Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingCzego pragną kobiety? – To chyba jedno z pozornie najtrudniejszych i jednocześnie najczęściej pojawiających się pytań. Czy faktycznie nie da się odpowiedzieć na to pytanie? Zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Związki: Czego pragną kobiety?

Perfect Dating


Jeśli chcesz stać się prawdziwym mężczyzną, który umie skutecznie uwodzić kobiety (a zakładam, że taki jest Twój cel skoro odwiedzasz naszą stronę i czytasz nasze artykuły) i przede wszystkim który potrafi sprawić, że kobiety czują się dobrze w jego towarzystwie (jeden z fundamentalnych elementów udanego podrywu), to musisz nauczyć się lepiej rozumieć kobiety. Wiem, że brzmi to jak zadanie z gatunku tych niemożliwych, ale wcale takim nie jest.


Osobiście uważam, że to trochę smutne, że wmawia się nam wszem i wobec, że kobiety to niesamowicie skomplikowane istoty i próba wyrobienia w sobie empatii względem nich wykracza poza nasze ograniczone męskie umysły. Właśnie przez wiarę w takie rewelacje boimy się potem podejść i zgadać, ponieważ dziewczyna jawi nam się jako tajemnicza i wręcz nieziemska istota, która niebardzo przystaje do naszej ziemskiej świadomości.


Odpowiedź na pytanie zadane w tytule niniejszego artykułu wymaga zdecydowanie więcej tekstu niż ma ten artykuł, ale myślę, że te kilka informacji, którymi chce się z Tobą podzielić rzucą nowe światło na relacje damsko- męskie i pomogą lepiej odnaleźć się w sztuce flirtu oraz uwodzenia. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej!


1.    Naucz się okazywać uczucia


Kobiety potrzebują wiedzieć, że Ci zależy na waszej relacji i przede wszystkim na niej. Bardzo często zapominamy o tym aby powiedzieć naszej partnerce, że ją kochamy i że jej na nas zależy albo działamy w drugą stronę – wyznajemy swoje uczucia tak często, że wypowiadane przez nas słowa całkowicie tracą na znaczeniu. Naucz się wyznawać uczucia swojej partnerce – wiem, że może brzmieć to bardzo trywialnie, ale wcale takie nie jest. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jest to jeden z fundamentów udanego związku.


Chcesz lepiej zrozumieć kobiety i zacząć cieszyć się z ich towarzystwa? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz


2.    Poświęć wam czas

Perfect Dating


Jeśli siedzicie razem i oglądacie wspólnie film lub serial, to wcale nie jest spędzanie wspólnie czasu nawet jeśli w tym czasie ją przytulasz… musisz się bardziej zaangażować. Wiem, że żyjemy w czasach gdzie czas wolny jest luksusem, który jest dostępny zazwyczaj w naprawdę ograniczonej ilości i uwierz mi – ona też to rozumie. Jeśli jednak chcesz stworzyć udany związek, to musisz wygospodarować trochę chwil w trakcie których cała Twoja uwaga będzie skupiona na niej. Jeśli nie jesteś w stanie tego dokonać, to być może oznacza to, że tak naprawdę tkwisz w niewłaściwym związku i dla waszego obopólnego szczęścia powinieneś go jak najszybciej zakończyć i poszukać relacji w którą będziesz się chciał bardziej zaangażować.


Bardzo wiele naszych coachingów indywidualnych mających za cel pomoc w odzyskaniu byłej partnerki opiera się o właśnie o to, że nasz kursant nie poświęcał swojemu związkowi wystarczającej ilości czasu. Tak, był miły i troskliwy. Starał się czynić różnego rodzaju niespodzianki i nawet zdarzało mu się robić niecodzienne i bardzo romantyczne prezenty, ale niestety przez większość swojego czasu był po prostu nieobecny. Nie popełniaj jego błędów.


3.    One nie szukają drugiej kobiety.


Jesteś mężczyzną, a więc powinieneś prowadzić w waszym związku i być jego silnym fundamentem. Dopytywanie się co po chwilę „co chciałabyś dzisiaj robić?” jest tego całkowitym przeciwieństwem. Naucz się podejmować decyzję – nie musisz wszystkiego planować co do sekundy (to jest druga strona medalu – nadmierna kontrola i despotyzm i jak pewnie się domyślasz – również nie jest niczym dobrym), ale zrzucanie organizacji waszego czasu na Twoją partnerkę jest po prostu niemęskie i w dłuższej perspektywie czasu może doprowadzić nawet do rozpadu waszego związku.  Jeśli kobieta nie będzie się zgadzała z Twoją propozycją to Ci o tym powie, a czasami zaproponuje własną alternatywę, ale to właśnie Ty, jak mężczyzna, musisz wyjść z inicjatywą. Nie bądź drugą kobietą w związku.


Jeśli zainteresował Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej o kobiecych pragnieniach, to napisz o tym w komentarzach, a postaramy się napisać kolejny artykuł. W końcu Perfect Dating to projekt, który tworzymy wspólnie!

Chcesz lepiej zrozumieć kobiety i zacząć cieszyć się z ich towarzystwa? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin