Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingOstatnio po raz pierwszy od dłuższego czasu wybrałem się ze znajomymi do jednego z dostępnych w naszym mieście klubów i aż się zdziwiłem jak wielu facetów popełniało bardzo proste błędy, które całkowicie skreślały ich w oczach kobiet tam obecnych. Jeśli też masz problem z flirtowaniem w klubie, to zapraszam Cię do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Flirt - Czego unikać w klubie aby poderwać dziewczynę?

Perfect Dating


Kluby to miejsce całkiem szczególne, ponieważ niejako niepisaną zasadą w tych miejscach jest, że podryw jest jak najbardziej akceptowany i ludzie, którzy tam przychodzą oprócz dobrej zabawy, muzyki i alkoholu, są otwarci na poznanie kogoś. Zresztą żadna kobieta nie spędzałaby tyle czasu przed lustrem zanim wyjdzie tylko i wyłącznie po to aby tylko wypić kilka drinków. Oczywiście nie wygląda to tak, że wszystkie dziewczyny z niecierpliwością wyczekują aż jakiś facet do nich podejdzie i zacznie rozmowę – musisz wykazać się pewnego rodzaju ogładą i co smutne – zdecydowanej większości klubowiczom kompletnie jej brakuje.


W trakcie nocy spędzonej ze znajomymi w klubie byłem świadkiem sytuacji śmiesznych i żenujących – praktycznie ŻADEN mężczyzna nie potrafił zainteresować swoją osobą kobiet, które również się tam znajdywały. Czy to oznacza, że podryw w klubie jest niesamowicie trudną umiejętnością, którą posiada jedynie bardzo ograniczona garstka szczęśliwców? Wręcz przeciwnie! Trzeba tylko pamiętać o kilku całkiem istotnych kwestiach:


1.    Jak się bawisz?

Perfect Dating


Jeśli już zamierzasz podejść do jakieś dziewczyny i zacząć z nią rozmowę to wysil się choćby na odrobinę oryginalności – podchodzenie i pytanie „jak się bawisz?” albo „czego się napijesz?” skreśla Cię już na samym początku, ponieważ jesteś natychmiastowo „wrzucany do worka” desperatów przez tą dziewczynę i to niezależnie od tego jak wartościowym jesteś mężczyzną. Jak myślisz – ilu facetów, którzy w końcu zbiorą się na odwagę aby zagadać stosuje taki tekst tej nocy? Wysil się na odrobinę oryginalności – pokaż, że jesteś inny, a tym samym bardziej ciekawy niż reszta mężczyzn w tym klubie. Nie musisz silić się na górnolotne wypowiedzi na miarę najlepszych poematów, ale włóż w to trochę wysiłku. Zobaczysz, że takie podejście Ci się opłaci.

Brakuje Ci pewności siebie aby podejść do dziewczyny i zacząć z nią rozmawiać? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tego problemu!


2.    W kupie siła

Perfect Dating


Niejednokrotnie miałem okazję zaobserwować jak kilku mężczyzn naraz podchodzi do grupy kobiet i po chwili zostawali przez nie w mniej lub bardziej dyskretny sposób spławieni. Wiem, że w towarzystwie raźniej, ale jeśli chcesz rozwinąć znajomość z dziewczyną, która Ci się podoba, to musisz mieć odwagę aby podejść do niej i zagadać – nawet jeśli stoi w grupie swoich koleżanek. Twoi koledzy mogą potem dołączyć do rozmowy, ale podejście musisz wykonać samodzielnie. Pokazujesz tym samym, że jesteś pewnym siebie i atrakcyjnym mężczyzną, a nie kolejnym przestraszonym klubowiczem, który każdą czynność musi wykonywać w obstawie swoich znajomych. Oprócz tego dziewczyny mogą czuć się niekomfortowo gdy jednocześnie podchodzi do nich grupa mężczyzn, a przecież nie takie emocje chcesz w niej wywołać – prawda?


3.    Jeszcze tylko jedno piwo

Perfect Dating


Mężczyźni bardzo często boją się podejść do dziewczyny i zagadać na trzeźwo dlatego najczęściej zawczasu ładują się odpowiednią ilością alkoholu „na odwagę”. To jest sytuacja bardzo korzystna dla właścicieli klubów i dlatego dziewczyny mają najczęściej wstęp na imprezę za darmo. Nie jest to jednak zbytnio pozytywnym czynnikiem dla jakości Twojego podrywu, ponieważ bardzo łatwo przesadzić wmawiając sobie, że „jeszcze tylko jedno piwo/drink/shot i działam.” Jeśli również masz takie podejście, to zanim wybierzesz się na podbój nocnego życia popracuj nad swoim lękiem przed podejściem. Zapijanie swojego dyskomfortu w takich sytuacjach nie jest rozwiązaniem – nawet najlepszy pomysł na podryw wybełkotany przy jednoczesnej walce z grawitacją znacząco traci na swojej skuteczności.


Kobiety wcale nie są takie straszne jak Ci się może wydawać i wcale nie musisz „ładować się odwagą” aby do nich podejść i zacząć z nimi rozmowę. Tak ja i Ty mają swoje marzenia i mocne strony ale też problemy, fałszywe przekonania, kompleksy i potrzebę akceptacji – są po prostu ludźmi. Im szybciej to zrozumiesz, tym prościej będzie Ci ruszyć do przodu ze swoim flirtem.


Powodzenia!

Brakuje Ci pewności siebie aby podejść do dziewczyny i zacząć z nią rozmawiać? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tego problemu!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin