Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mistrz UwodzeniaJak przełamać strach przed podejściem? Czego pragną kobiety? Czy trzeba być przystojnym mężczyzną aby poznać piękną kobietę? Jak i o czym rozmawiać aby ją poderwać? Jak doprowadzić do pocałunku? Jak pokonać własne ograniczenia? To tylko niektóre z bardzo wielu pytań na które odpowiedzi usłyszeli uczestnicy naszego szkolenia w Krakowie. Jakie są opinie kursantów o Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!

 

Opinie po szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Krakowie. Lipiec 2015

W ten weekend kolejna grupa mężczyzn uczestniczyła w naszym bestsellerowym szkoleniu Mistrz Uwodzenia, która tym razem odbyło się w Krakowie. Przez dwa dni zdobyli niezbędną wiedzę z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich oraz przede wszystkim mieli możliwość przetestować swoje umiejętności pod czujnym okiem naszego trenera. 

Co sądzą nasi kursanci o szkoleniu w którym uczestniczyli? Jaka jest ich opinia o Perfect Dating? Czy coś zmieniło się w ich życiu? Czy poleciliby nasze szkolenie innym? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia:

Mistrz Uwodzenia

 

” To szkolenie przechodzi do historii. Wiedza i doświadczenia jakie nam pokazałeś zasługują na uznanie. Wspaniałe 2 dni gdzie nauczyłem się relacji z kobietami na jakim nigdy bym nie był czytając książki czy oglądając you tuba. Masz umiejętność prowadzenia i tłumaczenia. Jestem zadowolony bo nie zmarnowałem weekendu a tego się bałem zapisując się na to szkolenie. Energia była wspaniała. No i mam numery od kobiet czego bym się nie spodziewał przed szkoleniem. Dzięki za Twoją wiedzę i fajnie że poszerzasz materiał i dodajesz od siebie wskazówki. To powoduje, że szkolenie nabiera głębi i jest niepowtarzalne. Jeszcze się spotkamy.

Pozdrawiam.

Wymiatacz”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

"Była pozytywna energia której oczekiwałem i co najważniejsze zrobiłem znacznie więcej podejść niż oczekiwałem. 

GS”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

„Szkolenie w Krakowie prowadzone przez Perfect Dating było jednym z najlepszych na jakich byłem. Ogromną zaletą są duża liczba praktycznych przykładów oraz wiedza wynikająca z doświadczeń trenera, przekazywana w bardzo przystępny sposób. Szczególnie cenne były ćwiczenia z kobietami (z hostessą i na mieście), które udowodniły, że podchodzenie i rozmowa z nimi może być jedną wielką zabawą. 

P.”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin