Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

mistrz uwodzeniaCzy uwodzenia da się nauczyć? Czy można pokonać drogę od nieśmiałego mężczyzny, który wstydzi się towarzystwa kobiet i nie wie jak zachować się na randce do prawdziwego uwodziciela, któremu relację damsko-męskie sprawiają czystą przyjemność i stanowią dobrą zabawę? Odpowiedź znajdziesz w tekście.

 


Opinie kursantów o Szkoleniu Uwodzenia w Warszawie – Kwiecień 2015


Kolejna grupa śmiałków postanowiła przełamać swoje blokady oraz ograniczenia pod czujnym okiem Perfect Dating i wzięła udział w szkoleniu weekendowym Mistrz Uwodzenia, które odbyło się w miniony weekend w Warszawie.


Jaka jest ich opinia Perfect Dating? Czy spodobał się im szkolenie w którym wzięli udział? Czy udało im się osiągnąć zamierzone rezultaty? Po odpowiedzi zapraszamy do poniższej relacji ze szkolenia:

mistrz uwodzenia


"W kwietniowy weekend 2015  uczestniczyłem w szkoleniu Perfect Dating. Lekko stremowany, nie wiedząc czego mogę się spodziewać, uczestnictwo w szkoleniu okazało się jedną z najlepszych decyzji.  Cześć teoretyczna bardzo bogata. Trener wyjaśnia wszystko tak doskonale, że po skończonym szkoleniu nie miałem do niego żadnych pytań. W części praktycznej z hostessą temat również został wyczerpany do maksimum. Żadnych wątpliwości.  Część praktyczna na mieście to najlepsza część szkolenia. Mimo, że przed rozpoczęciem podejść do dziewczyn serce waliło ogromnie to po pewnym czasie już sam wybierałem dziewczyny do których chcę podejść.


Grzegorz to niesamowita osoba z ogromna wiedza, poczuciem humoru i dystansem do samego siebie.  Na pewno jeszcze się z nim spotkam na kolejnych szkoleniach. Jeżeli zdecydujesz się uczestniczyć w szkoleniu to uwierz mi, że będziesz się świetnie bawił i nie żałował wydanych pieniędzy. Natomiast pamiętaj, że samo szkolenie nie zrobi z Ciebie samca Alfa. Praca z samym sobą po szkoleniu to część najważniejsza.

Terminator."

 

mistrz uwodzenia


„Bardzo fajne wartościowe szkolenie. Dużo praktyki i na sali i na mieście. Grzesiek jest niesamowitym trenerem, podczas części teoretycznej była super atmosfera, czuliśmy się swobodnie i wszystko co było potrzebne dokładnie nam wyjaśnił, pokazał że naprawdę wierzy i stosuje to o czym mówi. Na pewno przyjdę jeszcze na kurs.

KB”

 

 

Perfect Dating"Byłem na szkoleniu w Warszawie. Bardzo sobie chwalę podejście Grzegorza do tematu - całe szkolenie z jednej strony zabawne, co powoduje, że nie czujesz znużenia po kilku godzinach teorii, a z drugiej bardzo merytorycznie i profesjonalnie. Wszystkie tematy omówione szczegółowo, bez zbędnej spinki. Trenowanie na hostessie sprawia, że przełamujesz strach. Potem wyjście na miasto.... krótka rozgrzewka i zaczynasz podejścia do losowych kobiet. Okazuje się, że one "nie gryzą", chętnie rozmawiają albo są bardziej spięte od Ciebie. Wiadomo, statystyka zawsze jest taka, że część nie będzie rozmawiać, bo są w biegu, spieszą się na spotkanie itd. ale głownie chodzi o fun, dobrą zabawę.

Polecam Darek."

 

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

mistrz uwodzenia

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin