Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingIle razy Ci się to przytrafiło? Idziesz ulicą i widzisz typowego przedstawiciela „rycerzy ortalionu” w towarzystwie naprawdę nietuzinkowej kobiety i w duchu przeklinasz na czym świat stoi. Ty pomimo swoich licznych pasji, zainteresowań i rozwijającej się w szybkim tempie kariery zawodowej w dalszym ciągu jesteś sam. Dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety są całkowicie pozbawione gustu? Po odpowiedzi na to i wiele więcej pytań zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Dlaczego ładne i inteligentne kobiety spotykają się  z „dresami”?

Perfect Dating


Każdy z nas zna fajną i wartościową dziewczynę, która spotyka się z facetem, którego potocznie można określić jako „dresa” – niezbyt inteligentnego przedstawiciela płci męskiej, który nie wyróżnia się elokwencją ani bogactwem językowym. Świadomość istnienia takiej relacji bardzo często prowadzi do wyrabiania sobie błędnych przekonań na temat kobiet lub też po prostu znacznego pogorszenia samopoczucia.


No bo to oczywiste, że możesz się poczuć sfrustrowany w momencie gdy taki „bezmózgi mięśniak” jest z atrakcyjną i wartościową kobietą, a Ty pomimo tego jak bardzo się starasz coś osiągnąć w swoim życiu, dalej jesteś sam.


Dlaczego tak się dzieje? Otóż kobiety w przeciwieństwie do nas mają coś takiego jak „zegar biologiczny”, który od pewnego wieku zaczyna im coraz bardziej ciążyć, a oprócz tego zdecydowana większość z nich woli być w związku aniżeli iść samotnie przez życie. Jeśli w dłuższym horyzoncie czasowym nie pojawia się żaden godny uwagi kandydat na partnera, to postanawiają nieco obniżyć swoje standardy.


Już widzę Twoją oburzoną minę… Poczekaj z osądem tego co mówię i pozwól mi rozwinąć tę myśl zanim wydasz wyrok skazujący na mnie i tej witrynie. Kobiety poszukują u swojego potencjalnego partnera pewnych cech charakteru, które są dla nich istotne i co ciekawe „dresy” posiadają je w nieco groteskowej formie. Jeśli na horyzoncie nie pojawia się żaden wartościowy mężczyzna, to w końcu kobieta decyduje się na takiego, który choćby po części spełni jej oczekiwania. Ten temat wymaga szerszego wyjaśnienia aby był w pełni zrozumiały dlatego jeśli Cię to interesuje, to daj nam proszę znać w komentarzach, a w przyszłości postaramy się go rozwinąć w kolejnych artykułach – w końcu Perfect Dating, to projekt, który tworzymy wspólnie!


Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci 3 rzeczy, które sprawiają, że kobiety umawiają się i spotykają z takim typem facetów:


1.    Pewność siebie

Perfect Dating


Ty boisz się podejść do nieznajomej kobiety na ulicy czy też w klubie, ponieważ masz głęboko analityczny umysł, który podsuwa Ci różnorakie negatywne scenariusze, zostałeś wychowany w taki a nie inny sposób i nie chcesz się narzucać nieznajomej, jesteś nazbyt krytyczny względem własnej osoby i uważasz, że nie jesteś dla niej dość dobry itd. Generalnie bardzo mało mężczyzn podchodzi do nieznajomych kobiet…. Natomiast gdy taki „dres” widzi dziewczynę, która mu się spodoba, to nie analizuje (nawet nie wie co to słowo oznacza), tylko od razu do niej podchodzi i zaczyna gadkę.


Taka pewność siebie w tej sytuacji jest akurat dobra, natomiast zazwyczaj przenosi się ona na pozostałe obszary życia, co sprawia, że brak jakiejkolwiek analizy konsekwencji wpędza tego osobnika nieraz w poważne kłopoty.


Kobiety szukają pewności siebie u potencjalnego partnera…


Nie wiesz jak wziąć się za uwodzenia? Chcesz poznać atrakcyjną i wartościową kobietę, ale kompletnie nie masz pomysłu jak tego dokonać? TUTAJ znajdziesz sprawdzony i skuteczny sposób jak tego dokonać KROK PO KROKU!


2.    Umiejętność prowadzenia

Perfect Dating
Kochanie co chciałabyś dzisiaj robić?” – to tekst zabójca stosowany przez ogromną rzeszę mężczyzn. Chcą być mili i przypodobać się swojej sympatii poprzez chęć spełnienia jej oczekiwań, a zamiast tego najczęściej wywołują frustrację zrzucając podjęcie decyzji na płeć piękną. Zdecydowana większość kobiet woli mężczyzn, którzy potrafią wyjść z inicjatywą i podejmować decyzję.


Dresy” robią to co lubią i generalnie starają się zaspokoić swoje potrzeby, więc zazwyczaj nie liczą się ze zdaniem swojej partnerki i mają gotowy plan na każdy dzień. Nie zawsze im to pasuje, ale lepsze to niż „pantofel”, który przybiega do nich z każdą, nawet najdrobniejszą błahostką.


3.    Kontakt fizyczny

Perfect Dating


Czy zdarzyło Ci się, że dobrze dogadywałeś się z dziewczyną i na trzecim lub czwartym spotkaniu chciałeś ją pocałować, ale kompletnie nie miałeś pomysłu jak tego dokonać? Czułeś ten niezręczny dystans pomiędzy wami? No właśnie… a wszystko dlatego, że praktycznie nie rozwijałeś pomiędzy wami kontaktu fizycznego (choćby najdrobniejszego jak podanie ręki na przywitanie) i teraz jesteś w kropce. Stąd już bardzo niedaleka droga do „zostańmy przyjaciółmi”.


Rozwój kontaktu fizycznego pomiędzy wami jest równie ważny jak rozwój więzi. Ty tego nie robisz z różnych powodów o których piszemy w pozostałych artykułach dostępnych na naszej stronie, a taki „dres” jako, że raczej unika zbytniego wysiłku intelektualnego i głębszych analiz „po prostu robi swoje”, co czasami odnosi efekty.


Mam nadzieję, że poniższy artykuł rzucił nieco światła na ten problem. Zamiast więc chodzić i narzekać jaki to świat jest niesprawiedliwy i jakie to kobiety są złe ogarnij się wreszcie i zacznij działać!


Pamiętaj  - miej wspaniały dzień!


Nie wiesz jak wziąć się za uwodzenia? Chcesz poznać atrakcyjną i wartościową kobietę, ale kompletnie nie masz pomysłu jak tego dokonać? TUTAJ znajdziesz sprawdzony i skuteczny sposób jak tego dokonać KROK PO KROKU!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin