Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingZastanawiasz się jaki wpływ na Twoje życie może mieć nauka uwodzenia? Jeden z członków społeczności Perfect Dating postanowił podzielić się z nami historią swojej niesamowitej przemiany.  Zapraszamy do lektury!

 


Jak zmieniłem swoje życie dzięki nauce uwodzenia? Opowieść członka społeczności Perfect Dating

Perfect Dating


„Witam Wszystkich na łamach serwisu  Perfect Dating - z tej strony Eryk.  Chciałbym wam opowiedzieć moją historie, która może się wydawać niezwykła, niektórzy mogą pomyśleć że to bajki, ale to najprawdziwsza prawda. Otóż w wieku 2 lat w wyniku pomyłki pewnej „pani pielęgniarki” w przychodni rejonowej dostałem zastrzyk penicylinowy, co miało ogromny wpływ na moje późniejsze życie. Katastrofalna w skutkach pomyłka tej kobiety dała mi się we znaki w wieku 6lat, kiedy to pewnego dnia dostałem drgawek i pojechałem na diagnozę do szpitala. Lekarze podejrzewali padaczkę, ale na szczęście po dokładnych badaniach jej nie wykryto… Jednak cały czas nie wiadomo  było jaka jest prawdziwa diagnoza, dlatego musiałem się udać do kolejnego szpitala i po okresie obserwacji i analizie badań lekarz postawił diagnozę: nerwica natręctw. Jest to rodzaj nerwicy bardzo uciążliwej, przez mózg przebiegają tysiące różnych myśli i to o charakterze agresywnym. Z początku były uśpione jednak po kilku latach przerodziły się w „skumulowane demony”, które zawładnęły moim umysłem. Rodzice dwoili się i troili aby mi pomóc, zaczęło się jeżdżenie po różnych psychiatrach , każdy mówił co innego i specjalnie się to kupy nie trzymało. Ostatecznie zdecydowałem się na psychoterapie, seanse z lekarzem psychiatrą raz w tygodniu po 1h. Niby mi to pomogło, ale nie do końca. Otóż lekarz nie był w stanie pomóc mi zbudować tego czego tak bardzo pragnąłem: PEWNOŚCI SIEBIE. Specjalnie napisane dużymi literami.  Jak to ogólnie wyglądało:


Trafiłem na psychoterapię i skończyłem ją w minione wakacje. Oprócz spraw związanych z moimi natręctwami lekarz nie był w stanie pomóc mi w zbudowaniu pewności siebie. Ciągle mówił rzeczy w stylu: musisz się interesować ludźmi, trzeba być w porządku wobec ludzi itd.  Kiedyś mu powiedziałem, że byłem u swojej byłej (wtedy aktualnej) i ona była coś zmęczona, a ja miałem ochotę na sex i wymogłem to na niej.  On mi na to, że potraktowałem ją przedmiotowo, z tym, że akurat laska była zadowolona, bo zaspokoiła mnie dwa razy w ciągu nocy. Jak  kolesiowi opowiadałem o podchodzeniu do kobiet na ulicach, to on mi mówił że to jest dziwne. Mimo nienajlepszej formy (byłem  w trakcie leczenia) zdecydowałem się odmienić swoje życie!


Nie było łatwo, dostawałem niezliczone negatywne reakcje od kobiet, były co prawda też i te pozytywne, ale te pierwsze pozwoliły mi zbudować bardzo silną psychikę, która jest ze mną cały czas. Mimo, że lekarze twierdzili, że to brednie, to ja jednak czułem się coraz lepiej, aż zacząłem odczuwać, że objawy nerwicy zaczęły powoli zanikać. Dzięki mojej upartości i sumienności w dążeniu do postawionych sobie celów ostatecznie wygrałem i pokonałem tą chorobę!!. Miałem też trochę szczęścia, że poznałem za pośrednictwem Internetu jednego z polskich uwodzicieli, który bardzo mi pomógł zmienić mentalność. Wiedziałem że muszę, że chcę zrobić coś aby moje życie było piękniejsze, abym pozbył się tego balastu (nerwica), który tak mocno i przez tyle lat na mnie ciążył. W końcu po pewnym czasie odrzuciłem leki i nie zaprzątam sobie już nimi głowy!


Jak do tego doszedłem:


Słuchajcie w każdym z nas tkwi siła, tylko ona jest ukryta i jeżeli tylko się zechce to poprzez ogromną determinację i woli walki można ją wyzwolić z siebie. Co więc takiego zrobiłem? Otóż postawiłem na rozwój osobisty. Zacząłem czytać różne książki związane z tym tematem, polecam zwłaszcza takie pozycje:


- „Obudź w sobie Olbrzyma”- Anthony Robbins
-„Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć”- Larry Winget


Bardzo pomogła mi wizualizacja ze strony internetowej Perfect Dating "Bąbelek". Jest to ćwiczenie, które ma za zadanie wyzwolić pokłady niezmierzonej siły, które drzemią w naszej podświadomości. Zauważyłem coś bardzo ciekawego po ukończeniu tego. Otóż zacząłem znów podchodzić do kobiet na ulicy i co ciekawe dostawałem praktycznie same pozytywne reakcje! Dzięki wyzwoleniu pokładów swojej podświadomości odczułem luz, moja mowa ciała musiała być ze mną spójna i to zaowocowało reakcjami kobiet takimi jakie chciałem aby były.


Co wspomogło moją transformacje? Wiara w siebie, oraz wiara w Boga. Cały czas wierzyłem, że uda mi się pokonać chorobę, kierowałem się mottem "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" i walczyłem. Bardzo pomogła mi również modlitwa. To wszystko połączone ze sobą pozwoliło mi wyzdrowieć i cieszyć się życiem:)


To tyle. Pozdrawiam!
Eryk


Chcesz zmienić swoje życie i potrzebujesz pomocy i wsparcia? Skontaktuj się z nami TUTAJ! Z chęcią podzielimy się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin