Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzego pragniesz od swojego życia? Czy codzienne wstawanie i rutynowe powtarzanie wszystkich czynności aż do momentu gdy późnym wieczorem znów kładziesz się spać jest dla Ciebie satysfakcjonujące? A może pragniesz od życia więcej tylko kompletnie nie masz na to pomysłu i energii? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Zapraszam do lektury!

 


Rozwój osobisty: Dlaczego w życiu znowu mi nie wyszło?

Perfect Dating


Możesz sobie teraz pomyśleć: „Po co gość w ogóle takie rzeczy pisze skoro to jest portal o uwodzeniu i relacjach damsko – męskich”? Takie myślenie miałoby sporo sensu, ale z drugiej strony zastanów się – czy poziom Twojej energii i jednocześnie Twoje nastawienie do życia nie mają sporego wpływu na jakość i skuteczność Twoich interakcji z kobietami?


Jeśli będziesz wiecznie przechadzał się zaspany ze spuszczoną głową i dynamiką ruchów godną żółwie na emeryturze, to jak myślisz – czy będziesz w oczach kobiet postrzegany jako atrakcyjny i pewny siebie mężczyzna, którego warto poznać? Pewnie, że nie!


Tu nawet nie chodzi o kobiety! Mężczyźni również raczej nie będą chcieli przebywać w towarzystwie faceta, który zachowuje się w taki sposób. Czy można to zmienić? Oczywiście, że tak! Twoje ogólne samopoczucie zależy od bardzo wielu czynników i zdecydowaną większość z nich możesz w bardzo łatwy sposób kontrolować.


Dzisiaj chciałbym dać Ci 3 konkretne i sprawdzone sposoby, które sprawią, że Twoje nastawienie do świata będzie bardziej pozytywne, będziesz miał więcej energii, lepszy humor, a tym samym Twoje uwodzenie kobiet osiągnie zdecydowanie lepsze rezultaty. Zainteresowany? Czytaj dalej!


1.    Jakie paliwo lejesz do swojej fury?

Perfect Dating


To w jaki sposób  się odżywiasz ma gigantyczny wpływ na Twoje samopoczucie. Pożywienie to paliwo, które napędza praktycznie wszystkie Twoje funkcje życiowe i jeśli jest ono niskiej jakości, to nie oczekuj od siebie niesamowitych rezultatów. Wcale nie musisz przechodzić na drakońską dietę wydając przy tym grube tysiące złotych na profesjonalnych dietetyków – wystarczy zdrowy rozsądek.


Picie co dwie godziny kawy lub napoju energetycznego i karta stałego klienta we wszystkich okolicznych fast foodach raczej nie uczynią z Ciebie wulkanu energii. Pomyśl – czy do swojego samochodu wlewasz byle jakie paliwo? To dlaczego najczęściej do gotowania używasz mikrofalówki, jesz nieregularnie i zapychasz się chipsami?


Zainteresuj się tym tematem jak najszybciej! Racjonalne jedzenie to nie tylko marchewki, sałata, groszek i czysta woda….

Chcesz w końcu wziąć życie w swoje ręce i sięgnąć po swoje marzenia, ale nie wiesz jak tego dokonać? KLIKNIJ TUTAJ PO GOTOWY PRZEPIS NA SUKCES!


2.    Twój czas wolny

Perfect Dating
Rozmawiałem ostatnio z moim znajomym Kamilem i w trakcie naszej konwersacji dotarło do mnie coś całkowicie niesamowitego – całkowicie zapomniałem co to znaczy słowo nuda! Kompletnie nie mogłem sobie przypomnieć kiedy ostatni raz się nudziłem… Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zmęczyć bezczynnością? Jeśli w Twoim życiu występuje nuda, to znaczy, że nie potrafisz odpoczywać.


Zarówno praca jak i odpoczynek są jednakowo ważne w naszym życiu. Jeśli całymi dniami nic nie robisz albo ciężko pracujesz i gdy tylko masz wolne, to śpisz ile się da i bezczynnie gapisz się przez reszta dnia w komputer lub telewizor, to mam dla ciebie bardzo smutną wiadomość – nie minie wiele czasu jak po prostu się wypalisz i popadniesz w apatię.


Jeśli to co piszę powyżej odnosi się właśnie do Ciebie, to najwyższy czas abyś jak najszybciej zrewidował swoje życie i pomyślał nad tym czy czasem Twoje dni nie przeciekają Ci nieodwracalnie przez palce…


3.    Jak ja ich wszystkich nienawidzę!!!

Perfect Dating


Jakie jest Twoje nastawienie względem innych ludzi? Podchodzisz do nich w przyjacielski sposób czy raczej starasz się izolować i do wszystkich podchodzisz z nieukrywaną nieufnością? Jako ludzie jesteśmy istotami społecznymi i kontakt z innymi daje nam niezbędne do działania bodźce emocjonalne.


Poleganie wyłącznie na sobie i tłamszenie wewnątrz wszystkich przemyśleń oraz emocji jest w dłuższej perspektywie czasowej prawdziwą torturą na którą skazujesz się całkowicie dobrowolnie.  Jeśli do tej pory miałeś negatywne doświadczenia w kontaktach z innymi, to wcale nie powód aby odcinać się od wszystkich – być może nieumiejętnie otaczałeś się nieodpowiednimi ludźmi… Uczyń już dzisiaj pierwszy krok aby to zmienić!


Pamiętaj – miej wspaniały dzień!

Chcesz w końcu wziąć życie w swoje ręce i sięgnąć po swoje marzenia, ale nie wiesz jak tego dokonać? KLIKNIJ TUTAJ PO GOTOWY PRZEPIS NA SUKCES!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin