Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingNauka uwodzenia to proces, który wymaga odpowiedniego zaangażowania z Twojej strony i przede wszystkim właściwego podejścia. Jeśli szukasz tanich i nieskutecznych technik manipulacyjnych, to możesz śmiało zamknąć naszą stronę i poszukać innej szkoły uwodzenia – u nas tego nie znajdziesz. Jeśli natomiast chciałbyś się dowiedzieć jak ważne w procesie nauki uwodzenia jest wyrobienie w sobie odpowiednich przyzwyczajeń, to zapraszam Cię do lektury naszego nowego artykułu!

 


Jak nauczyć się uwodzenia? Wyrób w sobie odpowiednie przyzwyczajenia!

Perfect Dating


Kiedy chcesz nauczyć się jakiejkolwiek nowej umiejętności, to Twój mózg potrzebuje odpowiedniej ilości czasu aby ją przyswoić i tym samym opanować do odpowiedniego poziomu, który umożliwi Ci używanie jej w płynny sposób. Jest to dla większości z nas całkowicie normalne i wręcz oczywiste w przypadku nauki jazdy na nartach/snowboardzie, rowerem czy też samochodem, ale gdy chodzi o uwodzenie, to wydaje nam się, że cały proces wygląda całkowicie inaczej.


Zanim trafiłem na szkolenie Perfect Dating, to wydawało mi się, że przeczytanie kilku amerykańskich materiałów (polskich w tamtym czasie praktycznie jeszcze nie było) całkowicie mi wystarczy i już wkrótce będę się otaczał kobietami, które dotychczas gościły jedynie na tapecie pulpitu mojego komputera.


Jak zapewne słusznie się domyślasz nic takiego się nie stało i w dalszym ciągu nie byłem w stanie podejść do nieznajomej kobiety i poprowadzić z nią rozmowy na satysfakcjonującym mnie i ją poziomie. Po prostu uważałem, że jestem fajniejszy.


Dzisiaj wiem już, ze nauka uwodzenia kobiet i relacji damsko – męskich to PROCES, a nie WYDARZENIE. Wymaga on od Ciebie sporego nakładu zaangażowania i samodyscypliny. Sporym ułatwieniem jest uczestnictwo w naszym szkoleniu weekendowym „Mistrz Uwodzenia” gdzie przez dwa dni uczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz i dajemy Ci dalsze wskazówki jak postępować aby w dalszym ciągu systematycznie rozwijać swoje umiejętności, ale oczywiście tego typu event nie jest dla nikogo obowiązkowy.


Potrzebujesz pomocy w nauce uwodzenia oraz relacji damsko – męskich, ale nie lubisz pracować w grupie i zależy Ci na indywidualnym podejściu? TUTAJ znajdziesz to czego szukasz!


Jeśli chcesz nauczyć się uwodzić kobiety samodzielnie, to jak najbardziej możesz tego dokonać. Musisz tylko pamiętać o trzech bardzo ważnych nawykach, które musisz w sobie wyrobić:


1.    Każdą wiedzę testuję od razu w praktyce

Perfect Dating


To zdecydowanie najważniejszy nawyk, który musisz w sobie wyrobić. Tak jak moje umiejętności nie zmieniły się nawet o jeden procent poprzez samo czytanie materiałów tak samo będzie i w Twoim przypadku. Za każdym razem gdy przeczytasz coś nowego – od razu testuj to w praktyce. Tym sposobem od razu będziesz w stanie odsiać rzeczy, które są nieskuteczne (dzięki czemu nie będziesz sobie niepotrzebnie obciążał zbędną wiedzą) i ocenić czy wiedza prezentowana przez daną szkołę jest wiarygodna i czym tym samym jest sens w dalszym ciągu korzystać z materiałów.


Takie podejście zaoszczędzi Ci naprawdę ogrom czasu i niepotrzebnej frustracji.


2.    Godzinna dziennie na praktykę

Perfect Dating


Jeśli chcesz nauczyć się uwodzenia, to tak jak każdą umiejętność, tak i tą musisz ćwiczyć w praktyce. Wystarczy godzina dziennie abyś szedł płynnie do przodu. Wystarczy podejść do kilku nieznajomych kobiet na ulicy lub napisać trochę wiadomości na portalach randkowych. Dzięki temu wyrobisz sobie w sobie wzorce zachowań, które potem będziesz w stanie płynnie stosować w trakcie rozmów z kobietami. Nie chodzi  o naukę gotowych tekstów na pamięć – to bardzo rzadko zdaje egzamin. Jeśli codziennie będziesz miał możliwość testowania swojej wiedzy to będzie tak z jak jazdą samochodem – na początku musiałeś skupiać się na każdym wykonywanym manewrze, a teraz bardzo często nawet nie pamiętasz drogi jaką pokonałeś, bo wszystko działo się niejako „automatycznie”.


Podobnie jest z uwodzeniem.


3.    Jedna randka na dwa tygodnie

Perfect Dating


Jeśli chcesz rozwijać nie tylko umiejętność podchodzenia do nieznajomych kobiet czy też pisania z nimi na portalach randkowych, musisz zacząć umawiać się z nimi na randki – jedna na dwa tygodnie to całkowite minimum! Nie nauczysz się rozmawiać z kobietami inaczej niż spędzając z nimi czas! Możesz przeczytać „cały Internet”, ale i tak wszystko to straci na znaczeniu gdy staniesz przed prawdziwą kobietą. Dzięki chodzeniu na randki nabędziesz większej swobody i będziesz bardziej zmotywowany do dalszej, wytężonej pracy.


Niektórzy uważają, że spotykanie się z dziewczynami należy zostawić na sam koniec procesu nauki, ale ja uważam, że to bzdura – zacznij to robić najszybciej jak to tylko możliwe.


Wiem, że to wszystko co napisałem powyżej zabiera czas, ale umówmy się – chyba nie liczyłeś, że godzina pracy nad sobą w miesiącu uczyni z Ciebie światowej klasy uwodziciela, któremu nie będzie się w stanie oprzeć żadna kobieta? Skoro tu jesteś i czytasz ten artykuł, to znaczy, że jesteś zmotywowany do działania i zmiany swojego życia, więc nie czekaj, tylko bierz się do działania! Każdy dzień w Twoim życiu jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, więc zamiast spędzać kolejne godziny na marzeniu o lepszym życiu, zacznij je takim czynić!


Pamiętaj – Miej Wspaniały Dzień!


autor: Jan Gajos

Potrzebujesz pomocy w nauce uwodzenia oraz relacji damsko – męskich, ale nie lubisz pracować w grupie i zależy Ci na indywidualnym podejściu? TUTAJ znajdziesz to czego szukasz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin