Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak stworzyć idealny związek? To pytanie z gatunku tych, które po czasie zyskują status legendarnych, ponieważ tak naprawdę nie ma na nie dobrych odpowiedzi. Czy aby jednak na pewno? Przecież istnieją pary, które idą wspólnie przez życie aż do grobowej deski. Jeśli interesuje Cię sekret ich sukcesu, to zapraszam do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Relacje damsko – męskie: Oto trzy złote zasady udanego związku

Perfect Dating


Stworzenie idealnego związku to mit, ponieważ nie ma czegoś takiego jak ideały w prawdziwym życiu, ale odpowiednio pracując nad swoją relacją możesz stworzyć taki, któremu naprawdę niewiele będzie brakować do tego niedoścignionego ideału.


Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że prawdziwe uwodzenie tak naprawdę zaczyna się właśnie w związku o czym bardzo wielu mężczyzn zdaje się zapominać popadając bardzo szybko w rutynę dnia codziennego, która ostatecznie prowadzi do powolnego wygaszania tej iskry namiętności i pożądania, która scaliła was razem na samym początku. Nie musisz być panem idealnym każdego dnia, kobiety naprawdę potrafią być empatyczne i wyrozumiałe, więc zrozumieją, że masz gorszy dzień… ale to nie może trwać wiecznie.


Bardzo często przychodzą do mnie mężczyźni na coachingi indywidualne, którzy chcą odzyskać swoją byłą partnerkę, a utracili ją tylko dlatego, że potraktowali swój związek jako pewnik – skoro już ją zdobyli, to uznali, że mogą przestać się starać i wszystko jakoś się poukłada. Nie popełnij ich błędu.


Dzisiaj chciałbym zaprezentować Ci Trzy złote zasady udanego związku, których stosowanie sprawi, że nie będziesz musiał się zastanawiać nad tym jak to będzie stać się na powrót singlem. Oto one:


1.    Zaufanie

Perfect Dating


Żaden związek nie przetrwa próby czasu jeśli co chwilę będziecie się wzajemnie posądzać o zdradę, a każdy, nawet najdrobniejszy kontakt z przedstawicielem lub przedstawicielką płci przeciwnej będzie brany za niemal pewną wskazówkę do nachodzącej orgii. Skoro jesteście ze sobą, to znaczy, że wybraliście siebie nawzajem i warto byłoby okazać trochę zaufania swojej dziewczynie. Nikt nie lubi być trzymany w klatce, choćby nie wiadomo jak mocno była pozłacana, dlatego kontrolowanie jej na każdym kroku jest najkrótszą drogą do zakończenia waszego związku. Tak naprawdę nie dość, że taka zazdrość wpływa toksycznie na waszą relację, to dodatkowo sam nakręcasz się złymi emocjami przez przeżywanie przeróżnych scenariuszy w swojej głowie.


Jeśli masz problem z zaufaniem, to popracuj przede wszystkim nad poczuciem własnej wartości, bo zazdrość to nic innego jak lęk przed tym, że może być ktoś lepszy od Ciebie kto odbije Ci Twoją partnerkę. Zastanów się – czy takie nastawienie ma sens i naprawdę świadczy o Twojej atrakcyjności jako mężczyzny?

Chcesz zdobyć więcej cennej wiedzy na temat tworzenia udanego związku? TUTAJ znajdziesz naprawdę sporo!


2.    Własne zainteresowania

Perfect Dating


Tworzenie szczęśliwego związku, to również spędzanie wspólnie czasu. Wszystko jednak ma swoje granice. Na początku związku oczywistym jest, że każda sekunda spędzona ze swoją nową miłością jest na wagę złota i dostarcza wam obojgu niesamowitych wrażeń przez co zdecydowaną większość (o ile nie cały czas) spędzacie wspólnie….i to jest jak najbardziej ok.

Gorzej gdy tak wygląda cała wasza znajomość. Dlaczego? Po pierwsze w końcu zaczniecie być zmęczeni własnym towarzystwem, a po drugie zabraknie wam tematów do rozmowy. Skoro cały czas spędzacie razem to ciężko będzie wam utrzymać wzajemną fascynację swoimi osobami i prowadzić ciekawe rozmowy.


Udany związek to taki w którym wzajemnie się wspieracie w rozwijaniu swoich pasji oraz zainteresowań, a nie ograniczacie domagając się cały czas stu procent uwagi partnera.


3.    Udana komunikacja

Perfect Dating


Nie ma czegoś takiego jak tematy tabu w udanym związku. Jeśli chcesz być szczęśliwy ze swoją partnerką to musisz nauczyć się rozmawiać w związku. Trzymanie ukrytych uraz, niezrozumienie wzajemnych potrzeb, odmienne podejście do seksu prowadzące do zniechęcenia do zbliżeń, inne priorytety w związku, odmienne przyzwyczajenia i zasady – to tylko niektóre z wielu powodów prowadzących w dłuższej perspektywie do wytężonych kłótni i rozpadów związku, których można byłoby uniknąć poprzez udaną komunikację.

Bardzo wiele problemów w relacji można rozwiązać poprzez szczerą rozmowę, która pozwoli wam wypracować kompromisy, które są tak potrzebne jeśli chcecie stworzyć szczęśliwą relację. Zarówno Ty jak i Twoja partnerka macie różne przeżycia i wspomnienia, które w szczególny sposób ukształtowały wasz światopogląd i pewne odmienne zasady życiowe. Zamiast się na siebie złościć i oczekiwać pewnych zachowań porozmawiajcie, ale tak szczerze – „co dzisiaj jadłaś na obiad” to mimo wszystko trochę za mało….


Chcesz zdobyć więcej cennej wiedzy na temat tworzenia udanego związku? TUTAJ znajdziesz naprawdę sporo!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin