Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingPodoba Ci się dziewczyna i chciałbyś stworzyć z nią związek, więc umawiasz się z nią na spotkania, starasz się być najlepszą wersją samego siebie, piszecie ze sobą godzinami gdy tylko się nie widzicie, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku…. aż nagle pewnego dnia postanawia zerwać z Tobą całkowicie kontakt. Dlaczego tak się dzieje? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu.

 


Dlaczego ona zerwała ze mną kontakt?!

Perfect Dating


Pamiętam jak na jednej z domówek na początku mojej kariery studenta (czyli ładnych parę lat temu) zobaczyłem fantastyczną dziewczynę. Od razu wiedziałem, że muszę się z nią umówić i przede wszystkim lepiej ją poznać. Niestety moje umiejętności z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich oscylowały w tamtym czasie w okolicach zera, więc kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Kombinowałem przez większą część imprezy aż w końcu dzięki promilom we krwi oraz dużemu łutowi szczęścia udało mi się z nią pogadać i nawet wziąć od niej numer telefonu.


Umówiłem się z nią niedługo potem na pierwsze spotkanie, potem drugie i trzecie. Pomiędzy pisałem sporo sms-ów i wydawało mi się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku – dobrze się nam rozmawiało ze sobą i czas spędzony wspólnie płynął bardzo szybko. Byłem przekonany, że już wkrótce będziemy razem i nawet pozwalałem sobie na całkiem śmiałe marzenia leżąc wieczorami w łóżku….. dlatego tak OGROMNYM SZOKIEM było dla mnie to, że pewnego dnia po prostu zerwała ze mną kontakt! Spotykałem się z nią tyle czasu, wszystko zmierzało w dobrym kierunku a tu nagle BACH! Cały świat zawalił mi się na głowę w jednej sekundzie.


Dzisiaj już wiem dlaczego tak się stało i całkowicie rozumiem zachowanie tej dziewczyny – sam pewnie postąpiłbym podobnie na jej miejscu. Dlaczego zerwała ze mną kontakt? Podam Ci dzisiaj trzy z kilku przyczyn:


1.    Mistrz klawiatury

Perfect Dating


Pisanie sms-ów jest bezsensowną formą komunikacji o czym piszemy szerzej w innych artykułach na naszej stronie. Raz, że tak naprawdę w żaden sposób nie posuwasz waszej znajomości do przodu, a dwa, że bardzo często dochodzi na tym tle do nieporozumień. Kobiety generalnie komunikują się na o wiele głębszym poziomie niż mężczyźni i dlatego widząc tak prosty przekaz jak SMS często dorabiają sobie do niego drugie dno, które z dużym prawdopodobieństwem ma niewiele wspólnego z Twoimi intencjami.


Po jakimś czasie takie sms-owania jeśli nie masz odwagi pchnąć waszej znajomości do przodu, to Twoja sympatia może mieć po prostu dosyć czekania aż w końcu podejmiesz jakiś krok i tym samym postanawia urwać kontakt pomiędzy wami.

Chciałbyś zdobyć więcej cennych informacji na temat tego jak stworzyć szczęśliwy związek z kobietą? TUTAJ je znajdziesz!


2.    Czy ona jest z porcelany?

Perfect Dating


Spotykasz się z nią już któryś raz z rzędu, a nawet nie podałeś jej ręki na przywitanie? W takim razie niestety wasza znajomość powoli zmierza ku końcowi albo w najlepszym przypadku już wkrótce otrzymasz od niej propozycję abyście zostali najlepszymi przyjaciółmi. Brak rozwijania kontaktu fizycznego jest sporym błędem, który doprowadza do frustracji kobiety, które chciałyby aby wasza znajomość weszła na wyższy poziom.


Po jakimś czasie Twojego niezdecydowania i braku pewności siebie w działaniu może poczuć się na tyle sfrustrowana, że po prostu postanowi z dnia na dzień zakończyć waszą znajomość. Niestety, ale jeśli chcesz ją pocałować, to musisz najpierw ją dotknąć, potem przytulić itd., a nie prowadzić wielogodzinne rozmowy po dwóch stronach stołu i liczyć na to, że w pewnym momencie po prostu rzuci się na Ciebie i zacznie całować.


3.    Czy chcesz?

Perfect Dating


Wieczne szukanie jej akceptacji we wszystkich Twoich planach i działaniach może być dla kobiety na tyle frustrujące, że postanowi zakończyć waszą znajomość w sposób drastyczny. Zdecydowana większość z nich szuka prawdziwego mężczyzny, który potrafi wyjść z inicjatywą i zaproponować coś ciekawego i po prostu ją poprowadzić, a nie pozbawionego pewności siebie chłopca,  który za każdym razem musi się upewniać czy dobrze robi i czy jej to pasuje.


Wiem, że bardzo często możesz tak postępować, ponieważ wydaje Ci się fair wtajemniczanie jej we wszystkie Twoje działania, a ciągłe sprawdzanie czy się z Tobą zgadza daje Ci poczucie, że nie robisz nic wbrew niej, ale uwierz mi – dla kobiety nie jest to nic przyjemnego. Oczywiście na początku może coś takiego znieść licząc na to, że za chwilę przestaniesz, ale jeśli nieustannie się tak zachowujesz, to po prostu w pewnym momencie może nie wytrzymać.


To tylko trzy z kilkunastu powodów, które mogą doprowadzić do zerwania kontaktu przez kobietę. Jeśli chciałbyś poznać ich więcej, to napisz o tym w komentarzach, a przygotujemy kolejny artykuł poświęcony tej tematyce, a tymczasem pamiętaj – miej wspaniały dzień!

Chciałbyś zdobyć więcej cennych informacji na temat tego jak stworzyć szczęśliwy związek z kobietą? TUTAJ je znajdziesz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin