Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingIle razy zdarzyło Ci się doświadczyć krępującej ciszy w trakcie rozmawiania z dziewczynę która Ci się podoba? Ile razy Twoja rozmowa zakończyła się zdecydowanie za szybko? Jak często brakuje Ci ciekawych tematów i liczysz na to, że rozmowa potoczy się sama? Jeśli chcesz to zmienić, to jak najszybciej przeczytaj poniższy artykuł!

 


Te trzy wskazówki zmienią jakość Twoich rozmów z kobietami.

Perfect Dating


Pamiętam czasy sprzed poznania arkanów sztuki uwodzenia gdy niejednokrotnie w trakcie randek lub domówek organizowanych przez znajomych (podejście i rozpoczęcie rozmowy z nieznajomą kobietą było w tamtym czasie kompletnie poza moim zasięgiem, a przynamniej tak mi się wydawało) próbowałem porozmawiać z dziewczyną, która mi się spodobała…. I kompletnie mi to nie szło. Stresowałem się, brakowało mi ciekawych tematów i kompletnie nie miałem pomysłu jak wziąć od niej numer i potem umówić się na kolejne spotkanie. Oczywiście nie zawsze ponosiłem porażkę, ale ilość moich sukcesów była w tamtym okresie czasu tak marginalna, że nawet niewarta wspominania.


Rosła we mnie frustracja, złość i przede wszystkim zwątpienie w siebie, które boleśnie kłuło każdej nocy gdy wracałem z imprezy lub randki w poczuciu porażki. Brzmi znajomo? Na szczęście dzisiaj już wiem, że rozmowa z kobietą wcale nie jest zbliżona swoją złożonością do pracy sapera i nie trzeba wymyślać wysublimowanych strategii aby poprowadzić z nią udaną konwersację, która pchnie znajomość do przodu.


Jak to jest, że w przypadku rozmów ze swoimi koleżankami nie masz takich problemów i niejednokrotnie udawało Ci się błyszczeć w towarzystwie, więc dlaczego w takich sytuacjach masz problem?  Podstawową kwestią są Twoje oczekiwania względem całej rozmowy. Jeśli już od samego początku nakręcasz sam siebie, że musi Ci się udać rozwinąć tą znajomość, a przede wszystkim Ty sam musisz wypaść jak najlepiej i pokazać się od jak najlepszej strony, to nakładasz na siebie spory ciężar, który skutecznie może sparaliżować Twoje działanie. Tak bardzo nie chcesz niczego zepsuć, że w efekcie działasz bardzo zachowawczo, rozmowa staje się nudna, a Ty wychodzisz na pozbawionego pewności siebie faceta, który jest kompletnie nieatrakcyjny dla rozmówczyni.


Podejdź do tematu całkowicie na luzie – jeśli nawet Ci nie wyjdzie, to i tak możesz sobie szczerze pogratulować – w końcu SPRÓBOWAŁEŚ coś zrobić! Możesz teraz wyciągnąć z całej sytuacji konstruktywne wnioski i na przyszłość uniknąć popełnionych teraz błędów.


1.    Wejście smoka

Perfect Dating


Zaczynanie rozmowy z kobietą od serii pytań jest chyba jedną z najbardziej skutecznych strategii aby bardzo szybko ją zakończyć. Twoja rozmówczyni Cię nie zna, dlaczego więc uważasz, że od samego początku będzie się chciała zaangażować w waszą rozmowę poprzez ciągłe i rozbudowane odpowiadanie na serię następujących po sobie pytań? Jako inicjator rozmowy to Ty powinieneś mówić przez większość czasu na samym początku aby dziewczyna poczuła się lepiej w Twoim towarzystwie i zechciała zainwestować swój czas oraz energię w waszą znajomość. Pomyśl – gdyby obca osoba (piękne kobiety się tutaj nie liczą, ponieważ my faceci w takim wypadku zawsze będziemy w odróżnieniu od kobiet starać się rozwinąć znajomość) i zaczęła zalewać Cię falą pytań, to jak byś zareagował i czy taka sytuacja byłaby dla Ciebie komfortowa.

Szukasz więcej informacji na temat uwodzenia słowem i skutecznej rozmowy z kobietami? W takim razie KLIKNIJ TUTAJ i jak najszybciej przeczytaj nasz wypełniony po brzegi wiedzą ebook „Magia Słowa”!


2.    Znam się na wszystkim

Perfect Dating


Nie musisz wymyślać niestworzonych tematów aby zainteresować dziewczyną z którą rozmawiasz. Powiem więcej – jeśli starasz się zabłyszczeć rozmawiając o rzeczach o których kompletnie nie masz pojęcia (a które według Ciebie są interesujące dla kobiet) możesz bardzo szybko się ośmieszyć albo doprowadzić do niezręcznej ciszy, która jest zapowiedzią końca waszej znajomości. Zamiast tego poruszaj tematy, które są Ci bliskie i o których lubisz rozmawiać. Będziesz dzięki temu czuł się komfortowo co wpłynie bardzo pozytywnie na jakość waszej interakcji. Tak naprawdę nie liczy się tak bardzo to co mówisz, ale jak to robisz – dla kobiet bardzo ważny jest przekaz emocjonalny jaki niesie wasza rozmowa, wiec skup się na tym aspekcie w trakcie swoich wypowiedzi. Możesz opowiedzieć jak się czułeś w danej sytuacji, operować tonacją głosu, ubarwić opis większą niż zazwyczaj ilością przymiotników, stosować porównania i wiele, wiele więcej. Zamiast skupiać się na jak najszybszym przekazaniu faktów skieruj swoją uwagę na jej emocje.


3.    Oto ona!

Perfect Dating


W momencie gdy dziewczyna zacznie czuć się komfortowo w Twoim towarzystwie i zwiększy swoje zaangażowanie w rozmowę warto zacząć zadawać jej pytania dające możliwość opowiedzenia o sobie. Jest to ważne z dwóch powodów – po pierwsze będziesz mógł zweryfikować czy macie zbliżony światopogląd i czy do siebie pasujecie (jeśli chodzi Ci tylko o seks, to ten punkt możesz śmiało pominąć) oraz pokazać jej, że chciałbyś ją bliżej poznać i nie zależy Ci tylko na jej wyglądzie – to bardzo istotne dla kobiet nawet jeśli wasza znajomość ma się zakończyć wyłącznie na jednej, łóżkowej przygodzie. Zamiast pytać o nudne i tak naprawdę nie interesujące Cię sprawy jak „czy studiujesz?”, „skąd jesteś?”, „jaki jest Twój ulubiony kolor?” „jakiej muzyki słuchasz?” itd., wyślij się odrobiną kreatywności i zapytaj ją „która książka lub film miały największy wpływ na jej życie?”, „jakiego dania bałaby się spróbować?”, „czy odważałaby się skoczyć ze spadochronem”… bądź kreatywny!


Jeśli zastosujesz te trzy wskazówki, to zobaczysz, że jakość Twoich rozmów z kobietami ulegnie znaczącej poprawie! W przypadku gdy interesuje Cię ten temat i chciałbyś zdobyć więcej informacji to zachęcam Cię do przejrzenia innych artykułów dostępnej na naszej stronie – znajdziesz w nich jeszcze więcej cennej wiedzy na temat flirtu i uwodzenia.


Pamiętaj – Miej Dzisiaj Wspaniały Dzień!


Szukasz więcej informacji na temat uwodzenia słowem i skutecznej rozmowy z kobietami? W takim razie KLIKNIJ TUTAJ i jak najszybciej przeczytaj nasz wypełniony po brzegi wiedzą ebook „Magia Słowa”!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin