Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW ten weekend kolejna grupa mężczyzn pojawiła się na naszym legendarnym już szkoleniu relacji damsko – męskich, Mistrz Uwodzenia. Jak oceniają te dwa dni spędzone pod okiem naszego trenera? Co zmieniło się w ich życiu dzięki szkoleniu? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia.Opinie o szkoleniu Mistrz Uwodzenia – Kraków 2015

Na szkoleniu jak zawsze było dużo pozytywnej energii i ogrom dobrej zabawy… choć na początku mogło wydawać się inaczej. Zaraz po rozpoczęciu nasi kursanci byli nieco zestresowani czekającą ich przemianą i zadaniami z tym związanymi, ale dzięki profesjonalnemu podejściu naszego trenera negatywne emocje bardzo szybko minęły.

Co sądzą sami uczestnicy o tych dwóch dniach? Jaka jest ich opinia o Perfect Dating i szkoleniu Mistrz Uwodzenia? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz recenzjami naszych uczestników.

Perfect Dating„Witam. Napiszę tak: jeżeli czujesz, że nie jesteś zadowolony ze stanu obecnego i chcesz poprawić swoje życie (nieważne w jakim stopniu), to moim zdaniem nie ma nic lepszego niż TO SZKOLENIE. Jest to genialny i niesamowicie efektywny sposób na rozpoczęcie polepszania swojego życia. Nie chodzi mi tylko o polepszanie relacji damsko-męskich, chociaż na to kładziony jest największy nacisk, ale chodzi też o poznawanie samego siebie, celów jakie sobie stawiamy i tego czego w życiu tak naprawdę pragniemy, bo to od tego kim jesteśmy zależą sukcesy z kobietami.

Jeżeli myślisz, że nie dasz rady bo się do tego nie nadajesz, to uwierz mi, że ja poszedłem na to szkolenie na poziomie praktycznie zerowym. W trakcie wykładu trener wybijał mi z głowy złe i nieprawdziwe przekonania, ćwiczenia z hostessą również były pomocne, a na mieście to sam nawet nie wiem jak to się stało, że NAPRAWDĘ PODCHODZIŁEM DO KOBIET. I najlepsze było to, że gdy przy pierwszych dwóch podejściach zostałem zupełnie zlany to miałem to całkowicie w d**ie, a tego zawsze się najbardziej bałem.

Oczywiście to początek drogi, ale jest to bardzo ważny początek. Teraz pełen motywacji od jutra zabieram się za plan 21 - dniowy wraz z kolegą poznanym na szkoleniu. Ogólnie atmosfera szkolenia naprawdę świetna, nikt nie był do niczego zmuszany, wszystko na luzie. Na pewno wrócę na to szkolenie.

Co do trenera to jest fantastyczny zarówno w swoim fachu, ale także jako człowiek. Potrafi zmotywować niesamowicie, ma ogromną wiedzę popartą latami doświadczeń. Z chęcią odpowiada na każde pytanie i pomimo tego, że jest to spotkanie grupowe, stara się każdego uczestnika traktować indywidualnie.

Zachęcam z całego serca,
Dawid”

 

Perfect Dating

Perfect Dating


„Cześć

Mnie w szkoleniu najbardziej się podobało to co dodawałeś od siebie szczególnie te historie z twojego życia i doświadczenia i jak się zachowałeś w danych sytuacjach. Uważam, że rozwój o którym mówiłeś jest najważniejszy i bardzo dobrze, że tyle czasu poświęciłeś na ten temat, bo uwodzenie jest przynajmniej dla mnie tylko dodatkiem do tego kim się jest.


A.P.”

Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin