Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingCzy wygląd ma znaczenie? Kiedy wziąć numer od dziewczyny? Jak umówić się na pierwszą randkę? O czym rozmawiać z kobietami? Jak zbudować pewność siebie i pokonać nieśmiałość? Jak stać się atrakcyjnym mężczyzną? Czy kobiety lubią komplementy? – To tylko niektóre z wielu pytań na które nasi kursanci poznali odpowiedź w trakcie szkolenia Mistrz Uwodzenia. Zobacz ich opinię o tym wydarzeniu!

 


Opinie kursantów po szkoleniu w Katowicach – Mistrz Uwodzenia 2015


Szkolenie uwodzenia Mistrz Uwodzenia organizowane przez naszą szkołę Perfect Dating jak zawsze możemy zaliczyć do bardzo udanych. Grupa była naprawdę zgrana dzięki czemu udało się nam poczynić naprawdę znaczące postępy w przeciągu tych dwóch dni. Żaden z kursantów z początku nie wierzył, że przełamie się i uda mu się skutecznie flirtować z nieznajomymi kobietami, a nawet umówić się na randkę.


Zarówno praktyka na sali jak i ta na mieście dostarczyła wielu wrażeń. Bardzo szybko pojawiły się pierwsze numery telefonów, a ograniczenia pękały jedno po drugim. Zresztą przeczytaj co o tych dwóch dniach sądzą uczestnicy szkolenia Mistrz Uwodzenia w Katowicach:

Perfect Dating"Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, dowiedziałem się tak naprawdę jak wygląda interakcja z kobieta od A do Z, wszystko zostało rozłożone na czynniki pierwsze, co tylko pomogło w zrozumieniu psychiki kobiet. Grzesiek w bardzo jasny i przejrzysty sposób opowiadał o każdym detalu który ma znaczenie w komunikacji damsko- męskiej. Jeśli chodzi o praktykę w terenie, to muszę powiedzieć że przełamałem się, podchodziłem do nieznajomych kobiet i z nimi rozmawiałem bez większego lęku. Szkolenie zdecydowanie na plus, polecam.     

Patryk (ten po lewicy)”

Perfect Dating

Perfect Dating


„Moja opinia o szkoleniu:


Udane szkolenie, zarówno ćwiczenia na sali i praktyka w galerii i na mieście były pomocne, trener skutecznie motywował nas do podchodzenia i rozmowy z kobietami, udało się w praktyce przećwiczyć to czego nauczyliśmy się na sali.

Otrzymałem też cenną informację zwrotną, dzięki której wiem nad czym muszę jeszcze popracować i co poprawić.


Łukasz”


Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin