Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingW ten weekend nasi trenerzy przyjechali do Lublina, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!

 


Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Lublinie – maj 2015


Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali z hostessą.


Część praktyczna jak zawsze była pełna dobrej zabawy! Na początku było oczywiście trochę stresu przy podchodzeniu do nieznajomych kobiet, ale bardzo szybko zaczęły pojawiać się pierwsze numery telefonów, a strach przemienił się w ekscytację…

Jaka jest opinia uczestników o Perfect Dating? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.

Perfect Dating

„Szkolenie w Lublinie oceniam bardzo dobrze. Poszedłem na nie z konkretnym zastawieniem i otrzymałem to czego chciałem. W 100% jestem zadowolony z przekazywanej wiedzy, która okazała się skuteczna w praktyce. Nie mam żadnych wątpliwości do kompetencji Grzegorza, który jest świetnym i doświadczonym trenerem, rozumie doskonale problemy kursanta i potrafi w skuteczny sposób  je rozwiązać. Dwa dni spędzone na teorii i praktyce rozjaśniły mi bardzo dużo rzeczy, z którymi miałem do tej pory problem. Wszystko stało się bardziej przejrzyste i proste. Poukładałem wiele spraw w swojej głowie i zacząłem się zastanawiać nad wieloma rzeczami, na które do tej pory nie zwracałem uwagi. Polecam zdecydowanie.


Bartek”

 

mistrz uwodzenia

p


„Mój feedback to: "Szkolenie pomagające usunąć bariery przed pierwszym krokiem i dające wskazówki jak przeprowadzić kolejne etapy rozmowy z nowo poznanymi kobietami."
Pozdrawiam,


Mariusz”

mistrz uwodzenia

 

Perfect Dating

 

„Zanim zapisałem się na szkolenie, długo zastanawiałem się czy, to właściwy wybór, bo jak można rozpocząć zmienić swe relacje z kobietami w dwa dni. Teraz już wiem, że jest to możliwe i wystarczy tylko chcieć. Szkolenie, które odbyło się w Lublinie 2-3 maja jest dla mnie początkiem właściwych i skutecznych relacji z kobieta. Już wiem co powinienem zmienić i poukładać w swym życiu, jak banalnie proste były błędy które popełniałem. Począwszy od niskiej samooceny, braku pewności siebie, lęku przed podejściem do nieznajomej dziewczyny, nawiązaniu rozmowy i otrzymaniu nr.tel. Zmieniło się także moje myślenie o kobietach, dzielenie ich na różne kategorie gdzie w każdej kategorii było coś co mi nie odpowiadało, bo nie ma czegoś takiego jak ideał kobiety. Efekty pracy nad sobą są już widoczne, w rozmowach z koleżankami, czy ekspedientkami w sklepie.


Pozdrawiam,
Krzysztof”

 mistrz uwodzenia

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin