Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzy zdarzyło Ci się rozmawiać z kobietą, która niezmiennie Ci się podobała, bardzo chciałeś ją bliżej poznać, ale w pewnym momencie zabrakło Ci tematów do rozmowy? Zapadła niezręczna cisza, która sprawiła, że chciałeś zapaść się pod ziemię… Czy flirt z kobietami stanowi dla Ciebie problem? W takim razie koniecznie przeczytaj co dla Ciebie dzisiaj przygotowaliśmy!

 


Sztuka flirtu: Jak nabrać płynności w rozmowie z kobietami?

Perfect Dating


Bardzo często słyszę w trakcie szkoleń, które prowadzę, że mam niesamowitą łatwość w rozmawianiu z kobietami. To prawda, dzisiaj nie mam większego problemu z tym aby podtrzymywać konwersację z kobietę na interesującym i fascynującym dla niej poziomie, ale pozwól, że zdradzę Ci sekret…. Nie zawsze tak było!


Na samym początku bardzo często zdarzało mi się doprowadzić to tej niezręcznej i kosmicznie krępującej ciszy, która w bardzo skuteczny sposób niweczyła moje plany wobec danej kobiety. Niejednokrotnie przed umówioną randką pociły mi się ręce ze strachu, że nie będę miał o czym z nią rozmawiać, a podejście do nieznajomej kobiety było dla mnie całkowitą abstrakcją – nawet odsuwając na bok mój lęk przed podejściem, po prostu wmawiałem sobie, że nie wiem co mam jej powiedzieć. Brzmi znajomo?


Sporo pracy zajęło mi zmienienie tego stanu rzeczy… i wiesz co? Jeśli mnie się udało to zmienić, to Tobie też się uda. Jak byłem kursantem na pierwszym szkoleniu weekendowym Perfect Dating, które odbyłem, to na początku części praktycznej nic nie potrafiłem z siebie wydusić do żadnej napotkanej kobiety, potem temat urywał mi się po 2-3 minutach… aż w końcu w pewnym momencie udało mi się rozmawiać z dziewczyną na tyle długo, że wziąłem od niej numer telefonu. Nawet nie jestem Ci chyba w stanie opisać jak podekscytowany byłem tym nagłym postępem. Potem wszystko poszło już całkiem gładko…


Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość uczestniczenia w naszym szkoleniu weekendowym dlatego też napisałem dla Ciebie ten artykuł. Mam dla Ciebie 3 cenne rady, które pomogą Ci w sztuce flirtu:


1.    Nic na siłę!

Perfect Dating


Czy kiedy spędzasz czas ze swoimi przyjaciółmi, to czy kończą Ci się tematy do rozmowy? Oczywiście, że nie! W takich sytuacjach nie masz zbytniego problemu z rozmową, a krępująca cisza jest Ci całkowicie nieznana. Wiesz dlaczego? Bo nie masz żadnych oczekiwań! Nie starasz się za wszelką cenę zabłysnąć i pokazać jaki to nie jesteś wspaniały! Gadasz godzinami o różnych głupotach, a i tak wszyscy czujecie, że miło spędziliście wspólnie czas. Podobnie jest w rozmowie z kobietami! Nie musisz tworzyć nie wiadomo jakich tematów, wystarczy abyś nauczył się mówić w sposób przepełniony emocjami. Zrozum – Twoje wyśrubowane oczekiwania względem siebie są często źródłem problemów z rozmową!


Chciałbyś nauczyć się uwodzić kobiety słowem? TUTAJ znajdziesz konkretny poradnik opisujący w jaki sposób możesz się tego w szybki i łatwy sposób nauczyć! ZOBACZ SAM!


2.    Jaki jest cel?

Perfect Dating
Większość mężczyzn nie ma żadnego planu w trakcie rozmowy z kobietami licząc, że jakoś to będzie. Skoro gadasz tylko po to żeby gadać, to nic dziwnego, może „zabraknąć Ci języka w gębie” jeśli przez długi czas nie widzisz żadnych postępów w waszej relacji. Oczywiście nie musisz tworzyć niewiadomo jak wysublimowanych wypowiedzi. Postaraj się lepiej poznać dziewczynę z którą rozmawiasz abyś mógł ocenić czy do siebie pasujecie i czy jest sens rozwijać tę znajomość. To, że na Ciebie spojrzała i kontynuuje z Tobą rozmowę jest mimo wszystko niewystarczającym kryterium….


Czego oczekujesz od kobiety? Zrób sobie listę jeśli chcesz i potem zastanów się jakie pytania mógłbyś zadać aby dowiedzieć się czy spełnia dane kryterium.


3.    Zabaw się w obserwatora

Perfect Dating


Z pewnością masz jakieś bliższe lub dalsze koleżanki w swoim otoczeniu i z którymi możesz w miarę swobodnie i na luzie rozmawiać. Jeśli brakuje Ci tematów do rozmowy z kobietami, to zastanów się o czym rozmawiasz z koleżankami kiedy nie narzucasz na siebie presji aby wypaść jak najlepiej i przede wszystkim za wszelką cenę zainteresować swoją rozmówczynię własną osobą.  Możesz nawet stać się na jakiś czas cichym obserwatorem podczas bardziej zorganizowanych spotkań towarzyskich aby poobserwować o czym rozmawiają dziewczyny. Sam przekonasz się, że to nie jest fizyka kwantowa i naprawdę nie trzeba wielkich starań aby porozmawiać z kobietą bez niezręcznej ciszy.


Oczywiście warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach aby zwiększyć swoja skuteczność…. O czym możesz przeczytać w innych artykułach na naszej stronie. Tymczasem nie czekaj tylko idź i zacznij działać! Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Chciałbyś nauczyć się uwodzić kobiety słowem? TUTAJ znajdziesz konkretny poradnik opisujący w jaki sposób możesz się tego w szybki i łatwy sposób nauczyć! ZOBACZ SAM!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin