Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingCierpisz po rozstaniu i chciałbyś odzyskać swoją byłą dziewczynę? Zrozumiałeś swoje błędy i wiesz, że to jest ta jedna, jedyna z która chciałbyś spędzić swoje życie? Wszystkie dni są szare i zlewają się w jedno, bo jej nie ma obok Ciebie? Jeśli odpowiedziałeś choć na jedno z tych pytań twierdząco, to zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu.

 
Jak odzyskać byłą dziewczynę? Trzy ważne fakty.

Perfect Dating


Wiem, że może Ci być teraz ciężko – w końcu z pewnością targają Tobą silne emocje, zwłaszcza jeśli to ona z Tobą zerwała. Twoje myśli krążą tylko wokół tego jak kiedyś było pomiędzy wami dobrze i ile byś dał aby tylko tamte czasy wróciły…


Byłem w tym miejscu, zresztą chyba tak samo jak zdecydowana większość z nas. Doskonale pamiętam jak pewnego dnia zerwała ze mną dziewczyna z którą byłem przez w miarę długi okres czasu. Wiedziałem, że od jakiegoś czasu nam się nie układa i w sumie to nawet spodziewałem się tego, że możemy się rozstać, nawet trochę starałem się temu zapobiec (chyba głównie po to aby uciszyć trochę swoje wyrzuty sumienia), a mimo to i tak byłem w ciężkim szoku jak już w końcu do tego doszło. Uprzedzając Twoje pytania – nie, nie byłem jeszcze wtedy trenerem uwodzenia a moja wiedza z zakresu relacji damsko – męskich była na naprawdę niskim poziomie. Gdybym wiedział to co wiem teraz, to zupełnie inaczej bym to rozegrał.
Przez dwa miesiące praktycznie nie spałem, nie jadłem i za wszelką cenę starałem się ją odzyskać… bezskutecznie. Jedyne czego się nabawiłem to wrzodów żołądka od stresu i beznadziejnej diety. Nieco później poznała kogoś i również był to dla mnie spory szok, który wybił mnie z rytmu na spory okres czasu. W każdym razie nie chcę abyś powtórzył moje błędy z przeszłości i dlatego chciałbym podzielić się z Tobą trzema bardzo ważnymi faktami, które powinny pomóc Ci przy odzyskiwaniu byłej dziewczyny. Zainteresowany?

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu byłej dziewczyny? Z chęcią pomożemy Ci to osiągnąć! Tutaj otrzymasz więcej informacji na temat tego jak umówić się z nami na spotkanie.


1.    Przyhamuj

Perfect Dating


Działanie pod wpływem emocji zwłaszcza w takich sytuacjach jak chęć odzyskania swojej byłej dziewczyny nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Wiem, że Twój umysł podrzuca Ci setki wspomnień z waszego związku, które mają Ci pokazać jak dobrze wam było razem całkowicie pomijając przy tym te złe, które tak naprawdę doprowadziły do waszego rozstania.


Być może tak naprawdę do siebie nie pasujecie, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy, ponieważ całkowicie zawierzasz się swojemu przeczuciu, które może być oparte o strefę komfortu. Jeśli długo spędzasz z kimś czas i masz z nim dobre wspomnienia to bardzo prawdopodobnym jest, że będzie Ci przykro gdy ta osoba zniknie z Twojego życia.


Usiądź na spokojnie i sporządź sobie listę wszystkich złych oraz dobrych rzeczy, które wydarzyły się w waszym związku i przede wszystkim złych oraz dobrych cech swojej partnerki, a potem zobacz których jest więcej – tych złych czy też tych dobrych.


Może się okazać, że wynik tego ćwiczenia mocno Cię zaskoczy…


2.    Jaki jest Twój plan działania?

Perfect Dating


Sama chęć odzyskania swojej byłej partnerki to trochę za mało aby osiągnąć sukces w tej materii co z pewnością już wiesz. Gdyby było inaczej, to nie czytałbyś teraz tego artykułu tylko cieszył się na nowo jej towarzystwem.


Podobnie jest ze zmianami – samo powiedzenie, że się zmieniłeś to niestety za mało. Możesz nawet chcieć być innym człowiekiem, ale to tak nie działa. Przemiana wymaga czasu i zdecydowanie powinieneś go sobie dać. Zamiast od razu biegać za swoją byłą i obiecywać jej złote góry bez pokrycia oraz opisywać „przełomową przemianę”, która zaszła w Tobie w przeciągu ostatnich 3 dni lepiej skup się na pracy nad sobą i wyeliminowaniu negatywnych rzeczy, które doprowadziły do waszego rozstania.


3.    Naucz się uwodzić!

Perfect Dating


Być może zabrzmi to dla Ciebie dziwnie skoro chcesz odzyskać swoja byłą partnerkę, ale powinieneś koniecznie nauczyć się uwodzić kobiety! Dlaczego? Z dwóch powodów: Po pierwsze musisz na nowo uwieść swoją partnerkę, czyli potrzebujesz wiedzy oraz umiejętności aby tego dokonać. Po drugie tego typu umiejętności dadzą Ci większą pewność siebie oraz swobodę w kontaktach z kobietami, co będzie bardzo ważne w trakcie kontaktów z byłą jako, że Twój margines błędu jest naprawdę minimalny.


Jak tego dokonać? Jak nauczyć się uwodzenia? Jesteś w dobrym miejscu aby poznać odpowiedź – zapraszam Cię do bliższego zapoznania się z materiałami dostępnymi na tej stronie. Z pewnością znajdziesz tutaj wszystko co Ci jest potrzebne aby nauczyć się płynnie poruszać po obszarze relacji damsko – męskich.


Tymczasem życzę Ci miłego dnia!


Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu byłej dziewczyny? Z chęcią pomożemy Ci to osiągnąć! Tutaj otrzymasz więcej informacji na temat tego jak umówić się z nami na spotkanie.


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin