Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinie o Perfect DatingW Grudniu   8 osób rozpoczęło niesamowitą przygodę w swoim życiu - zaczęła się ich przemiana. Przeczytaj opinie - co sądzą o szkoleniu i zobacz fotorelację z naszego kursu.

 

 

Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating

 

Wrażenia ze szkolenia weekendowego Perfect Dating

18-19 Grudnia   Warszawa

Fotorelacja ze szkolenia

Oczywiście twarzy kursantów nie ujawniamy - pełna dyskrecja i anonimowość na szkoleniu.Każdy z kursantów wykonał w ciągu 2 dni około 40 podejść do dziewczyn. Zbierane były numery telefonów, przeprowadzono mnóstwo wspaniałych konwersacji i przede wszystkim zarówno kursanci jak i dziewczyny świetnie się bawili!

Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
"Zachęcam do zapisywania się na szkolenie. Jest fenomanalne! Krzysztof to bardzo doświadczony trener, który odmienił moje życie o 180 stopni. Przekazał mi wiedzę o kobietach, o których przed szkoleniem wiedziałem za mało, żeby umieć z nimi rozmawiać. Krzysiek wyjaśnił mi, dlaczego one czasem tak dziwnie się zachowują i sprawił, że podrywanie stało się dla mnie proste. Najlepszym elementem szkolenia była oczywiście praktyka. Podczas niej zdobyłem 4 numery od dziewczyn. Tamtej nocy dopiero drugi raz w życiu wszedłem do klubu i świetnie się bawiłem, bo czułem wielkie wsparcie ze strony Janka i Krzyśka. Dziękuję wam chłopaki. Sprawiliście, że to był zajebisty weekend. Zdecydowanie najlepszy w moim życiu!
 
Radek, 19"
Perfect Dating
 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
"Na początku, wiadomo, lekki stresik. Jednak atmosfera w jakiej prowadzone było szkolenie szybko dała zapomnieć o nerwach. Dużo było o kobiecej psychice i o tym co jest dla nich atrakcyjne, o tym jak powinien zachowywać się przy nich prawdziwy facet żeby mógł bez problemu zainteresować sobą każdą kobietę. Całe szkolenie opierało się głównie na zmianie naszego myślenia i podejścia do spraw damsko-męskich. Nastawili nasze umysły na kreatywność i naturalność, co pod tym względem spełniło moje oczekiwania w 100%. Dali nam przysłowiową "wędkę", żebyśmy sami mogli "łowić własne złote rybki":D Dzięki Krzysiek, i dzięki dla Janka. Nigdy tego nie zapomnę, to był (jak dotąd ;p ) najlepszy weekend mojego życia !!!
 
Łukasz, 26"
Perfect Dating
 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
"MOJE WRAŻENIE PO SZKOLENIU SĄ  BARDZO POZYTYWNE, NIE TYLKO DOWIEDZIAŁEM SIĘ BARDZO WIELU NOWYCH RZECZY NA TEMAT KOBIET ORAZ ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA I PODRYWU KTÓRE DO TEJ PORY BYŁY DLA MNIE NIEZNANE ALE CAŁE SZKOLENIE WPŁYNEŁO  ZDECYDOWANIE NA MOJĄ OSOBOWOŚĆ I ROZWÓJ INDYWIDUALNY. POLECAM KAŻDEMU TO SZKOLENIE!!!! 
 

Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na szkolenie Perfect Dating! 

 
Arek, 23"
Perfect Dating
 
 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
 
Chciałbyś należeć do szczęśliwego grona naszych kursantów?! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na nasze wyjątkowe szkolenie, które całkowicie odmieni Twoje życie!
 
"Witaj Czytelniku! Uczestniczyłem w szkoleniu Perfect Dating i mogę Ci śmiało powiedzieć, że była to świetna zabawa, którą zapamiętam do końca życia! Przesadzam? Ani trochę! Część teoretyczna odbyła się w prywatnym mieszkaniu w atmosferze luzu i dzikich brechtów, którą stworzyli nie tylko trenerzy (Krzysiek i Janek), ale również sami kursanci. Wszyscy, których miałem przyjemność tam poznać okazali się wyjątkowymi ludźmi, posiadającymi pasje i motywację do zmiany swojego życia na lepsze. Wiedza, którą zdobyłem dzięki temu szkoleniu znacznie przerosła moje oczekiwania. Fachowo przeprowadzony przez Krzysztofa wykład był genialnym ujęciem relacji damsko-męskich z punktu widzenia psychologii społecznej i ewolucyjnej, a co najważniejsze, opierał się na jego własnych doświadczeniach z kobietami, dzięki czemu otrzymaliśmy sprawdzoną wiedzę. Wiedzę, którą według mnie powinien posiąść każdy prawdziwy mężczyzna. Po wykładzie zjedliśmy dobrą pizzę i pojawiła się Iwona, kumpela Krzyśka, na której każdy z nas przećwiczył otwarcia, negi, mowę ciała i sposób rozmowy w pierwszych chwilach znajomości z kobietą.

Po części teoretycznej przyszedł czas na wieczorną praktykę, gdzie miałem okazję przetestować świeżo zdobytą wiedzę, podchodząc do lasek pod okiem Janka w galerii handlowej. Jego motywujący tekst "Raz, dwa, trzy, idziesz!" sprawiał, że bez zastanowienia podchodziłem do każdej wskazanej przez niego dziewczyny. Nie było czasu na opierdalanie się i szukanie wymówek, a każde zawahanie przed podejściem było równoznaczne z postawieniem Jankowi coli w klubie. :) Wykonałem około 15 podejść i czułem jak z każdym kolejnym rośnie moja pewność siebie. Zagajanie do nieznajomych dziewczyn tak bardzo mi się spodobało, że wychodziłem z galerii z żalem 7-latka opuszczającego Disneyland... Potem był wypad do klubu Mirage, w którym chyba nie było panny, do której ktoś z nas nie podszedł podczas całej imprezy. :) Tam też miałem okazję zobaczyć jednego z trenerów w akcji. Wystarczyło, że pogadał kilka minut z jedną z najlepszych lasek w klubie, a ta biegała za nim do końca imprezy... oj tak, to było mega zabawne! ;)

Następnego dnia Krzysztof dał nam feedback i wskazówki odnośnie błędów, które musimy wyeliminować. Bardzo mi się podobało jego indywidualne podejście do każdego kursanta. To sprawiło, że wszyscy mogliśmy poczynić postępy, mimo iż każdy z nas startował z innym bagażem doświadczeń. Tego dnia dostaliśmy również niezwykłą wiedzę na temat pewnej techniki seksualnej znanej bardzo niewielu ludziom. Następnie skupiliśmy się na rozwoju osobistym, czyli planowaniu swojego życia tak, aby było ono zaprogramowane na spełnianie marzeń i przez to maksymalnie pociągające dla kobiet. W tym celu Krzysiek zaaplikował nam ciekawe ćwiczenie, dzięki któremu moja motywacja do zmiany lifestyle'u niebotycznie wzrosła. Po raz pierwszy w życiu wybiegłem wyobraźnią 10 lat naprzód i nagle poczułem jak rosną mi standardy... To było niesamowite! Na zakończenie Krzysiek wręczył nam 21-dniowy plan działania, czyli odpowiednio skonstruowany trening, którego wykonanie ma zagwarantować nam mistrzostwo w poznawaniu kobiet. Permanentych umiejętności nabywa się tylko dzięki praktyce, którą odważyłem się rozpocząć w ten piękny weekend i teraz kontynuuję ją samodzielnie. A Ty masz odwagę zmienić swoje życie na lepsze? Jeśli tak, to gorąco polecam Ci to szkolenie. Jego wartość jest nieoceniona, a kosztuje śmieszne pieniądze!

Konrad, 21"
Perfect Dating
 
 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating 
 
Relacja szkolenie uwodzenia Perfect Dating
 
 

Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na szkolenie z podrywu Perfect Dating!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin