Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingSzybkie randki stają się coraz bardziej popularną formą na poznanie swojej drugiej połówki. Jak w nich uczestniczyć aby odnieść sukces? Na co zwracać uwagę? Jakie panują zasady w trakcie takiego event-u? Jak sprawić aby jak najwięcej dziewczyn chciało Cię poznać? Po odpowiedzi zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu.

 


Techniki uwodzenia – Szybkie randki

Perfect Dating


Swego czasu organizowaliśmy cykl imprez dla singli pt. „Are You Single?” Jednym z ich nieodłącznych elementów były szybkie randki, czyli tzw. „speed dating”, które zawsze niezmiennie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony klubowiczów i dostarczały naprawdę sporo wrażeń oraz zabawy i przede wszystkim prowadziło do powstawania nowych relacji.


Jeśli jakimś cudem jeszcze nie wiesz o co chodzi, to już tłumaczę – parzysta liczba kobiet oraz mężczyzn siada naprzeciwko siebie i rozmawia przez krótki okres czasu (zazwyczaj do 5 minut), a następnie mężczyźnie przesiadają się o jedno miejsce w prawo zgodnie ze wskazówkami zegara aż porozmawiają ze wszystkimi uczestnikami zabawy. Każdy z uczestników ma swój numerek i jednocześnie odpowiedni formularz na którym wpisuje swoje dane kontaktowe i jednocześnie zaznacza czy jego rozmówca/rozmówczyni spełniła jego oczekiwania poprzez dawanie „+” lub „-„ przy jej/jego numerku. Po zakończeniu całej zabawy organizatorzy zbierają wszystkie formularze i jeśli oboje przypadliście sobie do gustu (daliście sobie „+” przy swoich numerach), to otrzymujecie kontakt do siebie aby móc kontynuować swoją znajomość i móc przekonać się czy coś z tego wyjdzie.


W teorii wszystko brzmi bardzo prosto, ale powstaje jedno, zasadnicze pytanie – jak zdobyć jak najwięcej „+” przy swoim numerku?


1.    O co biega?

Perfect Dating


Pamiętaj, że szybkie randki dają Ci bardzo ograniczoną ilość czasu na rozmowę, więc przewlekłe opowieści i powolne poznawanie nie wchodzi w grę. Tak naprawdę masz wystarczająco czasu jedynie aby dobrze się zareklamować i jednocześnie wzbudzić w kobiecie z którą rozmawiasz na tyle duże zainteresowanie i zaintrygowanie, że będzie chciała Cię poznać. Musisz o tym pamiętać, ponieważ organizując nasze imprezy niejednokrotnie byłem świadkiem jak facet stękał próbując wydusić z siebie coś konstruktywnego w akompaniamencie niezręcznej ciszy albo rozpalał się opowiadając od samego startu jakąś długą historię, która miała go postawić w dobrym świetle, ale niestety została mu przerwana w połowie z racji upływu czasu i załapał tym samym „-„ od swojej rozmówczyni. Nie powielaj ich błędów.


Przede wszystkim pamiętaj o swojej mowie ciała i uśmiechu. Podejdź do całego zdarzenia na luzie i bez niepotrzebnych oczekiwań. Jeśli będziesz zestresowany, to Twój nastrój najprawdopodobniej udzieli się Twojej rozmówczyni i tym samym istnieje spore prawdopodobieństwo, że żadna z kobiet Cię nie wybierze jako, że wywrzesz na wszystkich bardzo negatywne wrażenie. Nie znasz ich i nie wiesz kim są -  w te kilka minut z pewnością tego na sto procent nie odkryjesz, więc nie ma sensu się zbytnio niepotrzebnie nakręcać. Potraktuj to jako dobrą zabawę i przygodę, która może ale nie musi mieć ciekawy finał. Oprócz tego jest to świetna okazja aby potrenować swoje umiejętności z zakresu uwodzenia oraz flirtu. Nie zapomnij też o negach – one dają radę zawsze i wszędzie!

Nie wiesz jak rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz konkretny przewodnik, który pomoże Ci to zmienić!


2.    O sobie!

Perfect Dating


Masz tylko chwilę aby opowiedzieć o sobie, więc zanim postanowisz uczestniczyć w szybkich randkach warto abyś w domu sobie przemyślał co takiego możesz o sobie powiedzieć co zaintryguje Twoją rozmówczynię i zachęci ją do dalszego kontynuowania z Tobą znajomości. Jak tego dokonać?


Wypisz sobie na kartce swoje cechy charakteru z których jesteś dumny i które uważasz, że są atrakcyjne dla kobiet, a następnie zastanów się jakie ciekawe historie z Twojego życia świadczą o ich posiadaniu (skoro je posiadasz, to z pewnością miałeś możliwość ich zaprezentowania w trakcie przeróżnych sytuacji). Wiem, że przed chwilą pisałem o tym, że nie ma czasu na to aby opowiadać historii, ale czytaj dalej.


Druga sprawa  - przygotuj sobie kilka śmiesznych historii ze swojego życia – poczucie humoru jest zawsze w cenie, a jeśli rozśmieszysz dziewczynę w trakcie tych kilku minut, które masz na rozmowę z nią, to wprowadzisz ją w pozytywny stan emocjonalny i istnieje spora szansa, że da Ci „+”, a to właśnie jest celem „szybkich randek”.


3.    Sztuka zadawania odpowiednich pytań

Perfect Dating


Musisz pamiętać, że w trakcie takiego wydarzenia ciężar prowadzenia rozmowy będzie w znaczącej większości spoczywał na Twojej rozmowie, więc taktyka zadawania jak największej ilości pytań aby to dziewczyna jak najwięcej mówiła jest z góry skazany na porażkę, ponieważ najprawdopodobniej będziesz otrzymywał zdawkowe odpowiedzi i pod koniec otrzymasz od niej „minusa”. Nie zna Cię i dlatego nie ma jeszcze ochoty zbytnio się angażować w interakcje z Tobą  - nie oczekuj tego od niej.


Zamiast tego zaintryguj ją odpowiednimi pytaniami. „Gdzie mieszkasz?”, „ile masz lat?”, „jaka jest Twoja ulubiona potrawa?”, „Jakiej muzyki słuchasz?” itp. – pytając o takie rzeczy od razu zostaniesz zakwalifikowany jako kolejny nudziarz, którego trzeba jak najszybciej spławić. Zresztą bądźmy szczerzy – czy to naprawdę są rzeczy, które chciałbyś się o niej dowiedzieć w pierwszej kolejności czy raczej zapychacze czasu, które dają Ci nadzieję, że rozmowa jakoś się potoczy? Nie potoczy o ile nie poprowadzisz jej odpowiednio.


Wykaż się odrobiną kreatywności: „który kraj z chęcią byś odwiedziła jeśli nie byłoby żadnych ograniczeń?”, „gdybyś mogła to czy chciałabyś być prawdziwą księżniczką z własną karocą i służbą?”, „Na jaki przedmiot w szkole kompletnie nie miałaś ochoty przychodzić?”, „Jakie jest Twoje najwspanialsze wspomnienia z najbardziej udanych wakacji jakie do tej pory przeżyłaś?”, „W jakim wieku przeżyłaś swój pierwszy pocałunek?”, „Lubisz czasami poleżeć w łóżku dłużej i oddać się słodkim rozmyślaniom nad własnymi marzeniami?” – jeśli nie masz płynności w wymyślaniu tego typu pytań, to poświęć trochę czasu w domu na stworzenie odpowiedniej listy.


Nie możesz podchodzić do wszystkich uczestniczek zabawy z tymi samymi historiami i pytaniami, bo bardzo szybko zostaniesz przez wszystkie skreślony dlatego warto abyś przygotował kilka wariantów zawczasu. Jeśli zastosujesz wszystko o czym napisałem, to sam przekonasz się, że Twoja skuteczność znacząco wzrośnie. Powodzenia i pamiętaj – Miej Wspaniały Dzień!


autor: Jan Gajos

Nie wiesz jak rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz konkretny przewodnik, który pomoże Ci to zmienić!

 

 

 

Komentarze   

0 # Kamil 2015-02-28 17:21
Możecie podać adresy miejsc które szczególnie polecacie? Interesował by mnie jakieś miejscówki w Krakowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin