Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingDlaczego ona przestała odpisywać na moje sms-y? Dlaczego nie odpisuje na żadną wiadomość na Facebook’u, którą jej napisałem, przecież widzę, że ją odczytała? Dlaczego przestała odbierać moje telefony i nie chce już umówić się ze mną na kolejne spotkanie? Przecież wszystko szło tak świetnie, a teraz kontakt urwał się tak nagle… Czy zadałeś sobie kiedykolwiek choć jedno z tych pytań? Jeśli tak, to odpowiedź na nie znajdziesz w tym artykule. Zapraszam do lektury!

 


Trzy błędy w rozmowie, które zniechęcą do Ciebie każdą kobietę!

Perfect Dating


Odpowiednie prowadzenie rozmowy z kobietami, to kwestia na której wykłada się zdecydowana większość mężczyzn, którzy nie mają zbytniego pojęcia o meandrach uwodzenia oraz relacjach damsko - męskich. Nie maja żadnego planu ani strategii na rozmowę z kobietą, która im się podoba. Starają się gadać o czymkolwiek licząc na to, że spotkanie „samo” przebiegnie po ich myśli. Niestety jeśli do tej pory również stosowałeś taką strategię, to muszę Cię zasmucić – nie należy ona do najbardziej efektywnych. Oczywiście raz na czas takie podejście może zakończyć się sukcesem, ale w zdecydowanej większości przypadków po prostu dziewczyna urwie z Tobą prędzej czy później kontakt w mniej lub bardziej brutalny sposób.


Flirtowanie z kobietami, to sztuka, która wydaje się być niezmiernie trudna, ale wcale taka nie jest. Wystarczy poznać jej podstawowe zasady i przede wszystkim ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! Samo posiadanie wiedzy o tym co i jak powinno się mówić nie wystarczy – w momencie rozmowy z kobietą i tak zastosujesz utarte schematy, a o nowej wiedzy przypomnisz sobie dopiero po fakcie złoszcząc się na siebie, że zepsułeś kolejną randkę.


Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci 3 błędy, które skutecznie zniechęca do Ciebie każdą potencjalną kochankę lub partnerkę… Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej!


Chcesz nauczyć się flirtować  z kobietami na mistrzowskim poziomie, ale kompletnie nie masz pomysłu jak się za to zabrać? TUTAJ znajdziesz konkretny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!


1.    Pod gradobiciem pytań

Perfect Dating
„Gdzie pracujesz?”, „jaka jest twoja ulubiona potrawa?”, „ile masz lat?”, „jaki film ci się najbardziej podoba”, „czy lubisz czytać książki?” itd. – Czy zdarza Ci się zasypywać swoją rozmówczynię podobnym gradobiciem pytań? Jeśli tak, to nie dziw się jeśli ona nie ma najmniejszej ochoty kontynuować waszej znajomości.


To jest rozmowa, a nie przesłuchanie na posterunku policji w celu wykrycia sprawcy morderstwa, więc „napastowanie” (tak, używam tego słowa celowo) swojej rozmówczyni serią nudnych pytań jest po prostu nie na miejscu. Nie na tym polega interesująca rozmowa. Musisz zrozumieć, że to do Ciebie jako mężczyzny należy zadanie prowadzenia w waszej relacji, więc to na Tobie spoczywa ciężar 90% konwersacji na samym początku aby w miarę upływu czasu zmaleć do 50% procent (a czasem nawet mniej jak kobieta się nieco rozkręci).


Musisz nauczyć się prowadzić rozmowę zamiast zadawać ciągle pytania licząc na to, że przerodzi się to w fascynującą wymianę zdań, która doprowadzi do zacieśnienia waszych więzi. Uwierz mi – tak się nie stanie.


Chcesz nauczyć się flirtować  z kobietami na mistrzowskim poziomie, ale kompletnie nie masz pomysłu jak się za to zabrać? TUTAJ znajdziesz konkretny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!


2.    Raport: doręczono

Perfect Dating
Komunikowanie się głównie poprzez smsy, czy też Internetowe chaty jest po prostu stratą czasu. Pisaliśmy o tym wiele artykułów, więc wystarczy abyś trochę pochodził po naszej stronie a znajdziesz teksty, które bardzo szczegółowo wyjaśnią Ci dlaczego taka strategia jest z góry skazana na niepowodzenia.


Wiesz dlaczego nasi rodzice nie potrzebowali szkół uwodzenia aby się poznać? Dlatego, że aby porozmawiać MUSIELI SIĘ SPOTKAĆ. Telefony były czymś niezmiernie rzadkim i raczej trudno dostępnym, a pisanie listów trwało zbyt długo i było raczej dodatkiem lub smutną koniecznością powodowaną dużą odległością dzielącą ludzi.


Zrozum, nawet milion sms-ów nie będzie zamiennikiem dla szczerego uśmiechu skierowanego w stronę drugiej osoby, czy też odpowiedniego tonu głosu, który zaakcentuje najważniejsze słowa w wypowiedzianym zdaniu.


Zamiast wymyślać niestworzone treści wiadomości, które mają zainteresować Twoją sympatię, po prostu umów się z nią na spotkanie i spojrzyj jej głęboko w oczy. To odniesie o wiele lepszy skutek i przede wszystkim pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu.


3.    Z pewnością interesujesz się modą

Perfect Dating
Na koniec zostawiam najbardziej klasyczny i jednocześnie najczęściej pojawiający się błąd – wypowiadanie się na tematy o których nie ma się kompletnie żadnego pojęcia. Chcesz zaimponować dziewczynie, więc czytasz o tematach, które potencjalnie mogą być dla niej interesujące tj. moda, kosmetyki, plotki ze świata gwiazd itd., po czym starasz się je poruszyć w trakcie waszej konwersacji aby jej zaimponować… i bardzo szybko się kompromitujesz lub kończysz temat i zalega niezręczna cisza.


Nie musisz szukać tematów na siłę… pomyśl – w towarzystwie swoich przyjaciół nie masz najmniejszych problemów aby poruszać ciekawe tematy. Możesz rozmawiać z kobietą w ciekawy, interesujący i przede wszystkim atrakcyjny dla niej sposób bez uciekania się do zgłębiania pobieżnie tematów wyłącznie po to aby się jej na siłę przypodobać.


Jak tego dokonać? To już historia na zupełnie inny artykuł. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat komunikacji z kobietami, to napisz o tym w komentarzach pod artykułem, a tymczasem zamiast siedzieć przed komputerem – idź porozmawiać z jakąś kobietą!


Chcesz nauczyć się flirtować  z kobietami na mistrzowskim poziomie, ale kompletnie nie masz pomysłu jak się za to zabrać? TUTAJ znajdziesz konkretny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin