Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak przełamać strach przed podejściem? Czego pragną kobiety? Czy trzeba być przystojnym mężczyzną aby poznać piękną kobietę? Jak i o czym rozmawiać aby ją poderwać? Jak doprowadzić do pocałunku? Jak pokonać własne ograniczenia? To tylko niektóre z bardzo wielu pytań na które odpowiedzi usłyszeli uczestnicy naszego szkolenia w Krakowie. Jakie są opinie kursantów o Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!Opinie po szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Krakowie. Marzec 2015W ten weekend kolejna grupa mężczyzn uczestniczyła w naszym bestsellerowym szkoleniu Mistrz Uwodzenia, która tym razem odbyło się w Krakowie. Przez dwa dni zdobyli niezbędną wiedzę z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich oraz przede wszystkim mieli możliwość przetestować swoje umiejętności pod czujnym okiem naszego trenera.

Co sądzą nasi kursanci o szkoleniu w którym uczestniczyli? Jaka jest ich opinia o Perfect Dating? Czy coś zmieniło się w ich życiu? Czy poleciliby nasze szkolenie innym? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia:

Perfect Dating


„Na szkoleniu przełamywaliśmy swoją nieśmiałość pod okiem trenera. Spodziewałem się stopniowego przełamywania swoich barier małymi krokami. Trener preferował rzucenie na głęboką wodę. Czy jest to bardziej skuteczne? Czas pokaże. Ze swoich postępów na szkoleniu jestem bardzo zadowolony. Robiłem dotąd rzeczy, których bez pomocy PD bym nie zrobił.

Ćwiczyliśmy tradycyjnie w galerii, na rynku i w klubie. Każde z tych miejsc ma inny klimat, do każdego uczyliśmy się dostosowywać.

Niedoszłym kursantom powiem tyle: to szkolenie na pewno nie będzie bezstresowe. Nie zawsze będziecie się dobrze bawić. Możecie czuć sporo strachu, ale jeśli je przejdziecie, to poczujecie się tak jak nigdy dotąd i stwierdzicie- kurde było warto!

Angielski nurek

mistrz uwodzenia


Perfect Dating


"Po weekendowym szkoleniu nauczyłem się czegoś bardzo ważnego.. To że zerwała ze mną była dziewczyna jest dla mnie czymś bardzo pozytywnym. Nie byłbym w przeciwnym wypadku na tym szkoleniu. Nie podjąłbym tej decyzji i nie przełamał się aby zagadać do obcej dziewczyny, która mi się bardzo podoba. Dało mi to większą pewność siebie i zauważyłem, że dziewczyny reagują na zagadanie w znacznej większości pozytywnie.

Wiedza którą otrzymałem od prowadzącego była bardzo konkretna. Sposób w jaki prowadził szkolenie był świetny, nikt nie był do niczego zmuszany, każdy po prostu tego chciał. On tylko sugerował do jakiej dziewczyny podejść. Zapis na to szkolenie z pewnością był jedną z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem. Polecam wszystkim którzy chcą coś zmienić a nie tylko użalać się nad sobą  :)

Pozdrawiam
Greg

mistrz uwodzenia

Perfect Dating


„Drodzy czytelnicy strony perfectdating.pl przede wszystkich jeżeli zastanawiasz się czy pójść na szkolenie czy nie to powiem wprost : decyzja może być tylko jedna - IDŹ ! Trener nie wytłumaczy Ci jakichś dziwnych sztuczek ale przede wszystkim uświadomi Ci , że TAK NA PRAWDE NIE MASZ PROBLEMÓW Z KOBIETAMI , ALE ZE SOBĄ I JEŚLI SOBIE TO UŚWIADOMISZ TO KOBIETY SAME BĘDĄ DO CIEBIE LGNĄĆ. Oczywiście na razie trzeba opanować strach przed podejściem ale uwaga to nie jest takie trudne, porażki wcale tak nie bolą ale sukcesy naprawdę cieszą. Druga najważniejsza kwestia której nauczył mnie trener: NIE MYŚL O CELU, CIESZ SIĘ PROCESEM, PODRYWANIE DZIEWCZYN TO NIE CIĘŻKA PRACA ALE ZABAWA.

Mateusz Rak
 
PS: Jedna sprawa na zakończenie. Trener wspomniał, że nie musimy podawać naszych danych, pod opinią może być pseudonim, natomiast ja totalnie nie wstydzę się tego, że chce polepszać swoje życie i Tobie też to polecam !”

 

mistrz uwodzenia


Perfect Dating


„Szkolenie  Mistrz Uwodzenia oceniam na 6+ najwyższą ocenę jaka jest możliwa. Wszystko zostało wytłumaczone w bardzo prostym i klarownym języku i nawet najbardziej oporni to zrozumieją. Jeśli było coś niejasne to trener nam to od razu wytłumaczył. Ćwiczenia na sali nauczyły mnie na jakie drobne szczegóły zwracać uwagę podczas podejścia do kobiet i jak komunikować się z kobietami. Dzięki temu szkoleniu przezwyciężyłem  paraliżujący strach przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet i rozmowy z nimi. Na zajęciach praktycznych ja nie wierzyłem, że to dzieje się naprawdę, jednak po kolejnym podejściu było WOW - dotarło do mnie w końcu ja to naprawdę robię podchodzę do nieznajomych kobiet i sprawia mi to niesamowitą  przyjemność. Po powrocie do mojego miasta wysiadłem z autobusu i głowa chodziła mi na lewo na prawo szukałem od razu nieznajomej do której mógłbym podejść i porozmawiać - czułem że muszę to zrobić i zacząłem się zastanawiać jak to możliwe co oni mi zrobili...  Człowiek który 2 dni wcześniej bał się każdej mijanej kobiety.

MŁODY88

mistrz uwodzeniaPerfect Dating


„W te dwa dni szkolenia trener sprawił, że zacząłem zupełnie inaczej postrzegać otaczający mnie świat. Oczywiście żadnej rewolucji po dwóch dniach nie można oczekiwać, bo jest to naprawdę długi proces, ale zdecydowanie nabrałem pewności siebie i motywacji do zmian w moim życiu. Perfect Dating ma bardzo profesjonalne podejście do swoich kursantów, potrafi w ułamku sekundy wychwycić nasze problemy. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia i na pewno wrócę na nie jeszcze raz.

Hubert

 

mistrz uwodzeniaPerfect Dating

 

Perfect Dating


 

 

 

 

Komentarze   

+1 # obserwatorka bloga 2015-03-23 17:31
Mężczyzna z przedostatniej foty, mimo zamazania całości wizerunku, widzę, że to musi być przystojniak :-* :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Angielski nurek 2015-03-29 11:10
dzięki :lol:
teraz jeszcze popracować nad charakterem i będę ukończony 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # coregal 2015-03-24 19:35
Wiadomo, to jest dopiero początek, zostałem naprowadzony co powinien robić, żeby się poprawić, ale już teraz wiem w którą stronę iść. A tą pewność siebie z pewnością będę nabierał poprzez kontakt z kobietami na tym portalu, wprawdzie to nie jest to samo, co podchodzenie do obcej dziewczyny na ulicy, ale też daje jakieś takie poczucie wartości. Jak spodoba mi się jakaś kobieta, jej profil, opis, jest dopasowana do mnie w dużym stopniu i odpisze na moją wiadomość, to to jednak buduje:) Jak widać każdy ma swoje sposoby, ja chyba trafiłem dobrze, bo na takim szkoleniu weekendowym, gdzie są zajęcia w praktyce i muszę wykonywać polecenia trenera, to nie wiem czy dobrze bym się czuł...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin