-08 10:52
Jak nie pieniądze, jak pieniądze? "Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch*". Przecież kobieta nie umówi się na 2 randkę, kiedy facet powie, że wczoraj stracił pracę, ale ma mnóstwo zainteresowań etc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Romek 2016-10-09 12:10
hahahaha
Jeżeli kobieta nie czuje się bezpieczna sama ze sobą, to żaden mężczyzna jej tego nie zapewni. Kobieta powinna być samodzielną, pewną, jednostką ze stabilnym charakterem, a nie uległym pasożytem. Umysły kobiet i mężczyzn różnią się niewiele, z tą różnicą, że od kobiet nie wymaga się pracy z emocjami i przyjęło się, że kobieta jest niezdecydowana, rozchwiana, niepewna i to jest jednocześnie tłumaczeniem dla ich ułomności. Kobiety też za bardzo przywiązują się do opinii innych ludzi, a także do mody i tego co popularne. Przez co nie rozwijają siebie i zwalają wszystko na mężczyznę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin