Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mistrz UwodzeniaCzy uwodzenia można się nauczyć? W miniony weekend kolejna grupa mężczyzn postanowiła uczestniczyć w naszym bestsellerowym szkoleniu Mistrz Uwodzenia, który tym razem odbyło się w stolicy naszego kraju – Warszawie. Jaka jest ich opinia o Perfect Dating po tych dwóch intensywnych dniach? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 

Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Warszawie – Lipiec

To było niezapomniane szkolenie pod naprawdę wieloma względami. Grupa okazała się być bardzo zgrana, praktyka z hostessą na sali dała wszystkim uczestnikom ogrom zabawy, a poznawanie dziewczyn w klubie tak absorbujące, że ciężko było się rozejść w sobotnią noc. Co sądzą sami uczestnicy o tych dwóch dniach? Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami:

Mistrz Uwodzenia

"Szkolenie w moim odczuciu bardzo pozytywne, wszystko za sprawą świetnego trenera -Grześka. Sobotnia część szkolenia składała się z części teoretycznej i praktycznej. Teoria bardzo konkretna, oparta na doświadczeniu trenera, a nie powtórzona z jakiejś książki,aczkolwiek były odniesienia również do informacji z książek.

Następnym etapem była praktyka na hostessie - pozwoliło nam się to przygotować do wyjścia na miasto. Miasto - wisienka na torcie - trener nikogo nie zmuszał a i tak pochodziliśmy do wszystkich dziewczyn, które wskazał. Okazuje się, że strach ma wielkie oczy i mając odpowiednie nastawienie, zagadywanie dziewczyn okazuje się świetną zabawą.

W niedzielę uzupełnienie teorii i podsumowanie poprzedniego dnia. Atmosfera przez całe szkolenie była bardzo miła - widać, że Grzesiek  bardzo lubi pracę z ludźmi i zależało mu aby nas jak najwięcej nauczyć.

Tomek”

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

"Cześć,

Podsyłam moją opinię o szkoleniu "Mistrz Uwodzenia":

Luźna atmosfera na szkoleniu i dużo pozytywnej energii trenera sprawiła, że od początku wiedziałem, że będzie ciekawie. Dużo merytorycznej wiedzy i praktycznych ćwiczeń podczas pierwszej części szkolenia pozwoliły mi na uwierzenie w siebie i uwolnienie pierwszych pokładów kreatywności. Podczas pierwszych podejść w galerii byłem lekko zestresowany, ale z biegiem czasu stres ustępował i kolejne podejścia były na luzie i sprawiały coraz większą przyjemność. W części praktycznej trener cały czas obserwował podejścia i po każdym z nich dyskutowaliśmy o odczuciach. Wiele wątpliwości i błędów zostało skorygowanych właśnie podczas omawiania podejścia zaraz po nim. Uważam, że to szkolenie jest idealne dla osób, które chcą rozpocząć poznawać kobiety, ale też zacząć rozwijać się w wielu innych wymiarach rozwoju osobistego.

 

Pozdrawiam,

R."

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin