Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

LingLingKiedy ponad 2 lata temu wypuściliśmy naszą aplikację LingLing do nauki języków obcych nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się sukcesu jaki osiągnęła. Dzisiaj swoją premierę ma wersja na urządzenia z systemem iOS! Jeśli nie wiesz o czym mowa, to zapraszamy do lektury!

 LingLing jest już na iOS– zobacz niesamowitą aplikację założycieli Perfect Dating!

LingLing


Po prawie dwóch latach wytężonej pracy w dniu dzisiejszym opublikowaliśmy na Appstore naszą rewolucyjną aplikację LingLing do nauki języków obcych:


KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ O CO CHODZI


Dostępna jest w wersji do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, chińskiego oraz tajskiego. Co ją wyróżnia na tle innych aplikacji:


- kolorowa grafika w HD
- technologia pozwalająca bez trudu przyswoić aż 40 NOWYCH SŁÓW DZIENNIE
- niesamowicie wciągające minigry
- możliwość stworzenia własnej postaci z ponad miliona kombinacji
- system osiągnięć oraz sekretów do odblokowania

Perfect Dating


POBIERZ TUTAJ I ZACZNIJ NAJWIĘKSZĄ PRZYGODĘ SWOJEGO ŻYCIA!


LingLing możesz pobrać całkowicie za DARMO, więc jeśli tylko posiadasz Iphone’a lub Ipada, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś sprawdził o czym mowa! Aplikacja dostępna jest również dla urządzeń z system Android TUTAJ

LingLing


Dlaczego uważamy, że jest taka niesamowita? Ponieważ od momentu premiery na Google Play:


- pobrało ją ponad 3 miliony osób
- średnia ocen utrzymuje się na poziomie 4,3/5
- zainteresowały się nią największe media w Polsce i na świecie (Przykład TUTAJ)
- współpraca z takimi gigantami jak firma SAMSUNG (TUTAJ Więcej informacji na ten temat)

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ O CO CHODZI

LingLing

 


Jestem niezmiernie podekscytowany tą premierą i z niecierpliwością wyczekuję na Twoją opinię o naszym dziele!


Miłego dnia i przede wszystkim miłej zabawy z LingLing-iem!

Jan Gajos

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin