Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak poderwać dziewczynę? Jak pokonać nieśmiałość? Jak zagadać do nieznajomej? Jak zbudować prawdziwą pewność siebie? Co jest atrakcyjne dla kobiet? O czym rozmawiać z dziewczynami? Czy skutecznego uwodzenia da się nauczyć? To tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedzieliśmy w ramach naszego szkolenia, które odbyło się w miniony weekend we Wrocławiu. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z tych dwóch dni oraz zapoznania się z opiniami jego uczestników.

 


Opinie kursantów po szkoleniu Mistrz Uwodzenia we Wrocławiu – maj 2015


W ten weekend po raz kolejny odwiedziliśmy Wrocław aby pomóc kolejnej grupie mężczyzn w skutecznej nauce flirtu oraz uwodzenia tak aby słowo „samotność” zostało na zawsze wykreślone z ich słowników. Czy udało się nam  to osiągnąć? Jaka jest opinia kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia organizowanym przez naszą szkołę Perfect Dating? Zapraszamy do zapoznania się z ich relacjami.

Perfect Dating


"Poszedłem na szkolenie Perfect Dating z jednym celem - dostać "kopa" do działania. Nie tylko go dostałem, ale też otrzymałem ogromną wiedzę oraz motywację do doświadczania nieznanego! Mogę śmiało powiedzieć, ze Grzesiek jest nie tylko jednym z czołowych trenerów, którzy wspierają kursanta, ale też niesamowitym człowiekiem z wielkim bagażem przydatnych doświadczeń!


Paweł”

 

mistrz uwodzenia

Perfect Dating

 


"Krótko i na temat. Kurs szybkiej jazdy bez trzymanki: na początek (dzień pierwszy) świetnie podana teoria - same konkrety, trafiające do głębi i zmieniające zastane postawy i przekonania. Ćwiczenia podejść "na sucho" na hostessie i na miasto. Coraz bardziej skomplikowane zadania w różnych warunkach (galeria handlowa, rynek) i pomimo kryzysu, pierwszy, dość spektakularny sukces. Efekt: radykalna zmiana nastawienia do podchodzenia i poznawania kobiet. Dzień drugi: podsumowanie i teoria uzupełniająca. Polecam każdemu.


P."

mistrz uwodzenia

Perfect Dating


„Szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze, odczuwalne było wsparcie grupy i Grześka. Dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy dotyczących relacji z kobietami. Trener Grzesiek profesjonalnie prowadził zajęcia, do niczego nikogo nie zmuszał tylko wskazywał jak pokonać nasze bariery, lęki, przy tym bardzo kontaktowy facet. Po pierwszym dniu szkolenia, przełamaniu moich barier, poznaniu fajnej dziewczyny, wyszedłem na ulicę i czułem takie emocjonalne oczyszczenie, że krzyknąłem na cały głos coś jak "wow to jest to" wokół pełno ludzi, hehe. Poznałem siebie swoje bariery, co muszę poprawić bo wcześniej tak naprawdę nie wiedziałem w czym jest problem miałem tylko w głowie negatywne przekonanie, że nie potrafię podejść do dziewczyny porozmawiać, a teraz już wiem co muszę zrobić i jak to zrobić żeby zmienić to co chcę.


Polecam każdemu. 
Koszykarz”

 

mistrz uwodzenia

 

Perfect Dating„Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Moim było zapisanie się na szkolenie, które odbyło się we Wrocławiu 9 i 10 maja. Szczerze mogę polecić je każdemu niezdecydowanemu. Wszystko było wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały, a samo szkolenie było prowadzone w naprawdę sympatycznej atmosferze. Wiem już mniej więcej jakie popełniam błędy i w jaki sposób sobie z nimi radzić. Jeszcze raz polecam!


P.C.”

 

mistrz uwodzenia

Perfect Dating„Polecam wszystkim, którzy szukają inspiracji i wsparcia aby odkryć w sobie siłę i moc do pozytywnych zmian w swoim życiu. Wiedza, którą przekazuję Grzegorz i sposób w jaki to robi nie pozostawiają wątpliwości, że jest ekspertem w swoim fachu. Dostałem na szkoleniu więcej niż oczekiwałem. Nie mogę się doczekać kiedy wcielę w życie wszystko czego się nauczyłem.


MD”

mistrz uwodzenia

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin