Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili stolicę aby przeszkolić kolejnych mężczyzn, którzy postanowili zmienić swoje  życie i relacje z kobietami. Czy im się udało? Czy patrzą teraz na kobiety inaczej? Zobacz relację ze szkolenia i przekonaj się sam!

 


 Perfect Dating w Warszawie – opinie po szkoleniu. Maj 2015


Kolejny intensywny weekend za nami. Przez dwa dni pomagaliśmy naszym kursantom pokonać własne ograniczenia, odkryć swój potencjał i przede wszystkim  pokazać im, że uwodzenie kobiet to sztuka, którą również są w stanie opanować.


Zarówno część teoretyczna jak i część praktyczna naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, pomogły spojrzeć kursantom na temat relacji damsko-męskich pod zupełnie innym kątem. Oczywiście na początku było trochę strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, ale nie minęło wiele czasu jak zaczęły pojawiać się pierwsze numeru telefonów, a przykry obowiązek coraz szybciej zaczął przeradzać się w prawdziwą zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.


Co o szkoleniu Mistrz Uwodzenia sądzą jego uczestnicy? Jakie są ich opinie o szkoleniu? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!
Perfect Dating„Cześć,


Miałem napisać kilka słów o szkoleniu - fajne doświadczenie, zapisując postawiłem sobie cel, że dzięki temu szkoleniu chce nauczyć się swobodnie podchodzić do dziewczyn na ulicy, bo jak do tej pory nigdy nie udało mi się do tego przełamać. Trener świetnie wytłumaczył jak to wygląda od strony teoretycznej, wszystko działo się w luźnej atmosferze jak rozmowa z kumplem. Na mieście szło różnie, ale początkowe porażki nie robiły na mnie wrażenia, z każdym kolejnym podejściem i dzięki kolejnym radom udzielanym na bieżąco było łatwiej i szło coraz lepiej. Cieszę się z tego że  osiągnąłem swój cel oraz podniosłem swoją pewność siebie. Mogę polecić to szkolenie wszystkim osobom które jeszcze się wahają, nie traćcie czasu, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a ten krok świetnie sprawdził się dla mnie jako przejście od czytania kolejnych materiałów do praktyki.


AP”

Perfect Dating

Perfect Dating


„Hej, oto moja opinia:


 Weekend spędzony na szkoleniu Perfect Dating mogę śmiało zaliczyć do udanych. Przyswoiłem solidną dawkę nowej wiedzy oraz uporządkowałem to, co już wiedziałem podczas części teoretycznej, a sposób w jaki wiadomości zostały przekazane, sprawił, że nabrałem ogromnego entuzjazmu i optymizmu. Te wrażenia zostały wzmocnione podczas praktyki w Złotych Tarasach i na Starówce. Zarówno podejścia udane jak i te kompletnie nietrafione dały mi dużo zabawy i uświadomiły wiele wartościowych rzeczy, dlatego jestem szczególnie zadowolony z części praktycznej szkolenia. Dzięki niemu nabrałem przekonania, że mogę osiągnąć znacznie więcej, niż mi się wydawało oraz wiem dokładnie, jak dążyć do sukcesu w relacjach damsko-męskich.


Polecam, Franek”

Perfect Dating


Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin