Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingIle razy w Twoim życiu zdarzyło Ci się zdobyć numer od dziewczyny, która Ci się podoba, a potem pomimo usilnych starań nie doszło pomiędzy wami do spotkania, a ona przestała reagować na Twoje próby kontaktu? Ile razy frustrowałeś się w swoim życiu jej zachowaniem? Czy chcesz wiedzieć dlaczego tak się stało? Jeśli tak, to zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Trzy zachowania, które rujnują Twoją szansę na umówienie się na randkę z wymarzoną dziewczyną.

Perfect Dating


Pamiętam jak zanim uczestniczyłem w szkoleniu Perfect Dating na którym poznałem wszystkie tajniki relacji damsko-męskich zdarzało mi się poderwać jakąś dziewczynę na domówce (inne miejsca w tamtym czasie nie wchodziły dla mnie w grę z racji braku pewności siebie i umiejętności podejścia do nieznajomej kobiety) i jak skakałem w domu z radości wiedząc, że mam jej numer w swoim telefonie. Mój entuzjazm nie trwał długo, ponieważ kiedy próbowałem umówić się  z nią na kolejne spotkanie, to zazwyczaj nic z tego nie wychodziło… Frustrowałem się i byłem zły na nią, że po raz kolejny dostałem kosza. Zacząłem nawet uważać, że to z kobietami jest coś nie tak i faktycznie wszystkie lecą tylko na kasę u facetów a ja będąc biednym studentem w tamtych czasach nie miałem się zbytnio czym pochwalić. Dzisiaj wiem już jak głupie było moje myślenie i że tak naprawdę cała wina leżała po mojej stronie.


Jeśli nie chcesz powtarzać moich błędów  i niepotrzebnie się złościć, to zapoznaj się z trzema poniższymi punktami i za wszelką cenę unikaj tego typu zachowań:


Brakuje Ci umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich? TUTAJ znajdziesz gotowe i sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci to zmienić.


1.    Mistrz klawiatury

per


Bez zbędnych wstępów i przydługich dywagacji – umawianie się na spotkanie przez SMS-Y nie ma sensu! Skoro miałeś odwagę wziąć od niej numer to nie wypisuj do niej wiadomości tylko zadzwoń. Z racji tego, że proces komunikacji jest dla nas całkiem odmienny od tego u kobiet (możesz o tym przeczytać w innych artykułach na naszej stronie, do czego bardzo gorąco Cię zachęcam), takie flirtowanie przez wysyłanie wiadomości może doprowadzić do wielu nieporozumień i dać skutek całkowicie odwrotny od zamierzonego.


Wystarczy porozmawiać z nią 5 minut przez telefon i umówić się w konkretnym miejscu i czasie, a osiągniesz o wiele lepsze rezultaty niż godziny wypisywania sms-ów. Zaufaj mi.


2.    Czemu ona nie odbiera!

Perfect Dating


Jeśli już chcesz do niej zadzwonić, a ona nie odbiera swojego telefonu, to jeszcze nie koniec świata. Nie musisz do niej wypisywać i wydzwaniać co 5 minut z nadzieją, że w końcu uda Ci się z nią skontaktować. Być może jest w pracy, śpi, bierze prysznic albo po prostu siedzi w toalecie i oddaje się czynnościom o których z pewnością nie będzie chciała rozmawiać z Tobą na tym etapie waszej znajomości.


Wydzwaniając jak szalony pokazujesz tylko jak bardzo jesteś zdesperowany i Twoja atrakcyjność w jej oczach maleje w naprawdę zastraszającym tempie. Bądź cierpliwy – zadzwoń raz i jeśli nie odbierze telefonu, to ponów swoją próbę dopiero po kilku godzinach.


3.    Co chciałabyś dzisiaj robić?

Perfect Dating


Na sam koniec wisienka na torcie – wielu mężczyzn w trakcie umawiania spotkania z kobietą proponuje aby to ona dobrała czas i miejsce… BŁĄD! Kobieta oczekuje od Ciebie, że to Ty będziesz podejmował decyzje i prowadził w waszej relacji, więc zrzucanie na niej całej odpowiedzialności za wasze spotkanie jest przez nią postrzegane po prostu jako całkowicie niemęskie.


Jeśli nie będzie jej odpowiadał termin czy też miejsce to z pewnością Ci o tym powie i być może nawet zaproponuje alternatywne rozwiązanie, ale to Ty musisz przedstawić jej na samym początku gotowe rozwiązanie.


Być może tak jak ja swego czasu chcesz być miły i nie chcesz się narzucać z gotową propozycją dając dziewczynie możliwość doboru miejsca oraz czasu waszego spotkania, ale uwierz mi – ona tego wcale tak nie postrzega.


Umówienie się na spotkanie z dziewczyną od której wziąłeś numer telefonu to nie fizyka kwantowa, ale jak sam widzisz po lekturze tego artykułu – możesz popełnić szereg błędów, które mogą Ci je skutecznie uniemożliwić. Nie popełniaj moich błędów, a będziesz mógł cieszyć się towarzystwem kobiet jakich pragniesz.


Miłego dnia i powodzenia!


autor: Jan Gajos


Brakuje Ci umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich? TUTAJ znajdziesz gotowe i sprawdzone rozwiązania, które pomogą Ci to zmienić.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin