Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingCoraz więcej osób ma dość płynięcia przez życie całkowicie bezwiednie licząc na cudowną odmianę swojego życia przez jakiś niesamowity zbieg okoliczności i zaczyna interesować się rozwojem osobistym. Jest to jednak dziedzina bardzo szeroka, a ilość dostępnych materiałów jest wręcz przeogromna. Można poczuć się zagubionym, a wtedy bardzo łatwo o błędy, które skutecznie zahamują Twój postęp. Jakie? Zapraszam do lektury!

 


Poznaj trzy poważne błędy, które hamują Twój rozwój!

Perfect Dating


Realizacja celów, motywacja, spełniania marzeń, praca nad przekonaniami czy tez zmiana nastawienia do świata to już nie tajemnice hasła, ale obiekt zainteresowania coraz większej części naszego społeczeństwa. Pamiętam jak kilka ładnych lat temu sam zacząłem stawiać pierwsze kroki na tym obszarze – kiedy mówiłem o tym znajomym, to większość z nich patrzyła na mnie jak na człowieka niespełna rozumu, który kompletnie nie ma pomysłu jak zagospodarować swój czas i postanowił zająć się  jakimiś „gusłami”. Dziś większość z nich nie boi się już marzyć o zmianie swojego życia na lepsze i co najważniejsze zaczyna szukać narzędzi, które umożliwią im realizację ich pragnień… czyli zaczynają interesować się tematyką rozwoju osobistego.


Jest to wiedza dostępna dla każdego i tak naprawdę każdy może z niej skorzystać i dzięki temu zmienić swoje życie, ale musi też być świadom pewnych zasad. Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci trzy poważne błędy, które hamują Twój rozwój:


1.    Sekret

Perfect Dating


Książka „Sekret” stała się ogromnym bestsellerem, również u nas w kraju. Wiele osób zaczyna swoją przygodę z rozwojem osobistym właśnie poprzez lekturę tej książki. Stanowi ona ciekawe źródło wiedzy na temat odpowiedniego nastawienia w życiu, które jest w stanie pozytywnie zmienić otaczającą nas rzeczywistość. Brakuje tylko jednej bardzo ważnej informacji – SAMA ZMIANA MYŚLENIA TO ZA MAŁO! – to uważam jest prawdziwym sekretem skutecznej przemiany.


Możesz godzinami wyobrażać sobie swoje idealne życie siedząc wygodnie w fotelu, ale jeśli nie podejmiesz żadnych działań ku temu to niestety, ale nic się nie zmieni. Odpowiednie nastawienie pomoże Ci przebrnąć przez trudniejsze dni (a jeśli coś chcesz zmienić w swoim życiu, to takowe z pewnością się pojawią), ale nie sprawi, że Twoje życie nagle magicznie odmieni się nie do poznania!


Znam sporo osób, które obkupiło się toną materiałów z zakresu pozytywnego myślenia i z nieustającym „bananem” na twarzy od dłuższego czasu oczekuje na przemianę swojego życia…. a ta niestety jakimś cudem nie następuje. Zrozum – bez podjęcia konkretnego i zdecydowanego działania, to tylko okłamywanie samego siebie, że kiedyś będzie lepiej!

Chcesz zdobyć więcej wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i zmienić swoje życie na takie jakiego pragniesz? TUTAJ znajdziesz kompletny poradnik, który pomoże Ci tego dokonać!


2.    Nie ma na nic siły

Perfect Dating


Chciałbyś zmienić swoje życie, zacząć żyć jak w bajce, zarabiać miliony, otaczać się pięknymi kobietami, mieć sportowe auto i sylwetkę modela… ale nie masz na to wszystko siły. Brakuje Ci motywacji do działania, a poszerzająca prokrastynacja staje się powoli męcząca. Zaczynasz uważać, że tak naprawdę te wszystkie obietnice lepszego życia, to po prostu jedna wielka BZDURA! Oczywiście – na początku miałeś ogromną energię do działania i byłeś niesamowicie zmotywowany do działania, ale bardzo szybko się to wypaliło i teraz wróciłeś do swojego starego systemu działania.


Czy naprawdę uważasz, że wystarczy raz się zmotywować czytając czy oglądając coś co na Ciebie pozytywnie wpłynie i to wystarczy?! Zrozum – MOTYWACJA TO PROCES, A NIE WYDARZENIE! Musisz dostarczać jej sobie każdego dnia tak jak jedzenia czy też snu!


3.    Dlaczego jeszcze tego nie mam!

Perfect Dating


Jak szybko chcesz osiągnąć zamierzone cele? Rok? Dwa lata? A może trzy miesiące? Co jeśli nie uda Ci się tego spełnić w zamierzonym czasie? Poddasz się?


Zauważyłem, że sporo osób nazbyt optymistycznie podchodzi do tego co są w stanie osiągnąć w krótkim horyzoncie czasowym całkowicie nie doceniając przy tym swoje możliwości na przestrzeni 5 lat i więcej. Zrozum – bycie cierpliwym i umiejętność dynamicznego adaptowania się do zaistniałej sytuacji, to podstawa Twojego sukcesu. To niesamowite jak wielu ludzi postanawia zawrócić ze swojej ścieżki dosłownie na kilka kroków przed metą!


Masz tylko jedno życie i czy naprawdę chcesz je wieść z poczuciem przegranej? Jeśli coś się cały czas nie udaje, to być może robisz to źle, a nie wszechświat uwziął się na Ciebie…. Poszukaj specjalistycznej wiedzy na ten temat i zobacz co możesz zmienić aby sytuacja przestała być tak beznadziejna!


Bądź cierpliwy, działaj i naucz się korygować swoje plany – powodzenia!


Chcesz zdobyć więcej wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i zmienić swoje życie na takie jakiego pragniesz? TUTAJ znajdziesz kompletny poradnik, który pomoże Ci tego dokonać!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin